Гороскоп на 29 січня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 29 січня 2021 року по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Зірка
Зірка – вельми загадкова карта, яка символізує мудрість і надію. Очевидно, в даний час ви знаходитесь на перехресті долі і не можете зробити усвідомлений вибір, від якого залежатиме подальша доля і ваша, і ваших близьких. Карта Зірка випала вам не спроста. Напевно саме мудрості не вистачає вам для того, щоб прийняти якесь рішення. Або ж цьому заважає негативний настрій, що так часто переслідує вас останнім часом. Якщо ви запланували щось важливе – сміливіше дійте і не піддавайтеся хвилі відчаю. Зараз такий період, коли буде сконцентровано увагу на щось позитивне, інакше до Овнам може прийти депресія.
ТЕЛЕЦЬ – Суд
Карта Суд може позначати два результату подій: розплату за раніше скоєні помилки або ж перемогу над власними страхами. Гороскоп на завтра передрікає Тельцям тандем з обох значень карти. Якщо коротко, то перемігши власний страх, ви зможете вибачитися перед важливим для вас людиною і налагодити відносини. Або ж навпаки: загладити провину перед кимось, від вас піде почуття тривоги, а життя придбає нові фарби. У будь-якому випадку, ви на шляху до нового витка вашому житті, тому постарайтеся уважніше ставитися до кожного свого дії.
БЛИЗНЮКИ – Дев’ятка Кубків
Карта Дев’ятка Кубків позначає період везіння, коли вам буде вдаватися все, що ви запланували. Незважаючи на деяку боязнь зробити помилку, вам необхідно діяти твердо і, місцями, навіть різко. Гороскоп на сьогодні для Близнюків говорить про важливу зустріч, яка подарує вам не тільки теплі спогади на довгий час, а й дозволить знайти цінні знання. Варто відзначити, що карти попереджають Близнюків: можливо всюдисуща удача закрутить вам голову, через що обставини можуть прийняти зовсім інший забарвлення. Контролюйте самі себе, і п’ятниця буде дуже продуктивним днем.

РАК – Вісімка Жезлів
Масть Жезлів позначає зміни. Якими вони будуть: на краще, або навпаки – залежить тільки від вас самих. Можливо, вдасться вирішити якусь проблему, що нависає важким тягарем над вами протягом тривалого періоду. Або ж необережні дії спровокують раптові труднощі. У будь-якому випадку, гороскоп на п’ятницю радить не робити поспішних висновків і ретельно аналізувати будь-яку ситуацію.
ЛЕВ – Сонце
Сонце є символом світла, який може як висвітлити вам дорогу до нових звершенням, так і засліпити очі. не дозволивши реально оцінити ситуацію. Дійсно, слід визначитися, що в даний момент є важливим саме для вас: слава, гроші, або душевну рівновагу. Від висновків, до яких прийдуть Леви, буде залежати те, як вони проведуть цей день. Якщо будете занадто високо літати в хмарах, можете потрапити в халепу і з необережності образити близьку людину. Якщо ж будете дивитися на речі “тверезим оком” – зумієте обійти всі неприємності стороною.
ДІВА – Двійка Мечів
Двійка Мечів символізує емоційний сплеск. який, на жаль, може обернутися серйозною сваркою. Зокрема, це стосується особистого життя, адже близькі і улюблені бачать вас без будь-яких масок. Кожне слово може обернутися проти вас, отже – стежте за тим, ято говорите. Що стосується ділової сфери, то тут все більш гладко. Але також варто придивитися до “темним конячкам”, які вас оточують. Гороскоп на завтра рекомендує зробити те, що ви давно обіцяли.
ТЕРЕЗИ – Трійка Жезлів
Трійка жезлів об’єднує в собі два начала: по-перше, це труднощі, які переслідують вас на шляху до заповітної мети, а по-друге – погляд на світ звисока, що, зрозуміло, може дратувати оточуючих. Ваги досягли піку своєї величі і іноді занадто явно користуються цим. Манія власної переваги не завжди сприятливо впливає на сприйняття вас оточуючими, не варто забувати про це. Гороскоп на п’ятницю радить спуститися на землю і припинити вважати, що світ крутиться навколо вас одних.
СКОРПІОН – Дев’ятка денаріями
Дев’ятка денаріями – карта матеріального і духовного задоволення. Дійсно, Скорпіони схопили удачу за хвіст і міцно тримають її в руках. Незважаючи на те, що вона буде вириватися і домагатися втекти до комусь іншому, ви знайдете спосіб її приручити. Саме це стане рецептом вашого щастя в цей день а також найближчим часом. Але не варто задирати ніс – світ настільки непостійний, що для досягнення високих цілей все жже потрібно буде добре попрацювати. Не опускайте руки, говорить Скорпіонам гороскоп на п’ятницю, і все станеться найкращим чином.

СТРІЛЕЦЬ – Верховна Жриця
Верховна Жриця є найбільш суперечливою картою колоди Таро, оскільки позначає одночасно твердість характеру і людяність. Схоже, вам доведеться довго думати, перш ніж прийняти якесь рішення. Варто визначити для себе, що важливіше: власна вигода чи взаємини з оточуючими. Якщо виберете перше – то зможете зберегти теплі стосунки з оточенням, але втратите в матеріальному плані. Все залежить тільки від вас самих.
КОЗЕРІГ – Трійка Кубків
Найвеселіша карта випала Козерогам, і це неспроста. Гороскоп на п’ятницю радить представникам цього знаку нарешті таки розслабитися і припинити погоню за чим-небудь. Ви стурбовані матеріальними цінностями, а також часом тягніть за собою ті проблеми, які вже давно вичерпані і вирішені. Відпустіть, видихніть і починайте рухатися далі з новими силами – у вас все неодмінно вийде. Карти пророкують вам щедрі подарунки від долі – приймайте їх з гордістю.

ВОДОЛІЙ – Маг
Гороскоп на сьогодні по картах Таро обіцяють вам “день всевладдя”. Так, незважаючи на те, що в багатьох аспектах ваше вплив на оточення кілька вичерпалося, саме на п’ятницю потрапляє початок нового витка в житті, коли ваш авторитет буде відновлений. Водолії будуть тримати під контролем деякі моменти і свого життя, і в житті близьких. Ваша роль досить істотна, тому варто поставитися до цього максимально відповідально. Також враховуйте, що обставини будуть вам чинити опір, тому готуйтеся до внутрішнього протистояння. Якщо правильно розставити пріоритети – опинитеся в виграшному становищі.
РИБИ – П’ятірка Жезлів
П’ятірка Жезлів – позначає боротьбу: вона проходить як всередині вас самих, так і по відношенню до обставин. Ви в тупику, і про це самі прекрасно знаєте. При чому, виною всьому – ви самі. Гороскоп радить Рибам терміново згладити всі гострі кути, висловити все образ і почати нарешті таки по-дорослому вирішувати всі проблеми. Інакше станете ворогом №1 для більшості оточуючих. Робіть правильні висновки.