Гороскоп на 28 жовтня 2021 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 28 жовтня 2021 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Лицар Монет
Сьогодні Таро рекомендують вам взятися за здійснення своєї мрії, не чекаючи на допомогу ззовні. Карта символізує активну дію у заданому напрямку, а також здорову частку трудоголізму. Водночас вона про роботу заради роботи. У цей день результат для вас виявиться менш цінним, ніж процес. Карта також говорить про те, що слід відмовитися від егоїзму та честолюбства та діяти гідно.
Телець – Колесо
Ця карта має 2 основні значення. Насамперед, це Колесо Фортуни – знак удачі та тотального везіння. Тобто, сьогодні вам може неймовірно везти. Крім того, це вказівка ​​на “механічність” у вашому ставленні до долі. Подумайте, чи ви не є фаталістом? Ви сліпо вірите в долю, у гороскопи та у неминучість якихось подій у вашому житті? Якщо так, вам слід згадати, що кожна людина має свободу вибору, а отже, і можливість коригувати долю.
Близнюки – Маг
Це одна із найсильніших карт колоди. На ній зображено мудреця, провидця, пророка, але також майстер своєї справи, досвідчена, знаюча людина. Сьогодні ви можете зустріти того, хто стане вашим учителем, хто підкаже вам правильне рішення там, де ви самі не можете впоратися. Або роль духовного водія можете взяти на себе ви самі. Карта також може вказувати на необхідність прислухатися до свого внутрішнього “магу” – до інтуїції та п’ятого почуття.

Рак – Сімка Монет
Випала дуже цікава карта. На ній зображена жінка з порожніми кошиками, яка чекає на дозрівання врожаю. Сьогодні Таро рекомендують вам виявити таку якість, як терпіння та пам’ятати про те, як важливо вибрати правильний момент для дії. Крім того, подумайте про те, що, можливо, запущений вами процес вже не потребує вашого контролю – він може відбуватися без вашої участі. Вам залишається лише зібрати урожай.
Лев – Сімка Мечів
На карті зображено злодій, що потай пробрався до будинку і вкрав 5 мечів. Ще 2 він не зміг забрати з собою. Ця карта – про винахідливість, зухвалість та нечесність. Сьогодні ви можете захотіти відступити від своїх принципів, десь зрізати шлях, піти на компроміс. Але Таро попереджають: цього дня подібні дії можуть бути небезпечними – і з погляду вашої репутації, і з погляду ваших перспектив. Зумійте вчасно зупинитись.
Діва – Двійка Жезлів
У цей день вас переповнюватиме енергія та бажання діяти. Зупинка буде лише одним: вибором шляху. На карті зображено шлях до вершини та двох дверей. У якому напрямі ви не пішли, результат виявиться позитивним. І все-таки не кажіть останнього слова сьогодні. Зачекайте ще трохи. “Переспіть” з цією думкою. Таро Снов обіцяє, що до вас прийде мудре рішення наступного ранку.
Терези – Віра
Ця карта досить незвична для Таро. Замість звичного Папи Римського на ній зображено збиральний образ духовного вчителя із символами основних світових релігій. Так чи інакше, цей день може бути пов’язаний із питаннями духовності та віри. Можливо, складеться ситуація, в якій вам доведеться довести свою прихильність до якоїсь справи або просто покластися на волю Бога. Ще один аспект карти – долучення до якоїсь релігійної конфесії, хрещення чи ініціація, або обрання духовного шляху, частковий чи повний відхід від світу.
Скорпіон – Сімка Кубків
Ця мапа має кілька значень. Перше – багатство вибору, який вам буде надано. Він такої кількості можливих варіантів ока розбігаються, ви губитеся, що ж вибрати. Друге значення – засліплення мріями та бажаннями. Ви хочете дуже багато, ви захоплені мільйоном ідей, і в результаті стоїте в нерішучості. І, нарешті, слід звернути увагу до вмісту чаш. Можливо, це дасть вам додаткову пораду.

Стрілець – П’ятірка Монет
Ця карта вказує на матеріальні труднощі. Тут можливі два варіанти: або ви самі зіткнетеся з ними, або допомагатимете тим, хто відчуває труднощі з фінансами. У будь-якому випадку, є необхідність відновлення балансу між тим, що ви витрачаєте, і тим, що ви заробляєте. Проведіть невеликий “аудит” власних коштів, щоб уникнути небезпечної ситуації.
Козеріг – Колісниця
Ця карта активних дій, руху та новизни. Проте сьогодні вас більшою мірою цікавитиме сам процес, а не його результат. Небезпека полягає в тому, що ваші дії можуть нагадувати махання шашкою. Будьте обережні, щоб не порушити чиїхось інтересів. Делікатність, розважливість, вміння моделювати ситуацію вам сьогодні допоможуть як ніколи.

Водолій – Світ
Ця карта – про переможне завершення великого етапу шляху. Вона – про досягнення цілісності, про усвідомлення себе чимось більшим, ніж людина. Сьогодні ви можете усвідомити, що вийшли на новий етап особистісної еволюції. Ви стали мудрішими, сильнішими, впевненішими в собі. Те, що дратувало чи чіпало вас, вже не дратує і не чіпає – ви оцінюєте події з висоти свого досвіду. Насолоджуйтеся моментом і вирушайте в нову, не менш захоплюючу подорож.
Риби – Лицар Кубків
Ця карта, як ніяка інша, дуже співзвучна саме Рибам. Вона про занурення у свій внутрішній світ, у світ почуттів та емоцій. Про це лицарі кажуть, що він “закоханий у кохання”. Карта символізує романтику вищого порядку, тотальне, всепоглинаюче кохання, самовіддачу без залишку та повне прийняття партнера. З іншого боку, подібна чутливість не надто хороша для вирішення справ практичного характеру.