Гороскоп на 29 квітня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 29 квітня 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро передбачає явні зміни в житті.

Можливо, деяким знакам доведеться докорінно змінити свій звичний спосіб життя.

Овен – Туз Жезлов
Туз – уособлення можливостей, що відкрилися перед вами або тих, які ще належить відкрити. Туз масті Жезлов позначає підприємливість, сміливість та готовність піти на ризик, а також натхнення, ентузіазм та розкриття особистості. Ця карта для Овнів означає напередодні ризикової угоди – погоджуйтесь і не програєте. На вас чекає успіх, особливо, якщо майбутню справу виконувати з ентузіазмом.
Телець – Вісімка Кубків
Вісімка Кубків – це одна з трьох карт “прориву”, що означає сумне прощання. Гороскоп картами Таро обіцяє вам далеку дорогу. Але дорога ця – засіки свідомості. Перегляньте свої погляди – ви зрозумієте, що деякі з них застаріли та почніть шукати новий підхід до розуміння базових понять існування.
Близнюки – Сонце
Карта Сонця виражає життєлюбність, радість життя, теплоту та впевненість у майбутньому. Близнюки, вам пощастило – на вас чекає нове кохання, яке обіцяє стати тим єдиним і на все життя. Уміння дарувати себе – те, що знадобиться вам найближчим часом, і не турбуйтеся – віддаючи нічого не втратите.

Рак – Двійка Мечів
Ця картка – знак сумнівів. Ситуації, в які ви потраплятимете будуть неоднозначні, ви постійно сумніватиметеся в результатах свого вибору. Ви надто покладаєтеся на свій інтелект, і намагаєтеся аналізувати лише з погляду розуму, незважаючи на серце та інтуїцію. Ваші потаємні мрії повинні залишатися мріями, а не переходити в розряд досяганих цілей – тільки тоді вас перестануть їсти сумніви.
Лев – Лицар Денаріїв
Гороскоп на п’ятницю каже: вам не можна розслабитись. Карта уособлює старанність, терпіння та наполегливість. Працьовитість – ваше все, саме завдяки йому ви зможете побудувати фундамент міцного майбутнього, якого вам так не вистачає зараз. У вас є відчуття відмінності між реально діючими методами та випадковими збігами, а також розуміння шляхів здійснення своїх планів.
Діва – Лицар Кубків
Лицар Кубків означає дружню атмосферу, гарний настрій та мудру усмішку. Вам варто побути наодинці із собою – помедитувати, прогулятися на природі або послухати хорошу музику. Гороскоп на завтра каже, що всі конфлікти зникнуть самі собою, а всередині вас оселиться гармонія та бажання самовдосконалюватись. Також майбутній період життя обіцяє бути повним любові, ласки та порозуміння.
Терези – Сімка Кубків
Сімка Кубків – це карта ілюзії, міражу, примар. Ви піддаєтеся обману, більше того – дозволяєте себе обманювати. Карта кричить вам: відкрийте очі, так більше бути не може. Настав час поглянути на речі тверезо, або, як мінімум – під іншим кутом. Краще не брати участь у підозрілих угодах, і тим більше не плести інтриги. Особливо це стосується сфери роботи – випадкове висловлювання, кинуте у пориві емоцій, може зіграти проти вас і перетворитися на море чуток.
Скорпіон – Диявол
Таро нагадує, що ваші приховані бажання найближчим часом вийдуть назовні. Слабка воля зіграє з вами злий жарт – повернути вже нічого не вийде. Ви граєте з вогнем дозволяючи гіршим сторонам вашої натури брати гору над усіма іншими якостями. Шкідливі звички, неперебірливість у зв’язках, надто відв’язаний відпочинок чекатимуть вас на кожному кроці. Ваше завдання обрати – піддатися дияволу чи ні.

Стрілець – Путівник
Путівник – це карта відчуженості від світу, шлях до себе. Якщо неправильно тлумачити якості цієї карти – інтровертність та відчуження від людей – виникає страх самотності та покинутості. Але правильний настрій допоможе знайти дещо більше, ніж самотність. У такі моменти з’являється можливість знайти те, що ми шукаємо все життя – її прихований сенс, а також побачити таємні знаки.
Козеріг – Блазень
Блазень – це наша внутрішня дитина. Ця карта позначає відкритість та гру, але також він може виступати як руйнівник. Ви живете тільки справжнім, легко погоджуєтеся на авантюри та виходите сухим із води, незважаючи на пустотливу поведінку. Але це не заважає вам тягнуться до більшого – у вашому випадку – дорослішання, зміни поглядів у більш відповідальний бік. А отримання позитиву з будь-якого, нехай навіть і неприємного досвіду, ще нікому не заважало.

Водолій – Повішений
Повішений, означає, що ми “застрягли”, зайшли в глухий кут. Але це не означає вічне перебування на місці – навпаки, це можливість все змінити, перевернути з ніг на голову. Поки що потрібно почекати, хоча очікування може здатися безрезультатним, а також – добровільно постраждати від будь-якої втрати або пожертвувати задоволенням задля досягнення мети. Жертва, яку ви принесете має бути осмисленою і тоді на вас чекає нагорода.
Риби – Світ
Світ вказує на знову набуту єдність, гармонію і щасливе завершення якогось перебігу подій. Що б вас раніше не переслідувало і не долало, знайте – скоро все закінчитися. І кінець історії не зможе вас розчарувати – ви будете щасливі та гармонійні. У період, який знаменує Світ, ви зможете від душі насолоджуватися життям.