Гороскоп на 29 травня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 29 травня 202q року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку говорить про те, що це буде насичений і складний день, і багатьом знакам доведеться боротися за свій успіх.

 

ОВЕН – Десятка кубків
У вас буде причина для радості. Може бути це успішно завершена робота, а може бути несподівана зустріч, яка принесе вам задоволення. Не бійтеся помилятися в цей день і не реагуйте на негатив в свою сторону.
ТЕЛЕЦЬ – Паж денарієв
Ця карта означає початкову стадію матеріального підприємства. Можливо, ви починаєте робити фізичний об’єкт або починаєте проект, що включає садівництво, харчування, дієти або фізкультуру.
БЛИЗНЮКИ – Дама мечів
Нічого не бійтеся в цей день. Гороскоп по картах Таро говорить про те, що цього знаку вдасться отримати те, що вони давно хотіли. Але не поспішайте ділитися своєю радістю з іншими, оскільки вони можуть наврочити вас.

РАК – Двійка кубків
Прийшов час визнаватися в любові. Саме сьогодні вам не відмовлять і у вас точно вийти добитися взаємності. Ризикуйте і дивуйте. Роботу в цей день краще відкласти, оскільки через романтичного настрою у вас все буде валитися з рук.
ЛЕВ – Паж жезлів
Паж оголошує про новий починанні в якій-небудь справі або проекті. Можливо, на роботі вам випаде якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри потім розгориться полум’я.
ДІВА – Дама денарієв
Не слухайте нікого, не дозволяйте нікому маніпулювати вами. Спокійно і послідовно робіть те, що намітили раніше. Ви ж знаєте, що добре вино визріває роками.
ТЕРЕЗИ – Лицар жезлів
Вам належить вступити в бій. Можливо, мова йде про роботу, а можливо і про справи сердечні. Дивуйте і не бійтеся нічого. Також, вам слід дати волю своїм внутрішнім демонам. Саме вони вкажуть вам шлях.
СКОРПІОН – Четвірка кубків
Коли ця карта з’являється в розкладі – ви багато чим у своєму житті розчаровані. Уважно прослідкуйте за своїм настроєм. Яка небудь безглузда дрібниця може викликати у вас образу, нежить або навіть печію. Не дайте себе упитися своїм горем.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка денарієв
Пам’ятайте про обережність. Вам належить зробити важливий, але при цьому досить складний крок. Тільки якщо ви збережете сміливість – у вас все вийде. Не бійтеся перешкод, які будуть у вас на шляху і рухайтеся тільки вперед.
КОЗЕРІГ – П’ятірка жезлів
Не звертайте увагу на критику. Ви знаходитесь на правильному шляху і нічого не повинно вас зупиняти. Слухайте тільки себе і свій внутрішній голос. Саме він підкаже вам правильні відповіді на всі питання, які вас цікавлять.

ВОДОЛІЙ – Король кубків
Гороскоп по картах Таро рекомендує Водоліям бути уважними до своїх близьких. Деякі ваші друзі тримають образу на вас і тому ваше спілкування терпить негативні зміни. Виправте ситуацію.
РИБИ – Туз денарієв
Ловіть мить успіху. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі праці та капіталовкладень.