Гороскоп на 29 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 29 серпня 2022 року, за картами Таро передбачає практично для всіх знаків Зодіаку сумбурний та напружений день.

Але при цьому багато хто отримає відповіді на питання, що давно цікавлять.

ОВЕН – Путівник
Ця карта Таро означає добровільно обрану самотність і самоту. Ймовірно, ви надто втомилися від постійного перебування серед натовпу людей, тому підсвідомо хочете віддаленості від соціуму. Овнам гороскоп на понеділок пророкує самокопання, але все ж таки це допоможе розібратися в собі. Вам варто зайнятися внутрішнім дослідженням самого себе, своїх думок та планів на майбутнє.
ТЕЛЕЦЬ – Місяць
Незважаючи на те, що Тельці за своєю природою – вельми стримані та мають стійкий характер, у цей день їх може відвідати якась незрозуміла тривога і навіть паніка. Не варто заздалегідь накручувати себе – у цей день удача виключно на вашому боці, так що сміливо починайте діяти та отримувати вигоду з усього, щоб не сталося. У понеділок вам має повезти у важливій справі, про яку ви давно мріяли.
БЛИЗНЮКИ – Лицар жезлів
День вам доведеться досить бурхливий і спекотний. Або ваш темперамент, який ви раніше приховували, дасть про себе знати, і вам захочеться “все і відразу”, або ж ви потрапите в ситуацію, де пристрасті будуть розжарені. Навіть якщо це лише шум через дрібниці, сьогодні ви можете дати волю своїм почуттям і раз у житті діяти за велінням серця, а не мозку. Головне – не будуйте сьогодні далекосяжні плани, для цього явно не підходящий день.

РАК – Паж кубків
Пажі в Таро – символ навчання, нових знань та цінного досвіду. Паж Кубків припускає, що ви саме сьогодні відкриті для уроків та духовного переродження. Якщо обставини навколо вас не вселяють надію на те, що все буде гаразд – підійдіть до ситуації конструктивніше. Ви готові черпати натхнення з усіх доступних джерел, тому намагайтеся вбирати все те нове, про що раніше не знали, а також не бійтеся робити те, що виходить за рамки вашого сприйняття.
ЛЕВ – Дев’ятка Денаріїв
Ця карта вважається ознакою фінансового успіху, виграшу, великого та часто несподіваного прибутку. Вона означає поворот на краще, везіння, вдалий збіг обставин. Також гороскоп на сьогодні обіцяє Левам різкі зміни, які дозволять зробити життя набагато комфортнішим. Карти Таро передбачають винятковий успіх, який буде досягнутий завдяки особистим талантам та зусиллям.
ДІВА – Трійка мечів
Трійка мечів у розкладі Таро на понеділок може означати тривогу, спалахи страху та незрозумілу смуток. При чому представники цього знаку Зодіаку самі не зможуть розібратися, що відбувається всередині них. День може виявитися досить непростим – насамперед у плані переживань. Можливо, доведеться ухвалювати дуже неприємні, але необхідні рішення або вийти з чужої гри.
ТЕРЕЗИ – Двійка мечів
Ця карта – знак явних сумнівів та внутрішніх коливань. Ситуації, в які ви потраплятимете, можуть мати неоднозначне забарвлення, ви постійно сумніватиметеся в результатах свого вибору. Гороскоп на сьогодні каже, що Терези надто часто покладаються на свій інтелект, і намагаються аналізувати тільки з погляду розуму, незважаючи на серце та інтуїцію.
СКОРПІОН – Верховна жриця
Ця карта має на увазі для представників цього знака Зодіаку глибинні, підсвідомі сили: інтуїцію, внутрішній голос, передчуття, що дають тверду впевненість у чомусь без жодних логічних аргументів. Гороскоп на завтра радить вам набратися терпіння і гордо сприймати все, що висловлюватиметься на вашу адресу. Швидше за все, це будуть компліменти та похвала, але все ж таки можуть виникати і непередбачені ситуації.

СТРІЛЕЦЬ – ВЕЖА
Башта в картах Таро говорить про те, що ви досить довго вважали своє становище стабільним і безпечним, і раптом все звалилося. Вона означає кінець чогось, що займало у вашому житті важливе місце. Однак, варто пам’ятати, що будь-який кінець – це початок чогось нового та кардинально іншого. Цілком імовірно, що перед вами відкриються нові, широкі горизонти.
КОЗЕРІГ – Світ
Ця карта Таро означає успіх, серію позитивних подій, досягнення мети. Для представників знака гороскоп на понеділок надає досить широкі горизонти: вся мудрість, знання та вміння, якими ви володіли практично все життя, саме цього дня стануть вам у нагоді, як ніколи раніше. У понеділок карти також пророкують вам здобуття корисних знайомств або перспективу далеких цікавих поїздок.
ВОДОЛІЙ – Дев’ятка жезлів
Дев’ятка Жезлов – карта неоднозначна, але дуже перспективна. З одного боку, вона ясно вказує на те, що в зовнішній – матеріальній – сфері життя все цілком благополучно. Ви вже досягли раніше намічених цілей і тепер пожинаєте плоди власної старанності та працьовитості.
РИБИ – Туз мечів
Туз Меч – це вольовий свідомий акт, здатність чітко відокремити те, чого бажаєш, від зайвого в житті. Напевно, ви саме в цей день зможете прийти до якогось життєво-важливого умовиводу, і це здорово допоможе вам у майбутньому. Подумайте над тим, що заважало вам рухатися вперед раніше і прийміть досить жорстке рішення з позицій сили, волі та розуму. Ви здатні на багато чого, причому саме в цей день вам можуть підкоритися ті цілі, яких ви не могли досягти раніше.