Гороскоп на 29 квітня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 29 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро передбачає явні зміни в житті.

Можливо, деяким знакам доведеться докорінно змінити свій звичний спосіб життя.

Овен – Туз Жезлов
Для Овнів Туз Жезлов віщує можливості як вже відкриті, так і ті, які ще належить дослідити. Він символізує підприємливість, сміливість та готовність ризикувати, а також натхнення, ентузіазм та розкриття особистості. Ця карта вказує на наближення ризикованої угоди, тому варто погодитися на неї, щоб не втратити. У вас попереду успіх, особливо якщо ви приступите до справи з ентузіазмом.
Телець – Вісімка Кубків
Для Тельців Вісімка Кубків є однією з трьох карт “прориву”, що означає сумне прощання. Гороскоп на основі карт Таро передбачає вам довгу подорож, але ця подорож відбувається всередині вашої свідомості. Вам слід переглянути свої погляди та зрозуміти, що деякі з них застаріли. Розпочинайте пошук нового підходу до розуміння основних принципів існування.
Близнюки – Сонце
Сонячна карта виражає життєрадісність, радість, теплоту та впевненість у майбутньому. Близнюкам пощастило, оскільки на вас чекає нове кохання, яке може стати істинним і довготривалим. Вам буде потрібне вміння віддавати себе, але не турбуйтеся – ви нічого не втратите, віддаючи своє кохання.

Рак – Двійка Мечів
Для Раків Двійка Меч символізує сумніви. Ви стикатиметеся з неоднозначними ситуаціями, постійно сумніваючись у результатах своїх виборів. Ви надто покладаєтеся на свій інтелект і схильні аналізувати все лише з розумової точки зору, не враховуючи своє серце та інтуїцію. Ваші потаємні мрії повинні залишатися мріями, а не перетворюватися на досяжні цілі – тільки тоді ваші сумніви перестануть заважати вам.
Лев – Лицар Денаріїв
Гороскоп на суботу наголошує, що вам не слід розслаблятися. Карта символізує старанність, терпіння та наполегливість. Ваш працьовитий підхід є ключем до створення міцного фундаменту для майбутнього, якого вам так не вистачає зараз. Ви маєте здатність відрізняти реальні дієві методи від випадкових збігів, а також маєте розуміння шляхів для здійснення своїх планів.
Діва – Лицар Кубків
Для Дів уособленням є Лицар Кубків, який приносить доброзичливу атмосферу, гарний настрій та мудру усмішку. Вам варто приділити час віч-на-віч із собою, провести час у медитації, прогулятися на природі або послухати приємну музику. Гороскоп на завтра віщує, що всі конфлікти будуть вирішені самі по собі, а всередині вас з’явиться гармонія та бажання самовдосконалюватись. У найближчому майбутньому на вас чекають повні любові, ласки та взаєморозуміння періоди. Зараз ви усвідомлюєте особливу спорідненість та можливість розуміння без слів.
Терези – Сімка Кубків
Сімка Кубків є картою ілюзій, міражів і привидів. Ви схильні до обману, і, що більше того, дозволяєте себе обманювати. Карта наполегливо вимагає від вас: розплющте очі, так більше не може продовжуватися. Настав час поглянути на речі об’єктивно, або принаймні з іншої перспективи. Краще уникати підозрілих угод і не зв’язуватися з інтригами. Особливо це стосується сфери роботи – випадковий емоційний вислів може стати причиною чуток і поставити вас у неприємне становище.
Скорпіон – Диявол
Для Скорпіонів карта Диявол вказує на те, що ваші приховані бажання стануть явними. Ваша слабка воля може зіграти злий жарт – вже буде важко повернутися назад. Ви граєте з вогнем, дозволяючи вашим гіршим сторонам переважати інші якості. Шкідливі звички, непослідовність у стосунках, надмірна нерозсудливість у відпочинку чатуватимуть вас на кожному кроці. Ваше завдання полягає у виборі – чи піддатися дияволу.

Стрілець – Путівник
Путівник – це карта, що символізує відчуженість від світу і шлях до самого себе. Некоректне тлумачення цієї карти, пов’язане з інтроверсією та уникненням спілкування, може викликати страх самотності та відчуття залишеності. Проте правильний погляд допоможе знайти щось більше, ніж просто самотність. У такі моменти відкривається можливість виявити те, чого ми шукаємо все життя – прихований сенс і побачити таємні знаки.
Козеріг – Блазень
Для Козерогів карта Блазня символізує нашу внутрішню дитину. Вона відбиває відкритість і грайливість, але може бути джерелом руйнації. Ви живете в теперішньому, легко вступаєте в авантюри і справляєтеся з ними без особливих проблем, незважаючи на пустотливу поведінку. Однак це не перешкоджає вам прагнути більшого – у вашому випадку, до зрілості та зміни поглядів у більш відповідальному напрямку. Вилучення позитиву з будь-якого досвіду, навіть якщо він не був приємним, ніколи не завадить.

Водолій – Повішений
Карта Повішеного символізує застій і глухий кут, в якому ми опинилися. Од
Гороскоп на 29 квітня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку це не означає, що ми назавжди залишатимемося на місці – насправді, це надає можливість для повної зміни та перевороту ситуації. В даний час необхідно почекати, хоча очікування може здатися безрезультатним, і бути готовими до добровільних жертв або втрат задля досягнення мети. Важливо, щоб жертва, яку ми приносимо, мала сенс, і тоді на нас чекає винагорода.
Риби – Світ
Для Риб карта Світу вказує на відновлення єдності, гармонії та щасливе завершення певного етапу подій. Незалежно від того, що переслідувало чи труднощі, знайте, що незабаром усе це закінчиться. Завершення історії не принесе вам розчарування – ви почуватиметеся щасливими та гармонійними. У період, який символізує мапа Миру, ви зможете повністю насолоджуватися життям.