Гороскоп на 29 вересня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 29 вересня 2021 року по картах Таро каже, що у Тельців з’явиться можливість отримати нові знання, а у Терезів назріває конфлікт з близькими.

 

Овен – карта дня Таро “Туз Пентакль”
Вас чекає чудовий день, який принесе гарний настрій, силу і енергію. Будьте готові до різних подарунків, призів та інших приємних сюрпризів в фінансовій сфері.
Телец- карта дня Таро “Паж кубків”
У цей день у вас буде можливість отримати нові та цікаві знання, які стануть в нагоді в майбутньому. Це наповнить вас творчою енергією і прагненням пізнавати світ.
Близнюки – карта дня Таро “Помірність”
Головне в цей день вести себе з оточуючими дипломатично і делікатно. Шукайте компроміси в спілкуванні з опонентами, і тоді ви зможете зрушити з мертвої точки нерозв’язні справи.

Рак – карта дня Таро “Вісімка мечів”
Вам доведеться змиритися з тим фактом, що ви не зможете контролювати ситуацію. Справи цього дня будуть вирішуватися не так, як вам би того хотілося. А ви відчуєте скутість і перешкоди.
Лев- карта дня Таро “Король кубків”
Цей день обіцяє активну і тісне спілкування з близькими людьми, друзями, ріднею та коханими. Ви можете сміливо покластися на знайомого вам впливового чоловіка.
Діва- карта дня Таро “Маг” (в перевернутому положенні)
В цей день вам краще не брати участь у вирішенні важливих питань, тому що ви неадекватно сприймаєте ситуацію і схильні до скоєння помилок. Відкладіть усі на інший день.
Веси- карта дня Таро “Королева кубків” (в перевернутому положенні)
Будьте готові до того, що ви не зможете знайти спільну мову з рідними і близькими. Вас чекають конфлікти, спровоковані жінкою. Намагайтеся не піддаватися на провокації.
Скорпіон- карта дня Таро “Дев’ятка кубків”
Вас чекає відмінний день, події, якого принесуть позитивні емоції. Їх спектр великий: від хороших новин до приємного подарунку. І ви будете почувати себе щасливою людиною.

Стрілець – карта дня Таро “Двійка жезлів”
День розумової праці, навчання, обмірковування і побудови планів на майбутнє. Навіть найфантастичніші мрії цього дня здатні перетворитися в реальність, якщо дуже захотіти.
Козерог- карта дня Таро “Лицар мечів”
Будьте готові до того, що ви потрапите в складну або не дуже приємну ситуацію. Але вам на допомогу прийде знайомий вам чоловік, якому ви зможете в повній мірі довіритися.

Водолей- карта дня Таро “Паж Пентакль”
Нові знайомства та зустрічі цього дня принесуть користь вашому матеріальному становищу. Не відмовляйтеся від привабливої ​​пропозиції, що стосується бізнесу, кар’єри чи грошей.
Риби-карта дня Таро “Сімка мечів”
Обставини цього дня дадуть можливість діяти не дуже правдивими методами задля досягнення поставленої мети. Майте на увазі, що ви ризикуєте завдати шкоди своїй репутації.