Гороскоп на 3 липня 2020

У першій половині тертього дня липня слід контролювати свої висловлювання і не дозволяти собі занадто різких суджень.

3 липня ви можете втратити безліч шансів через свою лінь або неуважність, а тому краще не відмовлятися від пропонованих перспектив.

Овен
У цей день можливе надходження корисної інформації, а з нею прийдуть і нові ідеї. Від спілкування з людьми, які викликають у вас хоч найменший дискомфорт, потрібно відмовитися, навіть якщо ви відчуваєте перед ними зобов’язання. Будьте готові до швидкого прийняття рішень. Йде сприятливий період для нових знайомств і романтичних захоплень.
Телець
Ставте конкретні цілі, працюйте на результат і не стрибайте з однієї справи на іншу. Цей день підходить для поїздок, пошуку інформації та ведення переговорів. Уникайте поспішних рішень, не соромтеся просити час на роздуми. Тільки тоді, коли вас перестануть турбувати і підганяти, ви зможете зрозуміти, як слід діяти.
Близнюки
3 липня  на роботі можуть виникнути різного роду конфлікти, і ви опинитеся втягнутими в них. Намагайтеся не приймати чию-небудь сторону, а зайняти нейтральну позицію, так як в силу помилок або непорозумінь ви можете потрапити під гарячу руку.

Рак
Будьте максимально чесними і відвертими з людьми, які вам небайдужі. Будь-який обман чи фальш не залишаться непоміченими, і в самий найближчий час правда відкриється. Не плануйте справ, які вимагають великих фізичних або емоційних затрат.
Лев
Зараз не потрібно діяти поспіхом. Не обіцяйте нікому свою допомогу, поки не розберетеся в ситуації, і не поспішайте зайняти чиюсь сторону, якщо у вашому оточенні розгориться конфлікт. Намагайтеся нікого не ображати. Більше часу виділіть для справ, що доставляють радість.
Діва
В даний період глобальних подій не очікується. А з повсякденними справами ви впораєтеся без праці. Близько порадують вас розумінням і підтримкою. Киньте всі свої сили на добрі справи. Все, що ви зараз зробите хорошого, в найближчому майбутньому повернеться сповна.
Терези
Цей день пролетить непомітно. Потрібно брати ініціативу в свої руки і домагатися бажаного. Під лежачий камінь вода не тече! В особистому житті можуть відбутися зміни в кращу сторону. Не відмовляйте тим, хто потребує допомоги. Добрі вчинки не залишаться непоміченими, і незабаром ви будете винагороджені.
Скорпіон
День буде наповнений різними справами і зустрічами. Ви відчуєте втому, але це не зіпсує вам настрою і не зменьшить прагнення до подальшого професійного росту.

Стрілець
Час позитивних змін в ділових і в особистих відносинах. У цей день можливі цікаві знайомства, які згодом вплинуть на ваше подальше життя. Більше часу проводите на свіжому повітрі в компанії коханої людини. Можливі деякі витрати, які, втім, не надто сильно вдарять по сімейному бюджету.
Козеріг
3 липня не варто нічого загадувати. Іноді буде здаватися, що в якихось питаннях ви тупцюєте на місці або навіть пятітесь назад. Оптимізму це не додасть, але на даному етапі плисти проти течії навряд чи буде під силу. Уникайте конфліктів.
Водолій
Зараз вдалий час для того, щоб сконцентруватися і зайнятися плануванням нових серйозних справ. Цей день більше підходить для підготовки до майбутніх звершень. Але те, що вдасться зробити зараз, вас порадує. У родині ніяких негативних подій статися не повинно.
Риби
Не варто в спірних ситуаціях наполягати на своєму. Зараз ви можете зіткнутися з деякими труднощами в любовній сфері. Вам буде складно знайти спільну мову з людиною, якого любите, і через будь-якої дрібниці ви опинитеся здатними затіяти сварку.