Гороскоп на 28 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 28 вересня 2022 року, за картами Таро каже, що у Близнюків проблеми вирішаться самі собою, а Водоліїв Доля щедро нагородить.

 

Овен – карта дня Таро “Туз кубків”
Прекрасний день, який принесе радісні та позитивні події у ваше життя. Будьте готові отримати подарунок – ви його заслужили. Але й самі не забувайте обдаровувати близьких.
Телець – карта дня Таро “Четвірка пентаклей”
Цей день вас безперечно порадує. Ви залишитеся задоволені своєю роботою, бізнесом та фінансовими справами. Доля подарує вам щедрий подарунок – не проґавте свій шанс.
Близнюки – карта дня Таро “Дурень”
День пройде легко і вдало, будь-які справи будуть просуватися вільно, а проблеми вирішаться самі собою. Вам важливо ухвалити правильне рішення, від якого залежить ваша доля.

Рак – карта дня Таро “Сімка мечів”
Обставини цього дня дозволять діяти не дуже правдивими методами задля досягнення поставленої мети. Майте на увазі, що ви ризикуєте завдати шкоди своїй репутації.
Лев – карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день для будь-яких починань щодо таких важливих сфер життя, як кар’єра, бізнес та фінанси. Можете довіритися впливовій жінці – саме вона підтримає.
Діва – карта дня Таро “П’ятірка мечів” (у перевернутому положенні)
Не найкращий день, вам слід проявити обережність та вдумливість, інакше ви можете стати жертвою наклепу. При цьому важливо утриматися від подібних методів і не дурити.
Терези – карта дня Таро “Страшний Суд”
Ця карта віщує якусь важливу подію у вашому житті. Ви можете спочатку недооцінювати його значення, але воно змінить вашу подальшу долю, і почнеться новий етап.
Скорпіон – карта дня Таро “Сила”
Цей день може здатися вам непростим, але ви зможете будь-яку подію повернути на свою користь. Вас ніби тестують на міцність і ви успішно пройдете цю перевірку.

Стрілець – карта дня Таро “П’ятірка кубків” (у перевернутому положенні)
Якщо останнім часом ви часто засмучувалися, то настав час змін на краще. Завдяки тому, що вам вдасться відновити душевний комфорт, ви знайдете впевненість у собі.
Козеріг- карта дня Таро “Дев’ятка кубків”
На вас чекає чудовий день, події, якого принесуть позитивні емоції. Їхній спектр великий: від хороших новин до приємного подарунка. І ви почуватиметеся щасливою людиною.

Водолій – карта дня Таро “Королева пентаклей”
Доля вирішила щедро нагородити вас. Цього дня ваше матеріальне становище може відчутно та надовго покращити. Неабияку роль у цьому відіграє якась впливова жінка.
Риби – карта дня Таро “Трійка пентаклей”
Можете розраховувати на те, що ваші праці не залишаться непоміченими, а будуть гідно оцінені. Ви отримаєте схвалення оточуючих та матеріальну нагороду від начальства.