Гороскоп на 28 вересня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 28 вересня 2020 року, по картах Таро каже, що у Близнюків проблеми вирішаться самі по собі, а Водоліїв Доля щедро нагородить.

 

Овен – карта дня Таро “Туз кубків”
Прекрасний день, який принесе радісні і позитивні події у ваше життя. Будьте готові отримати подарунок – ви його заслужили. Але і самі не забувайте обдаровувати близьких.
Телец- карта дня Таро “Четвірка Пентакль”
Цей день вас точно порадує. Ви залишитеся задоволені своєю роботою, бізнесом і фінансовими справами. Доля піднесе вам щедрий подарунок – не пропустіть свій шанс.
Близнюки – карта дня Таро “Дурень”
День пройде легко і вдало, будь-які справи будуть просуватися вільно, а проблеми вирішаться самі по собі. Вам важливо прийняти правильне рішення, від якого залежить ваша доля.

Рак – карта дня Таро “Сімка мечів”
Обставини цього дня дадуть можливість діяти не дуже правдивими методами задля досягнення поставленої мети. Майте на увазі, що ви ризикуєте завдати шкоди своїй репутації.
Лев- карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день для будь-яких починань, що стосуються таких важливих сфер життя, як кар’єра, бізнес і фінанси. Можете довіритися впливової жінці – саме вона надасть підтримку.
Діва- карта дня Таро “П’ятірка мечів”
Не найкращий день, вам слід проявити обережність і вдумливість, інакше ви можете стати жертвою наклепу. При цьому важливо втриматися від подібних методів і не обманювати.
Веси- карта дня Таро “Страшний Суд”
Ця карта віщує якесь важлива подія у вашому житті. Ви можете спочатку недооцінювати його значимість, але воно змінить вашу подальшу долю, і почнеться новий етап.
Скорпіон- карта дня Таро “Сила”
Цей день може здатися вам непростим, але ви зможете будь-яка подія повернути на свою користь. Вас як ніби тестують на міцність, і ви успішно пройдете цю перевірку.

Стрілець – карта дня Таро “П’ятірка кубків”
Якщо останнім часом ви часто засмучувалися, то прийшов час змін на краще. Завдяки тому, що вам вдасться відновити душевний комфорт, ви будете упевнені в собі.
Козерог- карта дня Таро “Дев’ятка кубків”
Вас чекає відмінний день, події, якого принесуть позитивні емоції. Їх спектр великий: від хороших новин до приємного подарунку. І ви будете почувати себе щасливою людиною.

Водолей- карта дня Таро “Королева Пентакль”
Доля вирішила щедро нагородити вас. У цей день ваше матеріальне становище може відчутно і надовго покращитися. Важливу роль в цьому відіграє якась впливова жінка.
Риби-карта дня Таро “Трійка Пентакль”
Можете розраховувати на те, що ваші труди не залишаться непоміченими, а будуть оцінені по достоїнству. Ви отримаєте схвалення оточуючих, а також матеріальну нагороду від начальства.