Гороскоп на 29 жовтня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 29 жовтня 2020 року, по картах Таро обіцяє перехід на новий етап Тельцям, занурення в світ мрій Близнюкам і активні дії Терезам.

 

Овен – Четвірка Кубків
Ця карта – про розчарування. Перед чоловіком, який зображений на ній, три кубки, але його погляд спрямований до іншого – четвертому, тому, що далеко. Сьогодні ви можете бути незадоволені тим, що маєте. Тут є два аспекти: по-перше, саме таке незадоволення штовхає нас до нових вершин і звершень, не дає зупинитися в своїй еволюції. По-друге, це свідчить про те, то ми не вміє цінувати те, що маємо, включаючи маленькі радості життя. Таро рекомендують знайти прийнятний баланс.
Телець – Вищий Суд
Сьогодні Таро обіцяють вам якесь осяяння, одкровення, кардинальний перегляд своїх ідеалів і принципів. Карта присвячена переходу на новий етап особистісного зростання, на розширення свідомості і злиття з “вищим розумом”. Вона означає рідкісну здатність поглянути на ситуацію, на людей і навіть на себе самого з боку, коли можна піднятися над своїм его і пізнати єдність людства і всього живого в світі.
Близнюки – Сімка Кубків
Ця карта – про мрії. Не випадково її переважаючий колір – рожевий. Сьогодні ви ризикуєте дивитися на світ крізь рожеві окуляри і не бачити, якими речі є насправді. День може бути пов’язаний з безліччю ідей і пропозицій, у вас будуть розбігатися очі. Саме з цієї причини ви можете опинитися в ступорі: рішення прийняти буде дуже складно. Таро рекомендують, по-перше, тверезо оцінювати ситуацію, по-друге, не застрявати в безплідних мріях.

Рак – Лицар Жезлів
Це карта дії, іноді – дії заради дії. Зверніть увагу на прапор, який тримає лицар – на ньому немає ніяких символів. Він може грати на чиїй завгодно стороні. Якщо ви бізнесмен, карта може означати небезпечний етап вашого проекту. У той же час вона вказує на необхідність рішучих дій для втілення своїх мрій в життя. Ще одне значення карти – прояв гарячність і імпульсивності. Пам’ятайте, що подібні емоції несумісні з успіхом.
Лев – Диявол
Ця “веселенька” картка не про підступи темних сил. Вона – про залежність. Настільки сильна залежність, що ви перетворилися в раба. Зверніть увагу: людина знаходиться в клітці, але вона відкрита. Він сам загнав себе туди, він сам тримає себе в ній, він сам не хоче з неї вибратися. Сьогодні Таро рекомендують вам проаналізувати ваші залежності, а також попрацювати з такими якостями як прихована агресія, нав’язливі ідеї, неконтрольовані спалахи гніву, матеріалізм.
Діва – Колесо
Це дуже красива і дуже “багатошарова” карта. З одного боку, перед вами – Колесо Фортуни, символ удачі і тотального везіння. Саме це може обіцяти вам сьогоднішній день. З іншого боку, впадає в очі надмірна механічність цього колеса. Це вказує на те, що, можливо, ви занадто покладаєтеся на долю, рок, карму – назвіть як хочете. В цьому випадку Таро рекомендують згадати про те, що кожна людина має право вибору, а значить, і можливістю якщо не змінити, то, по крайней мере, скорегувати свою долю.
Ваги – Туз Жезлів
Ця вогненна карта символізує бажання дій і змін. Зверніть увагу на вулкан, який ви бачите на ній. У найвищому прояві ваше прагнення теж може бути подібно вулкану, в лайт-варіанті цей символ означає намір щось змінити. Сьогодні ви можете зробити те, на що не наважувалися довгий час. Причому, ваше дію призведе до зростання – особистісному, кар’єрному або бізнесовому. Таро рекомендують згадати момент, коли ви спалахували якоюсь ідеєю, коли вогонь біг по вашим судинах. Повторіть цей стан.
Скорпіон – Четвірка Мечів
На карті зображено лицар, який посеред битви приліг відпочити. Свій меч він надійно заховав і дозволив собі розслабитися. Сьогодні Таро рекомендують відпочити і вам – перш за все, в ментальному плані. Можливо, останнім часом ви перевантажували мозок різними завданнями, рішення доводилося приймати дуже швидко. Помедитуйте, перейдіть на якесь творче заняття, просто погуляйте на природі. До речі, в історії є чимало випадків, коли саме в такому стані відбувалися найбільші відкриття. Відпочив розум краще генерує ідеї.

Стрілець – Лицар кубків
Ця карта – про тотальне занурення в світ емоцій. Цей Лицар “закоханий в любов”. Він не уявляє свого життя без романтики, без сильного почуття, без емоцій, переживань і натхнення. Таро рекомендують вам, з одного боку, іноді “виринати” з цих глибин, щоб вирішувати поточні справи, а з іншого – діяти, використовуючи в тому числі емоційну і інтуїтивну сфери. Іноді вони можуть істотно посилити можливості інтелекту.
Козеріг – Паж Мечів
Ця карта символізує навчання, отримання нових знань. Сьогодні вам, наприклад, може з’явитися можливість підвищити свою кваліфікацію або почати освоювати нову професію. Друге значення – початковий етап якоїсь справи, коли ви в цілому визначилися, що хочете отримати на виході, але поки не знаєте всіх деталей. І, нарешті, третє значення – цікавість і винахідливість, не підкріплені терпінням і відповідальністю.

Водолій – Вісімка Жезлів
Сила і швидкість. Ось що означає ця карта. Сьогодні вас чекає неймовірний приплив енергії, натхнення і безліч революційних ідей. На карті зображено ціпки, що вистрілюють в небо. Це стрімкий рух відлякала птахів, порушило спокій і тиша світу. Точно так само і ви можете стати “подразником” для тих, хто звик до свого болота і боїться змін. Таро рекомендують не забувати про заходи безпеки: обивателі не люблять революціонерів.
Риби – Сонце
Вам випала одна з кращих карт колоди. Сонце символізує осяяння, ясність цілей і перспектив, впевненість у власних силах, оптимізм. На карті бог сонця Аполлон жонглює планетами. Ця вказівка, з одного боку, на роль вищих сил в нашій долі, а з іншого – на провідну роль нашого вищого Я. Сьогодні Таро обіцяють вам розквіт свідомості, граничну ясність розуму, а також активізацію інтуїції і здібностей передбачати події.