Гороскоп на 3 травня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 3 травня 2022 року, за картами Таро рекомендує всім знакам Зодіаку запастися терпінням і чекати.

Невідомо, що саме. Можливо, у житті з’явиться нова важлива людина, можливо, надійде приваблива пропозиція чи несподіваний виграш. Одне відомо точно: вівторок стане справжнім днем ​​несподіванок.

ОВЕН – Колесо Фортуни
Овни – люди з досить стійким і спокійним характером, і завдяки цьому вони часто можуть уникати різних негараздів. Адже не дарма кажуть: тихіше їдеш – далі будеш. Дотримуйтесь того ж темпу, і тоді будете практично невразливими. Проте, все ж таки гороскоп на завтра попереджає: не варто повністю сподіватися на успіх. Потрібно ще щось робити.
ТЕЛЕЦЬ – Помірність
Вибуховий характер Тельцов може призвести до найнесподіваніших наслідків. Зокрема, численним конфліктам, які не тільки підкосять ваш душевний стан, а й негативно позначаться на репутації. Гороскоп на сьогодні радить вам поводитись спокійніше і тоді все буде на своїх місцях.
БЛИЗНЮКИ – Четвірка Кубків
Гороскоп на вівторок для Близнюків обіцяє закінчення періоду труднощів. Імовірно, ви знайдете ключ до відгадки багатьох життєвих ребусів. Станеться це завдяки успішному збігу обставин. Не проморгайте момент, коли всі пазли складуться в цілісну картину, інакше довго вибиратиметеся з лабіринту, в який самі себе загнали.

РАК – Сімка Жезлов
Раки виявляють надто багато напору до оточуючих. Це іноді відштовхує людей від вас. Постарайтеся бути трохи м’якшим і терплячим. Можливо, саме зміна поведінки дозволить вам заслужити на довіру корисних людей і не розчарувати близьких.
ЛЕВ – Дев’ятка Денаріїв
Гороскоп на вівторок для Львова приготував низку випробувань, подолавши які ви зможете побачити важливішу мету в житті. Ви ніколи не ставили перед собою захмарних планів, але, можливо, настав час помріяти? Замахніться на те, що раніше не подумали б. А раптом все вийде?
ДІВА – Шістка Мечів
Гороскоп на сьогодні пророкує: вівторок буде дуже лінивим днем. У вас геть-чисто зникне бажання робити щось для когось іншого, але доля наполегливо рекомендує не розслаблятися. Пам’ятайте, ви в цьому світі не одні, і планета довкола вас не крутиться. А зробите щось хороше для оточення – назад отримаєте сторицею.
ТЕРЕЗИ – Десятка Денаріїв
Терези часто поводяться легковажно та невизначено. Ви кидаєтеся з боку в бік, не знаючи, що робити і як рухатися далі. Настав час чіткіше накреслити собі план на майбутнє і прийматися за його виконання. Спробуйте дотримуватися лише одного курсу.
СКОРПІОН – Сонце
Сонце – світла карта, яка говорить про зміни. Найімовірніше, вони на краще, однак вам доведеться постаратися, щоб вони втілилися в життя якнайшвидше. Останнім часом вам здається, що ставлення до вас несправедливе. Можливо, це через вашу доброту і поступливість. Гороскоп на завтра радить бути впевненішим.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка Мечів
Стрільцям гороскоп на сьогодні рекомендує не перестаратися зі своїм бажанням контролювати всіх і все. Ви, на жаль, не Цезар і не Наполеон, і одночасно роблячи десять справ, можете також наробити і безліч помилок. Визначте, що для вас дійсно важливо і витрачайте сили лише на рух у цьому напрямку.
КОЗЕРІГ – Туз Денаріїв
Гороскоп на вівторок для Козерогов обіцяє настання періоду відплати, причому у всіх його проявах. Якщо раніше ви зробили добру справу – воно повернеться до вас у сто разів. Погане також прилетить назад. Тож думайте, які вчинки робите.

ВОДОЛІЙ – Блазень
Водоліям гороскоп радить усвідомити, чого ви хочете від свого життя. Ви часто звинувачуєте інших, коли щось не виходить. Однак багато лих походять лише від того, що ви самі не розумієте своїх бажань. Як тільки визначитеся – одразу світ посвітлішає і все почне виходити. Успіхів!
РИБИ – Диявол
Він – негативний персонаж, що означає покарання. Чи належить це до вас самих, чи хтось інший поплатиться за все погане, що зробив вам – невідомо. Однак це дає вам привід згадати про всі промахи, які були допущені у минулому та виправити ситуацію.