Гороскоп на 29 березня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

29 березня 2023 за картами Таро гороскоп підготовлений для всіх знаків Зодіаку.

Доля підготувала несподіванки для багатьох знаків, але найбільш уразливими виявилися Овни та Риби.

Овен – Блазень
Для Овнів день, що настає, обіцяє бути дуже неприємним: їм варто готуватися до неприємних новин від злих людей, а також можливі фінансові втрати.
Телець – Палац мечів
Карти на сьогоднішній день рекомендують Тельцям приділити серйозну увагу своєму харчуванню та не приймати рішень, які можуть мати серйозні наслідки. Увечері можливе загострення хронічних захворювань.
Близнюки – Маг
У Близнюків сьогодні можливий конфлікт із близькою людиною, але не варто турбуватися: невеликий подарунок чи теплі слова можуть допомогти вирішити ситуацію.

Рак – Палац кубків
Карти радять Ракам тимчасово забути про роботу та домашні справи, щоб приділити більше уваги своїм близьким. Не треба вимагати від себе надто багато.
Лев – Верховна жриця
Сьогодні Левам необхідно виявляти самовладання та уникати емоційних сплесків та проявів агресії. Це чудовий день для встановлення нових цілей.
Діва – Король мечів
Діви будуть у центрі уваги сьогодні: усі цікавитимуться вашою думкою та запитуватимуть поради. Однак карти радять ретельно обмірковувати кожен крок, оскільки можливі заздрісники, які намагатимуться зіпсувати ваш день.
Терези – Віра (Верховний жрець)
У Терезів сьогодні може бути несприятливий день у особистих відносинах. Можливі конфлікти та розбіжності з партнером.
Скорпіон – Помірність
Карти кажуть, що сьогодні – день Скорпіонів. На вас чекає успіх, і ви почуватиметеся справжніми щасливчиками. Ваші близькі будуть підтримувати вас у будь-якому вашому рішенні.

Стрілець – Двійка жезлів
Краще утриматися від гучних і необдуманих висловлювань, оскільки вони можуть зашкодити вашим довгостроковим цілям. На сьогоднішній день варто залишити всі справи у спокої та приділити час відпочинку. Особливо це важливо, оскільки метушня та стрес можуть негативно вплинути на вас.
Козеріг – Двійка денаріїв
Сьогодні Козерога, особливо самотні, може бути здивована приємною зустріччю, яка може відіграти важливу роль у їхньому житті. Карти рекомендують звернути увагу на спілкування в інтернеті, тому що там може чекати цікавий знайомий.

Водолій – Двійка мечів
Середа може виявитися непростим днем для Водоліїв, які можуть зіткнутися з незручними ситуаціями та конфліктами, але при цьому мають шанс отримати цікаві пропозиції, які принесуть фінансову вигоду.
Риби – Паж мечів
Риби можуть відчути невпевненість та втому, але варто відпочити та подумати про себе. Карти радять не переживати через це.