Гороскоп на 29 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 29 квітня 2021 для всіх знаків Зодіаку по картах Таро пророкує явні зміни в житті.

Можливо, деяким знакам доведеться докорінно змінити свій звичний спосіб життя.

Овен – Туз Жезлів
Туз – уособлення можливостей, що відкрилися перед вами або тих, які ще належить відкрити. Туз масті Жезлів позначає підприємливість, сміливість і готовність піти на ризик, а також натхнення, ентузіазм і розкриття особистості. Ця карта для Овнів означає переддень ризикової угоди – погоджуйтеся і не програєте. Вас чекає успіх, особливо, якщо майбутня справа виконувати з ентузіазмом.
Телець – Вісімка Кубків
Вісімка Кубків – це одна з трьох карт “прориву”, що позначає сумне прощання. Гороскоп по картах Таро обіцяє вам далеку дорогу. Але дорога ця – засіками свідомості. Перегляньте свої погляди – ви зрозумієте, що деякі з них застаріли і почніть шукати новий підхід до розуміння базових понять існування.
Близнюки – Сонце
Карта Сонця висловлює життєлюбність, радість життя, теплоту і впевненість в майбутньому. Близнюки, вам пощастило – вас чекає нова любов, яка обіцяє стати тією єдиною і на все життя. Уміння дарувати себе – то, що знадобиться вам найближчим часом, і не турбуйтеся – віддаючи ви нічого не втратите.

Рак – Двійка Мечів
Ця карта – знак сумнівів. Ситуації, в які ви будете потрапляти будуть неоднозначні, ви постійно будете сумніватися в результатах свого вибору. Ви занадто покладаєтеся на свій інтелект, і намагаєтеся аналізувати тільки з точки зору розуму, зовсім незважаючи на серце і інтуїцію. Ваші найпотаємніші мрії повинні залишатися мріями, а не переходити в розряд досягаються цілей – тільки тоді вас перестануть є сумніви.
Лев – Лицар денаріями
Гороскоп на вівторок каже: вам не можна расслаблятся. Карта уособлює старанність, терпіння і наполегливість. Працьовитість – ваше все, саме завдяки йому ви зможете побудувати фундамент міцного майбутнього, якого вам так не вистачає зараз. У вас є відчуття відмінності між реально діючими методами і випадковими збігами, а також – розуміння шляхів здійснення своїх планів.
Діва – Лицар кубків
Лицар кубків означає дружню атмосферу, гарний настрій і мудру посмішку. Вам варто побути наодинці з собою – помедитувати, прогулятися на природі або послухати гарну музику. Гороскоп на завтра каже, що всі конфлікти зникнуть самі собою, а всередині вас оселиться гармонія і бажання самовдосконалюватися. Також майбутній період життя обіцяє бути повним любові, ласки і взаєморозуміння. Саме зараз до вас прийде усвідомлення особливого спорідненості, можливості розуміння без слів.
Ваги – Сімка Кубків
Сімка кубків – це карта ілюзії, міражу, привидів. Ви піддаєтеся обману, більш того – дозволяєте себе обманювати. Карта кричить вам: відкрийте нарешті очі, так більше бути не може. Пора поглянути на речі тверезо, або, як мінімум – під іншим кутом. Краще не брати участь в підозрілі операції, і тим більше не плести інтриги. Особливо це стосується сфери роботи – випадкове висловлювання, кинуте в пориві емоцій може зіграти проти вас і перетворитися в море чуток.
Скорпіон – Диявол
Таро підказує, що ваші приховані бажання найближчим часом вийдуть назовні. Слабка воля зіграє з вами злий жарт – повернути вже нічого не вийде. Ви граєте з вогнем дозволяючи гіршим сторонам вашої натури брати верх над усіма іншими якостями. Шкідливі звички, неперебірливість у зв’язках, занадто відв’язав відпочинок чекатимуть вас на кожному кроці. Ваше завдання вибрати – піддатися дияволу чи ні.

Стрілець – Пустельник
Відлюдник – це карта відчуженості від світу, шлях до себе. Якщо неправильно тлумачити якості цієї карти – інтровертність і відмова від людей – виникає страх самотності і покинутості. Але правильний настрій допоможе знайти дещо більше, ніж самотність. У такі моменти виникає можливість знайти те, що ми шукаємо все життя – її прихований сенс, а також побачити таємні знаки.
Козеріг – Шут
Шут – це наш внутрішній дитина. Ця карта означає відкритість і гру, але також він може виступати в якості руйнівника. Ви живете тільки справжнім, легко погоджуєтеся на авантюри і виходите сухим з ​​води, не дивлячись на озорное поведінку. Але це не заважає вам тягнуться до більшого – у вашому випадку – дорослішання, зміни поглядів в більш відповідальну сторону. А витяг позитиву з будь-якого, нехай навіть і неприємного досвіду, ще нікому не заважало.

Водолій – Повішений
Повішений, означає, що ми “застрягли”, зайшли в глухий кут. Але це не означає вічне перебування на місці – навпаки, це можливість все змінити, перевернути з ніг на голову. Поки потрібно почекати, хоча очікування може здатися безрезультатним, а також – добровільно постраждати від будь-якої втрати або пожертвувати задоволенням заради досягнення мети.
Риби – Світ
Світ вказує на знову здобутий єдність, гармонію і щасливе завершення якогось ходу подій. Що б вас до цього не переслідувало і не долало, знайте – скоро все закінчитися. І кінець історії не зможе вас розчарувати – ви будете щасливі і гармонійні. У період, який знаменує Світ, ви зможете від душі насолоджуватись життям.