Гороскоп на 29 березня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 29 березня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Овни і Риби.

Овен – Шут
29 березня для Овнів вкрай несприятливий день: чи варто чекати неприємних новин від недоброзичливців. Також можливі фінансові втрати.
Телець – Палац мечів
Карти рекомендують Тельцям 29 березня серйозно поставитися до свого харчування. Крім того, не варто приймати кардинальні рішення. Увечері можливі загострення захворювань.
Близнюки – Маг
29 березня біля Близнюків можлива невелика сварка з близькою людиною. Однак не варто переживати: теплі слова або невеликий подарунок зможуть виправити ситуацію.

Рак – Палац кубків
Ракам карти рекомендують відкласти роботу і на якийсь час забути про домашні справи, і приділити час своїм близьким людям. Не вимагайте від себе занадто багато чого.
Лев – Верховна жриця
29 березня Левам варто бути вкрай стриманими і не дозволяти собі емоційних сплесків і проявів агресії. Відповідний день для того, щоб поставити нові цілі.
Діва – Король мечів
Діви 29 березня виявляться в центрі загальної уваги: ​​все цікавляться вашою думкою і питають поради. Однак карти рекомендують ретельно обдумувати кожен крок – можливо, заздрісники захочуть зіпсувати ваш день.
Ваги – Віра (Верховний жрець)
Для Терезів 29 березня може виявитися вкрай несприятливим днем ​​в сфері особистих відносин. Можливі розбіжності з партнером, а також виникнення конфліктів.
Скорпіон – Утримання
Карти кажуть, що 29 березня – день Скорпіонів. Сьогодні у вас буде все виходити і ви відчуєте себе справжніми улюбленцями долі. Близько підтримають будь-яке ваше рішення.

Стрілець – Двійка жезлів
Будь-яке неосторжное висловлювання може вмить зруйнувати те, до чого ви так довго йшли. 29 березня краще відкласти всі справи в сторону і розслабитися. Суєта не піде вам на користь.
Козеріг – Двійка денарієв
Самотні Козероги 29 березня можуть зустріти людину, яка зіграє важливу роль у вашому житті. Можливо, навіть доленосну. Карти рекомендують звернути свою увагу на спілкування в мережі – не виключено, що саме там вас чекає приємна зустріч!

Водолій – Двійка мечів
Водолії ризикують 29 березня опинитися в незручному становищі або навіть стати причиною конфлікту. Разом з тим, вам надійдуть цікаві пропозиції, які спричинять за собою фінансову вигоду.
Риби – Паж мечів
29 березня Риби можуть відчути невпевненість і навіть сумнів у власних силах. Втім, хвилюватися точно не варто – карти говорять, що ви просто втомилися. Подумайте про себе і відпочиньте від рутини.