Гороскоп на 3 січня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 3 січня 2021 року по картах Таро пророкує складний і насичений день практично для всіх знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Трійка Жезлів
Трійка Жезлів об’єднує в собі два начала – по-перше, це людина пройти довгий і важкий шлях і досягла, нарешті, вершини, і, по-друге, це той, кому з висоти відкрився широкий огляд навколишнього світу. Гороскоп на сьогодні радить вам, як справжньому мудреця: доля покаже щось більше, ніж бачать всі навколишні. Головне, придивіться до тих знаків, які надає вам сама всесвіт.
ТЕЛЕЦЬ – Туз денаріями
Карта позначає несподівані можливості. Цей туз каже, що ви можете знайти або отримати в дар якийсь матеріал, який виявиться для вас важливим саме в даний момент. А з часом дозволить вам зробити прогрес в потрібних областях. Гороскоп на неділю обіцяє вам сюрпризи, але повірте, не дивлячись на несподіванка, це те, що вам потрібно.
БЛИЗНЮКИ – Лицар кубків
Лицар кубків означає добру, дружню атмосферу, гарний настрій і мудру посмішку. Ви поглинені позитивними емоціями, готові допомагати і любити, а також дарувати частинку себе світу. Сьогодні ви – ідеальний коханець і хороший друг. Крім цього, як пророкує гороскоп на завтра, можете очікувати приємних звісток або запрошень.

РАК – Десятка денаріями
Карта позначає період багатства, стабільності, повноти життя і впевненості в завтрашньому дні. Але не спокушайтеся, все це не впаде вам на голову, а очікує вас як би за сусідніми дверима. Тобто, щоб отримати фінансовий успіх, який ви давно чекали і заслужили вам доведеться пройти через деякі труднощі і докласти зусиль.
ЛЕВ – Дев’ятка Мечів
Цей образ безсонних ночей відповідає стану глибокої стурбованості й пригніченості. Поки ви відчуваєте, що за вами по слідах йдуть невдачі, і через це впадаєте у відчай. Крім усього іншого, ви ще й погано спите. Гороскоп на завтра рекомендує задуматися про скоєне. Може десь в підсвідомості ви знайдете підказку, про те що гризе вас і захоплює в подібний стан.
ДІВА – Правосуддя
Правосуддя значить, що сьогодні у вас особливо завищене почуття справедливості, це нормально, оскільки саме воно допоможе вам відновити її при необхідності. Гороскоп каже, що сьогодні ви будете звертатися до розуму і намагатися прищепити оточуючим основоположні, базові цінності. У зв’язку з цим можете зіткнутися з нерозумінням, але ви переможете.
ТЕРЕЗИ – Четвірка Мечів
Четвірка Мечів – це карта застою, раптово перерваною діяльності і вимушеного тайм-ауту в важливих справах, при чому самі ви не планували робити паузу. Здається, вас збираються відправити на “лаву запасних”. Подумайте гарненько: може останнім часом ви зробили щось не так? Гороскоп на завтра рекомендує трохи покопатися в минулому, щоб зрозуміти що до чого.
СКОРПІОН – Трійка Мечів
Трійка Мечів – знак того, що вам доведеться зробити вибір і знайти правильний шлях для реалізації накопиченої раніше сили. Скорпіони, зараз ви домагаєтеся чогось, що має принести у ваше життя найбільші дивіденди. Але не смійте зійти на криву доріжку – заслужене принесе задоволення тільки тим, хто доклав усіх зусиль для втілення планів.

СТРІЛЕЦЬ – Король денаріями
Ця карта уособлює наше прагнення володіти власністю, бути впевненим у завтрашньому дні і в реальні цінності, бути в злагоді з навколишньою дійсністю. Ви матеріаліст за своєю природою, але іноді все ж робите необачні вчинки. Гороскоп на неділю радить: задумайтеся, чи не скоювали ви останнім часом сумнівних вкладень коштів. Якщо так – краще забрати капітал.
КОЗЕРІГ – Шістка Кубків
Гороскоп по картах Таро веде вас в країну спогадів. Шістка кубків показує, що ми постійно повертаємося в минуле і сумуємо за ті часи. Може бути пора згадати про близьких і нагадати їм про те, як ви їх любите. Вона неодмінно оцінять всі ваші старання і дадуть відповідь своєю підтримкою в складній ситуації, який би вона не була.

ВОДОЛІЙ – Місяць
Місяць – карта, що означає протилежні емоції: страх і відчуття удачі. Все залежить від того, якими думками Водолій керується зараз і які рішення він приймав напередодні. Якщо ви були ласкаві до оточення – вам пощастить, якщо немає – тоді чекайте розплати. При чому вона може вдарити з того боку, звідки ви зовсім не очікували.
РИБИ – Смерть
Смерть – це розставання, прощання, кінець. Але після цього завжди настає новий початок. Для Риб – це швидше за все кінець якийсь тривалої прихильності, яка сковувала вас довгий час. Не бійтеся рубати канати, тягнуть вас на дно. Інакше потім вибратися з ями може бути дуже складно. І головне, як каже гороскоп на завтра, не бійтеся сміливих рішень – зробити правильний крок вам допоможуть близькі. Попросіть їх про допомогу, і вона неодмінно протягнуть вам рукe.