Гороскоп на 3 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 3 квітня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Козероги і Скорпіони. А ось Левам в цей день потрібно бути обережними з грошима.

Овен – Сонце
3 квітня – вдалий день для кардинальних змін, як в житті, так і в зовнішньому вигляді. Овни, який давно вирішувалися на якийсь крок, можуть сміливо починати діяти.
Телець – Четвірка жезлів
Для Тельців 3 квітня всі складатиметься, як не можна краще. Ви опинитеся в центрі загальної уваги, до вас будуть прислухатися і звертатися за порадами. Крім того, день обіцяє абсолютну гармонію в особистих відносинах.
Близнюки – Король жезлів
Близнюків 3 квітня чекають приємні подарунки і несподівані сюрпризи. Також, можливо, у вашому житті з’являться люди з минулого, які повідомлять вам важливі новини.

Рак – П’ятірка кубків
3 квітня від Раков чекатимуть рішучих дій через що ви можете зіткнутися з емоційним вигоранням. Карти рекомендують не сприймати слова оточуючих близько до серця.
Лев – Трійка денарієв
Карти рекомендують Левам 3 квітня бути вкрай уважними і зосередженими. У першій половині дня можливі непорозуміння і помилки, а вдень – фінансові втрати. Краще не робити великих покупок, особливо онлайн.
Діва – Дама денарієв
3 квітня навколишні будуть випробовувати терпіння Дев, тому будьте стриманими і не проявляйте емоцій. Також не варто вступати в конфлікти з близькими людьми, інакше вони можуть перетворитися у велику сварку.
Ваги – Шістка мечів
Терезам карти рекомендують завершити всі розпочаті справи. Крім того, 3 квітня доведеться докласти чимало зусиль на роботі. Однак незабаром вони будуть відзначені вашим начальством.
Скорпіон – Палац жезлів
Скорпіонам 3 квітня слід довіряти своїй інтуїції – вона вас не підведе! Також є шанс викрити недоброзичливців і дізнатися таємницю, яка давно не давала вам спокою.

Стрілець – Колесо Фортуни
У Стрільців можуть бути невеликі фінансові втрати. Однак незабаром вони будуть вирішені. Більш того, карти говорять про прибуток, яка на вас чекає в найближчому майбутньому.
Козеріг – Зірка
Для того, щоб домогтися успіху на роботі і в особистих відносинах, Козерогам необхідно докласти зусиль. Варто бути більш активними. Також карти рекомендують звернути увагу на своє здоров’я.

Водолій – Суд
Водолії 3 квітня можуть розраховувати на прихильність зірок, особливо в сфері фінансів. А от у стосунках з близькими може виникнути напруженість.
Риби – Пустельник
3 квітня Риби зможуть домогтися успіху в багатьох сферах завдяки своїй інтуїції і творчому підходу. Також є можливість завести важливе знайомство, яке зіграє роль у вашій кар’єрі.