Гороскоп на 30 березня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Згідно з гороскопом на 30 березня 2023 року, складеним за картами Таро, рекомендується всім знакам Зодіаку підготуватися до важкого дня і бути уважнішими до свого оточення.

 

ОВЕН – Імператор
Якщо Імператор стає надто авторитарним, нація ризикує опинитися на безплідних пустках. Аналогічно у вашому житті ви можете або стати тираном і диктатором, або допустити, щоб інші зверталися до вас таким чином.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка жезлів
Гороскоп для Тельця на сьогоднішній день: карта Вісімка жезлів вказує на можливу появу натхнення або енергетичного припливу, який допоможе вам досягти своїх цілей.
БЛИЗНЮКИ – Сімка кубків
Ця мапа може мати кілька можливих значень. Можливо, вона вказує на те, що перед вами є безліч варіантів вибору. З іншого боку, вона може говорити, що ви так захоплені можливостями, що не можете прийняти рішення.

РАК – Дев’ятка денаріїв
Гороскоп для Рака на сьогоднішній день: карта Дев’ятка денаріїв вказує на те, що ви створили оточення, яке вам дійсно подобається. Ви сильно працювали, і тепер заслужили право насолоджуватися результатами своїх зусиль. Поява цієї карти в розкладі може означати, що ви знайшли бажаний мир та гармонію.
ЛЕВ – Суд
Ця карта представляє символ змін, які можуть бути як позитивними, так і негативними, і які можуть статися у вашому житті. Важливо розуміти завдання, яке покладено на вас, і виконати його якнайкраще.
ДІВА – П’ятірка мечів
Ця карта вказує на вашу сильну стрімкість до перемоги та бажання бути успішним. Вона також попереджає, що ви можете зіткнутися з підлими, зловмисними або наклепницькими діями, і вам доведеться боротися проти них.
ТЕРЕЗИ – Четвірка жезлів
Ваша безпека та стабільність залежать від факторів, які можуть здатися нереальними. Коли ця карта з’являється, це означає, що настав час вжити конкретних заходів у напрямку ваших бажань, тобто. відкрити двері та діяти.
СКОРПІОН – Вісімка кубків
Ви звертаєтеся до своєї інтуїції, щоб знову отримати натхнення та вирушити новим шляхом. Ви можете відчувати занепокоєння чи незрозуміле бажання уникнути чогось.

СТРІЛЕЦЬ – Двійка денаріїв
Не варто приймати все надто серйозно. Краще розважитися. Сьогоднішній день слід прожити грайливо. Будьте гнучкими, не бійтеся спробувати щось нове, і якщо з першого разу не вийшло – спробуйте знову і знову, поки не досягнете успіху.
КОЗЕРІГ – Король кубків
Вам слід усвідомлено керувати своїми емоціями, дозволяючи їм виявлятися. Не соромтеся висловлювати свої почуття. Карта Короля Кубків випадає рідко, тому її поради та пророцтва слід слідувати.

ВОДОЛІЙ – Шістка мечів
На вас чекають зміни або незвичайна подія. Карта рідко дає конкретні відповіді питання, але її поради варто брати до уваги. Важливо не здаватись і не опускати руки. Зробіть потрібний крок рішуче та огляньтеся, щоб оцінити результати.
РИБИ – Сонце
На карті зображено чоловіка в образі сяючого сонця. Вона обіцяє вам спокійне щастя. Справжнє благополуччя приходить лише тим, хто, як діти, просто і мудро сприймає життя, не ускладнюючи його амбіціями та честолюбством.