Гороскоп на 28 вересня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 28 вересня 2021 року по картах Таро каже, що у Близнюків проблеми вирішаться самі по собі, а Водоліїв Доля щедро нагородить.

 

Овен – карта дня Таро “Туз кубків”
Прекрасний день, який принесе радісні і позитивні події у ваше життя. Будьте готові отримати подарунок – ви його заслужили. Але і самі не забувайте обдаровувати близьких.
Телец- карта дня Таро “Четвірка Пентакль”
Цей день вас точно порадує. Ви залишитеся задоволені своєю роботою, бізнесом і фінансовими справами. Доля піднесе вам щедрий подарунок – не пропустіть свій шанс.
Близнюки – карта дня Таро “Дурень”
День пройде легко і вдало, будь-які справи будуть просуватися вільно, а проблеми вирішаться самі по собі. Вам важливо прийняти правильне рішення, від якого залежить ваша доля.

Рак – карта дня Таро “Сімка мечів”
Обставини цього дня дадуть можливість діяти не дуже правдивими методами задля досягнення поставленої мети. Майте на увазі, що ви ризикуєте завдати шкоди своїй репутації.
Лев- карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день для будь-яких починань, що стосуються таких важливих сфер життя, як кар’єра, бізнес і фінанси. Можете довіритися впливової жінці – саме вона надасть підтримку.
Діва- карта дня Таро “П’ятірка мечів” (в перевернутому положенні)
Не найкращий день, вам слід проявити обережність і вдумливість, інакше ви можете стати жертвою наклепу. При цьому важливо втриматися від подібних методів і не обманювати.
Веси- карта дня Таро “Страшний Суд”
Ця карта віщує якесь важлива подія у вашому житті. Ви можете спочатку недооцінювати його значимість, але воно змінить вашу подальшу долю, і почнеться новий етап.
Скорпіон- карта дня Таро “Сила”
Цей день може здатися вам непростим, але ви зможете будь-яка подія повернути на свою користь. Вас як ніби тестують на міцність, і ви успішно пройдете цю перевірку.

Стрілець – карта дня Таро “П’ятірка кубків” (в перевернутому положенні)
Якщо останнім часом ви часто засмучувалися, то прийшов час змін на краще. Завдяки тому, що вам вдасться відновити душевний комфорт, ви будете упевнені в собі.
Козерог- карта дня Таро “Дев’ятка кубків”
Вас чекає відмінний день, події, якого принесуть позитивні емоції. Їх спектр великий: від хороших новин до приємного подарунку. І ви будете почувати себе щасливою людиною.

Водолей- карта дня Таро “Королева Пентакль”
Доля вирішила щедро нагородити вас. У цей день ваше матеріальне становище може відчутно і надовго покращитися. Важливу роль в цьому відіграє якась впливова жінка.
Риби-карта дня Таро “Трійка Пентакль”
Можете розраховувати на те, що ваші труди не залишаться непоміченими, а будуть оцінені по достоїнству. Ви отримаєте схвалення оточуючих, а також матеріальну нагороду від начальства.