Гороскоп на 29 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 29 вересня 2022 року, за картами Таро каже, що у Тельців з’явиться можливість здобути нові знання, а у Терезів назріває конфлікт із близькими.

 

Овен – карта дня Таро “Туз пентаклей”
На вас чекає чудовий день, який принесе гарний настрій, силу та енергію. Будьте готові до різних подарунків, призів та інших приємних сюрпризів у фінансовій сфері.
Телець – карта дня Таро “Паж кубків”
У цей день вам представиться можливість отримати нові та цікаві знання, які стануть у нагоді в майбутньому. Це наповнить вас творчою енергією та прагненням пізнавати світ.
Близнюки – карта дня Таро “Помірність”
Головне у цей день поводитися з оточуючими дипломатично та делікатно. Шукайте компроміси у спілкуванні з опонентами, і тоді ви зможете зрушити з мертвої точки нерозв’язні справи.

Рак – карта дня Таро “Вісімка мечів”
Вам доведеться змиритися з тим, що ви не зможете контролювати ситуацію. Справи цього дня вирішуватимуться не так, як би вам того хотілося. А ви відчуєте скутість та перешкоди.
Лев – карта дня Таро “Король кубків”
Цей день обіцяє активне та тісне спілкування з близькими людьми, друзями, рідними та коханими. Ви можете сміливо покластися на знайомого вам впливового чоловіка.
Діва – карта дня Таро “Маг” (у перевернутому положенні)
У цей день вам краще не брати участь у вирішенні важливих питань, тому що ви неадекватно сприймаєте ситуацію і схильні до помилок. Відкладіть все на другий день.
Терези – карта дня Таро “Королева кубків” (у перевернутому положенні)
Будьте готові до того, що ви не зможете порозумітися з рідними та близькими. На вас чекають конфлікти, спровоковані жінкою. Намагайтеся не піддаватись на провокації.
Скорпіон – карта дня Таро “Дев’ятка кубків”
На вас чекає чудовий день, події, якого принесуть позитивні емоції. Їхній спектр великий: від хороших новин до приємного подарунка. І ви почуватиметеся щасливою людиною.

Стрілець – карта дня Таро “Двійка жезлів”
День розумової праці, навчання, обмірковування та побудови планів на майбутнє. Навіть найфантастичніші мрії цього дня здатні перетворитися на реальність, якщо дуже захотіти.
Козеріг- карта дня Таро “Лицар мечів”
Будьте готові до того, що ви потрапите у складну чи не дуже приємну ситуацію. Але вам на допомогу прийде знайомий вам чоловік, якому ви зможете повною мірою довіритись.

Водолій – карта дня Таро “Паж пентаклей”
Нові знайомства та зустрічі цього дня принесуть користь вашому матеріальному становищу. Не відмовляйтеся від привабливої ​​пропозиції щодо бізнесу, кар’єри чи грошей.
Риби – карта дня Таро “Сімка мечів”
Обставини цього дня дозволять діяти не дуже правдивими методами задля досягнення поставленої мети. Майте на увазі, що ви ризикуєте завдати шкоди своїй репутації.