Гороскоп на 28 жовтня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 28 жовтня 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Лицар Монет
Сьогодні Таро рекомендують вам взятися за здійснення своєї мрії, не чекаючи допомоги ззовні. Карта символізує активну дію в заданому напрямку, а також здорову частку трудоголізму. У той же час вона про роботу заради роботи. У цей день результат для вас виявиться менш цінним, ніж сам процес. Карта також говорить про те, що слід відмовитися від егоїзму і честолюбства і діяти гідно.
Телець – Колесо
Ця карта має 2 основних значення. Перш за все, це Колесо Фортуни – знак удачі і тотального везіння. Тобто сьогодні вам може неймовірно везти. Крім того, це вказівка ​​на “механічність” у вашому ставленні до долі. Подумайте, чи не є ви фаталістом? Ви сліпо вірите в долю, в гороскопи і в неминучість якихось подій у вашому житті? Якщо так, вам слід згадати, що кожна людина наділена свободою вибору, а значить, і можливістю коригувати долю.
Близнюки – Маг
Це одна з найбільш сильних карт колоди. На ній зображений мудрець, провидець, пророк, але також майстер своєї справи, досвідчений, обізнана людина. Сьогодні ви можете зустріти того, хто стане вашим учителем, хто підкаже вам правильне рішення там, де ви самі впоратися не можете. Або ж роль духовного водія можете взяти на себе ви самі. Карта також може вказувати на необхідність прислухатися до свого внутрішнього “магу” – до інтуїції і п’ятого почуттю.

Рак – Сімка Монет
Вам випала дуже цікава карта. На ній зображена жінка з порожніми кошиками, яка очікує дозрівання врожаю. Сьогодні Таро рекомендують вам проявити таку якість, як терпіння і пам’ятати про те, як важливо вибрати правильний момент для дії. Крім того, подумайте про те, що, можливо, запущений вами процес вже не потребує вашого контролі – він може відбуватися без вашої участі. Вам залишається лише зібрати “урожай”.
Лев – Сімка Мечів
На карті зображено злодій, потайки пробрався в будинок і вкрав 5 мечів. Ще 2 він не зміг забрати з собою. Ця карта – про винахідливість, зухвалості і нечесності. Сьогодні ви можете захотіти відступити від своїх принципів, десь зрізати шлях, піти на компроміс. Але Таро попереджають: в цей день подібні дії можуть бути небезпечними – і з точки зору вашої репутації, і з точки зору ваших перспектив. Зумійте вчасно зупинитися.
Діва – Двійка Жезлів
У цей день вас буде переповнювати енергія і бажання діяти. Зупинка буде лише за одним: вибором шляху. На карті зображено шлях до вершини і двоє дверей. В якому б напрямку ви не пішли, результат виявиться позитивним. І все-таки не кажіть останнього слова сьогодні. Зачекайте ще трохи. “Переспа” з цією думкою. Таро Снов обіцяє, що до вас прийде мудре рішення на наступний ранок.
Ваги – Віра
Ця карта досить незвичайна для Таро. Замість звичного Папи Римського на ній зображений збірний образ духовного вчителя з символами основних світових релігій. Так чи інакше, цей день може бути пов’язаний з питаннями духовності і віри. Можливо, складеться ситуація, в якій вам доведеться довести свою прихильність якійсь справі або просто покластися на волю Бога. Ще один аспект карти – прилучення до якоїсь релігійної конфесії, хрещення або ініціація, або обрання духовного шляху, частковий або повний відхід від світу.
Скорпіон – Сімка Кубків
Ця карта має кілька значень. Перше – багатство вибору, який буде вам надано. Він такого числа можливих варіантів очі розбігаються, ви губитеся, що ж вибрати. Друге значення – осліплення мріями і бажаннями. Ви хочете занадто багато чого, ви захоплені мільйоном ідей, і в результаті стоїте в нерішучості. І, нарешті, слід звернути увагу на вміст чаш. Можливо, це дасть вам додатковий рада.

Стрілець – П’ятірка Монет
Ця карта вказує на матеріальну скруту. Тут можливі два варіанти: або ви самі зіткнетеся з ними, або будете допомагати тим, хто відчуває труднощі з фінансами. У будь-якому випадку, є необхідність у відновленні балансу між тим, що ви витрачаєте, і тим, що ви заробляєте. Проведіть невеликий “аудит” особистих коштів, щоб уникнути небезпечної ситуації.
Козеріг – Колісниця
Ця карта активних дій, руху і новизни. Проте, сьогодні вас в більшій мірі буде цікавити сам процес, а не його результат. Небезпека полягає в тому, що ваші дії можуть нагадувати махання шашкою. Будьте обережні, щоб не порушити чиїхось інтересів. Делікатність, розсудливість, вміння моделювати ситуацію сьогодні вам допоможуть як ніколи.

Водолій – Світ
Ця карта – про переможний завершення великого етапу шляху. Вона – про досягнення цілісності, про усвідомлення себе чимось більшим, ніж людина. Сьогодні ви можете усвідомити, що вийшли на новий етап особистісної еволюції. Ви стали мудрішими, сильнішими, впевненішими в собі. Те, що дратувало або зворушувало вас, вже не дратує і не чіпає – ви оцінюєте події з висоти свого досвіду. Насолоджуйтеся моментом і відправляйте в нове, не менш захоплююча подорож.
Риби – Лицар кубків
Ця карта як ніяка інша дуже співзвучна саме Рибам. Вона – про занурення в свій внутрішній світ, в світ почуттів і емоцій. Про це лицаря кажуть, що він “закоханий в любов”. Карта символізує романтику вищого порядку, тотальну, всепоглинаючу любов, самовіддачу без залишку і повне прийняття партнера. З іншого боку, подібна чутливість не дуже хороша для вирішення справ практичного характеру. Таро рекомендують насолоджуватися цим станом, але все ж в разі необхідності “виринати” з нього.