Гороскоп на 3 червня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 3 червня 2022 року за картами Таро для всіх знаків Зодіаку говорить про те, що це буде насичений та складний день.

ОВЕН – Вісімка жезлів
Вісімка Посохов – карта великої сили та швидкості. Ця енергія може співвідноситися з тим, що вас оточує, або, швидше, з вашими ментальними процесами, які в цей момент ефективні та продуктивні. Ви добре працюєте і всі ваші цілі у вас в руках.
ТЕЛЕЦЬ – Трійка кубків
Вітайте день, що настав, бо він сповнений дарів. Радуйтеся життю та повноті буття, і не забудьте подякувати долі за те, що вона дала вам. Найкраще буде розділити цю радість із вашими близькими та друзями.
БЛИЗНЮКИ – Світ
Ця мапа символізує перемогу над своїми слабкостями. Ви перестанете бути рабом своїх швидкоплинних бажань і пристрастей, не будете гнатися за примарами і набуде внутрішньої рівноваги.

РАК – Повішений
Повішений – одна з найтаємничіших і найбагатших асоціаціями карт. Енергія, яку вказує ця карта, може ставитися до крайнощів. Іноді ми жертвуємо собою через почуття провини, інакше кажучи, зображаємо мученика. Іншим часом – можемо плисти проти течії. Вам варто зробити вибір і наважитися піти на зустріч долі.
ЛЕВ – Лицар жезлів
Ваш темперамент дасть про себе знати, і вам захочеться “все і відразу”, або ж ви потрапите в ситуацію, де пристрасті будуть розжарені. Головне не будувати далекосяжні плани. Якщо ваші емоції вимагають виходу, підберіть для них потрібні підмостки.
ДІВА – Місяць
З карти на нас дивляться собака та вовк. У вовка погляд злий, у собаки – добрий. Ці звірі символізують два різні стосунки до підсвідомості. У вашому житті немає яскраво виражених цілей та завдань.
ТЕРЕЗИ – Король кубків
Ви повинні навчитися керувати своїми почуттями та дати їм волю. Не приховуйте емоцій. Якщо у вас перед очима буде ясна мета, ви дуже скоро переконаєтеся, що емоції та багата фантазія лише допомагають вам швидше досягти її.
СКОРПІОН – Сімка денаріїв
Вам потрібно дочекатися правильного моменту, перш ніж починати діяти. Часто вибір правильного моменту може помітно позначитися на результаті наших зусиль. Карта також вказує, що вирощене вами тепер може рости саме, не вимагаючи постійної уваги.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка мечів
Спіть, або медитуйте, або вирушайте на прогулянку, або занурюйтеся у спогади – робіть все, щоб дати своєму розуму відпочити від проблеми, що займає вас.
КОЗЕРІГ – Лицар мечів
Ви повинні безроздільно зосередитися на своїй меті, щоб ніщо вас не відволікало, оскільки Лицар намагається перемогти земне тяжіння (тобто інерцію, з якою ми боремося всі) чистою силою волі.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка денаріїв
Карта вказує, що ви досягли успіху в створенні такого оточення, яке вам дійсно до вподоби. Ви багато працювали і заслужили право насолодитися результатом своїх нелегких праць.
РИБИ – Правосуддя
Правосуддя це одна з тих карт, назва яких також є добрим описом значень. Чесність, рівність і справедливість стають переважаючими принципами, з якими ви мешкаєте своє життя.