Гороскоп на 29 січня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 29 січня 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Зірка
Зірка – дуже загадкова карта, яка символізує мудрість та надію. Очевидно, в даний час ви перебуваєте на перехресті долі і не можете зробити усвідомлений вибір, від якого залежатиме подальша доля і ваша, і ваших близьких. Карта Зірка випала вам не просто. Напевно, саме мудрості не вистачає вам для того, щоб прийняти якесь рішення. Або цьому заважає негативний настрій, що так часто переслідує вас останнім часом.
ТЕЛЕЦЬ – Суд
Карта Суд може означати два результати подій: розплату за раніше скоєні помилки або перемогу над власними страхами. Гороскоп на завтра пророкує Тельцям тандем з обох значень карти. Якщо коротко, то перемігши власний страх, ви зможете вибачитись перед важливою для вас людиною і налагодити стосунки. Або ж навпаки: загладив провину перед кимось, від вас піде почуття тривоги, а життя набуде нових фарб.
БЛИЗНЮКИ – Дев’ятка Кубків
Карта Дев’ятка Кубків позначає період везіння, коли вам вдаватиметься все, що ви запланували. Незважаючи на якусь боязнь зробити помилку, вам необхідно діяти твердо і, подекуди, навіть різко. Гороскоп на сьогодні для Близнюків говорить про важливу зустріч, яка подарує вам не лише теплі спогади на довгий час, а й дозволить набути цінних знань.

РАК – Вісімка Жезлов
Масть Жезлов означає зміни. Якими вони будуть: на краще, чи навпаки – залежить лише від вас самих. Можливо, вдасться вирішити якусь проблему, що нависає важким тягарем над вами протягом тривалого періоду. Або ж необережні події спровокують раптові проблеми. У будь-якому разі, гороскоп на суботу радить не робити поспішних висновків та ретельно аналізувати будь-яку ситуацію.
ЛЕВ – Сонце
Сонце є символом світла, яке може як висвітлити вам дорогу до нових звершень, так і засліпити очі. не дозволивши реально оцінити ситуацію. Справді, слід визначитися, що зараз є важливим для вас: слава, гроші, або душевна рівновага.
ДІВА – Двійка Мечів
Двійка Меч символізує емоційний сплеск. який, на жаль, може обернутися серйозною сваркою. Зокрема, це стосується особистого життя, адже близькі та кохані бачать вас без жодних масок.
ТЕРЕЗИ – Трійка Жезлів
Трійка жезлів об’єднує у собі два початку: по-перше, це труднощі, які переслідують вас на шляху до заповітної мети, а по-друге – погляд на світ зверхньо, ​​що, зрозуміло, може дратувати оточуючих. Терези досягли піку власної величі і іноді надто явно користуються цим. Манія власної переваги який завжди сприятливо впливає сприйняття вас оточуючими, годі забувати звідси. Гороскоп на суботу радить спуститися на землю і припинити вважати, що світ крутиться навколо вас самих.
СКОРПІОН – Дев’ятка Денаріїв
Дев’ятка Денаріїв – карта матеріального та духовного задоволення. Скорпіони схопили удачу за хвіст і міцно тримають її в руках. Незважаючи на те, що вона вириватиметься і намагатиметься втекти до когось іншого, ви знайдете спосіб її приручити.

СТРІЛЕЦЬ – Верховна Жриця
Верховна Жриця є суперечливою картою колоди Таро, оскільки позначає одночасно твердість характеру та людяність. Схоже, вам доведеться довго думати, перш ніж ухвалити якесь рішення. Варто визначити для себе, що важливіше: власний зиск чи взаємини з оточуючими. Якщо виберете перше – то зможете зберегти теплі стосунки з оточенням, але втратите у матеріальному плані.
КОЗЕРІГ – Трійка Кубків
Найвеселіша карта випала Козерогам, і це недарма. Гороскоп на суботу радить представникам цього знака нарешті розслабитися і припинити гонитву за чимось. Ви стурбовані матеріальними цінностями, а також часом тягнете за собою ті проблеми, які вже давно вичерпані та вирішені. Відпустіть, видихніть та починайте рухатися далі з новими силами – у вас все неодмінно вийде. Карти пророкують вам щедрі подарунки від долі – приймайте їх із гордістю.

ВОДОЛІЙ – Маг
Гороскоп на сьогодні за картами Таро обіцяють вам “день всевладдя”. Так, незважаючи на те, що у багатьох аспектах ваш вплив на оточення дещо вичерпався, саме на суботу потрапляє початок нового витка в житті, коли ваш авторитет буде відновлено.
РИБИ – П’ятірка Жезлов
П’ятірка Жезлов – означає боротьбу: вона проходить як усередині вас самих, і щодо обставин. Ви в глухому куті, і про це самі чудово знаєте. До того ж, виною всьому – ви самі. Гороскоп радить Рибам терміново згладити всі гострі кути, висловити всі образи і почати по-дорослому вирішувати всі проблеми. Інакше ви станете ворогом №1 для більшості оточуючих. Робіть правильні висновки.