Гороскоп на 3 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 3 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Лицар Жезлів
Цей Лицар символізує дію, іноді – дія заради дії. Зверніть увагу на прапор, який тримає лицар – на ньому немає ніяких символів, тобто він готовий грати на чиїй завгодно стороні. Якщо ви бізнесмен, карта може означати небезпечний етап вашого проекту. У той же час вона вказує на необхідність рішучих дій для втілення своїх намірів у життя. Ще одне значення карти – прояв гарячність і імпульсивності. Пам’ятайте, що подібні емоції несумісні з успіхом.
Телець – Королева Монет
Сьогодні Таро обіцяють вам день насолоди матеріальними речами і спокоєм. Ця Королева найбільше нагадує турботливу господарку. Вона приділяє увагу всьому – починаючи від свого гардероба і закінчуючи кімнатною рослиною, і в усьому вона вміє знаходити джерело для радості.
Близнюки – Смерть
“Симпатична” карта, нічого не скажеш. Але не переживайте. У колоді Таро немає жодної по-справжньому страшної карти, і ця – не виняток. Вона всього лише про те, що прийшов час розлучитися, “поховати” щось, що заважає вам рухатися вперед. Наприклад, ваші старі переконання, старі зв’язки або навіть старі речі. Сьогодні вам надається можливість звільнити місце в своєму житті для чогось нового. Скористайтеся нею, і це нове не забариться прийти.

Рак – Дев’ятка Мечів
Ця карта символізує нічний кошмар, мана, погані передчуття. Сьогодні ви можете випробувати щось подібне. Але пам’ятайте: їх причина – тільки в вашому власному розумі. Можливо, ви звикли концентруватися на негативі, припускати найгірше, не вірити в перемогу добра над злом. Оскільки ефект “ефект едипу” ніхто не відміняв, ви реально ризикуєте. Ви малюєте в своїй уяві страшну картинку, і вона до вашого жаху починає програватися в реальному житті. Припиніть це. Займіться будь-яким вправою на позитивне мислення.
Лев – Двійка Монет
На карті зображено людину, який чітко усвідомлює свою мету – її символізує гарний ажурний куля попереду. Він йде в правильному напрямку, але шляхів її досягнення дуже багато. Сьогодні вам належить “жонглювати” завданнями і пропозиціями, навчитися гнучкості і готовності йти на компроміс. До речі, пропозицій може бути дійсно багато. Чи не губіться, вибирайте краще. Але зверніть увагу на безліч куль, кіл, а також на символ моря. Все це – вказівка ​​на нескінченність. Не забувайте, що зміни не закінчуються ніколи.
Діва – Двійка Мечів
Ця карта – про тотальне диктат розуму. Інтелект – найбільша цінність, але бувають ситуації, коли саме доводи розуму не дозволяють нам побачити вірне рішення. Жінка на мапі намагається знайти баланс між двома варіантами вирішення проблеми (два меча). При цьому вона намагається сконцентруватися і не дозволяти нікому і нічому втручатися в хід її думок (зав’язані очі). Зверніть увагу на задній фон: там сонце, символ миттєвого інтуїтивного рішення. Але вона повернута до нього спиною, вона не бачить його. Таро натякають на те, що прийшов час навчитися користуватися не тільки розумом, а й внутрішнім почуттям.
Ваги – Десятка Жезлів
Досить поглянути на карту, щоб зрозуміти: вона про напругу, відсутності комфорту і в чомусь – про рабство. Жезли, під вагою яких зігнувся людина, символізують цілі і завдання. Вони розташувалися ефектною пірамідою, це красиво, але конструкція стала занадто громіздкою і дуже інертною. Кожен процес розвивається за одними і тими ж законами: зародження, розквіт, занепад. Тут мова про занепад. Прийшов час завершити цей етап, звільнитися від вантажу старих ідей і почати будувати нову споруду.
Скорпіон – Лицар кубків
Ця карта – про тотальне занурення в світ емоцій і почуттів. Цей Лицар “закоханий в любов”. Він не уявляє свого життя без романтики, без емоцій, переживань і натхнення. Всього себе він віддає цього стану. Таро радять вам, з одного боку, іноді “виринати” з цих глибин, щоб вирішувати поточні справи, а з іншого – діяти, використовуючи в тому числі емоційну і інтуїтивну сфери. Іноді вони можуть істотно посилити і доповнити можливості інтелекту.

Стрілець – Колесо
У класичних колодах Таро ця карта називається “Колесо Фортуни”. У цьому контексті вона надзвичайно сприятлива, оскільки обіцяє тотальне везіння, удачу і успіх у всіх починаннях. Але в цій інтерпретації карта відкриває ще один “шар”. Зверніть увагу на практично годинниковий механізм цього колеса. Механічність – ось головний мотив. Можливо, ви занадто покладаєтеся на долю або карму і зовсім не враховуєте фактора випадковості і фактора власної свободи вибору. Подумайте про це.

Козеріг – Лицар Мечів
Сьогодні Таро обіцяють вам творчий злет, політ фантазії і “швидкий розум”. На карті зображено лицар на Пегасі, в стрімкому польоті вгору, до нових вершин і досягнень. Форма головного убору символізує вміння зосередитися на одній меті, не відволікаючись на другорядні завдання. Сьогодні для перемоги вам знадобитися готовність відмовитися від стереотипів мислення, штампів і колишніх уявлень про те, як влаштований світ. Подивіться на завдання свіжим оком, без упереджень і оцінок. “Побічним ефектом” такого стану може бути егоїзм і нетерпимість. Домагаючись мети, не забувайте про речі суто людських.
Водолій – Колісниця
На карті – символічне зображення “бурової установки”, яка викачує інформацію з підсвідомості у свідомість. Сама по собі Колісниця – це активний рух вперед, в деякому сенсі – переможне, але все ж не зовсім гармонійне і впорядковане. Сьогодні день обіцяє бути дуже активним, наповненим маленькими перемогами і великими ідеями. Але Таро попереджають про дві речі. По-перше, слід уникати проявів егоїзму і зарозумілості. По-друге, вміло справлятися з внутрішніми протиріччями, які неминуче будуть виникати на вашому шляху. Приборкайте цих “коней”, і ви станете володарем ситуації.
Риби – Король Кубків
Король, який ви бачите на карті, знаходиться одночасно і під водою, і над водою. Вода символізує інтуїцію, підсвідомість. Таким чином, Король виносить інформацію з цих глибин на поверхню – в реальний світ. Сьогодні вам може стати в нагоді вміння оцінювати ситуацію і приймати рішення не стільки з точки зору логіки і аналізу, скільки виходячи з почуттів і відчуттів. Таро рекомендують приступати до конкретних кроків для досягнення мети, не боятися говорити оточуючим про свої почуття, а також служити мудрим помічником і порадником для тих, хто потребує цього.