Гороскоп на 3 жовтня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю 3 жовтня 2021 року по картах Таро пророкує легкий і одночасно непередбачуваний день.

Декому Гороскоп обіцяє повне приємних подій і переживань неділю, а іншим представникам зодіакального кола він принесе негатив і розчарування.

ОВЕН – Король Мечів
Ця карта – сила гострого, швидкого, тонкого розуму. Сьогодні ви повністю можете відчути свою творчу, багатосторонню силу, яка часто виражається в непередбачуваною формі. Тому, то що вам потрібно – реалізовувати. По відношенню до близьких ви будете сповнені хитрості й іронічною зухвалості, а цинізм і критиканство стануть вашими найближчими супутниками. Не варто перегинати палицю.
ТЕЛЕЦЬ – Двійка Жезлів
Двійка жезлів показує, що ми хочемо зберегти нейтральну позицію, однак ситуація змушує нас висловлюватися прямо і недвозначно. Припиніть стримувати себе і говорити ніби вам все подобається. Нарешті прийшов час висловити всім і все. Не бійтеся – маленька струс піде вам на користь.
БЛИЗНЮКИ – Помірність
Таро пропонує вам карту, яка відповідає тому щасливого стану, коли людина відчуває себе, любить себе і знаходиться, тому в гармонійній рівновазі з навколишнім світом. Використовуйте момент для вирішення складних завдань – вони дадуться вам легко і невимушено. І, головне, отримуйте кайф і робіть, що хочеться. Сьогодні вдалий день.

РАК – Місяць
Ця карта вводить нас в образний світ душі, наших снів, мрій і одкровень. Сьогодні ви повинні відкрити свої найпотаємніші бажання другій половинці. По-перше, це вас зблизить, по-друге, разом фантазувати і навіть реалізувати фантазії легше
ЛЕВ – Лицар денаріями
Гороскоп по картах Таро каже, що сьогодні для вас день творіння. Ви створюєте речі потрібні і корисні для свого майбутнього. Лицар денаріями уособлює стан духу, що характеризується ретельністю, терпінням і наполегливістю, з якими ви і повинні працювати в цю неділю. Такий підхід варто проявити і в особистих відносинах.
ДІВА – Четвірка Жезлів
Четвірка Жезлів відповідає періоду миру і спокою, під час якого ми розкриваємося назустріч життя і його радощів. Сьогодні Діви можуть спати спокійно – нічого страшного чи того, що вимагає безлічі зусиль не відбудеться. Насолоджуйтесь спокоєм і затишком.
ТЕРЕЗИ – Колесо фортуни
Карта постає або як символ нашої залежності і безпорадності перед долею, або як життєвий урок. Здається, сьогодні з вами станеться ситуація, в якій ви опинитеся безсилим. Якщо ви відчуєте, що не можете нічого змінити – просто прийміть. Вчіться сприймати життя по-філософськи.
СКОРПІОН – Сімка Мечів
Карта Сімка Мечів показує, що сила пізнання, ясний, гострий розум перетворюються в хитрості та інтриги, підлість і обман. Можливі непорозуміння з близькими, а також взаємні дрібні гидоти. Вони опиняться дуже болючими для обох сторін і можливо приведуть до тривалого конфлікту. Тому сьогодні краще стримати емоції.

СТРІЛЕЦЬ – Лицар Жезлів
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам сьогодні зайву збудливість. Вершник Жезлів символізує жар душі, але негативна сторона карти – нетерпіння. Тому сьогодні ви імпульсивні і схильні до перебільшень. Досить постійно кудись бігти – зупиніться і подивіться на світ і оточення тверезо. Те, що ви побачите виявиться несподіваним.
КОЗЕРІГ – Сімка денаріями
Ця карта означає терпіння і повільне зростання. Сьогодні вам не треба квапити подій, тільки рух крок за кроком допоможе вам досягти успіху. Ваш шлях до безперервного росту починається прямо зараз – рухайтеся впевнено і не сходите з обраної дороги.

ВОДОЛІЙ – Паж Жезлів
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам якесь пригода. Сьогодні у вас є можливість вирушити в дорогу і вийти за рамки звичної сфери інтересів. Це буде ризиковий хід, але він принесе вам море задоволення.
РИБИ – Десятка денаріями
Карта позначає період багатства, стабільності, повноти життя і впевненості в завтрашньому дні. Ви давно чекали і заслужили якесь грошову винагороду, яке може стати першим внеском в подальше стабільне майбутнє – сьогодні ви його отримаєте. Завдяки матеріального комфорту ви відчуєте і духовне блаженство.