Гороскоп на 30 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 30 квітня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро.

 

Овен – Туз жезлів
Вам належить складний період. Будьте уважні до деталей і не дайте себе можливості опустити руки. Пам’ятайте, що у вас попереду безліч завдань і вам знадобляться сили.
Телець – Двійка денарієв
Не бійтеся нічого і пам’ятайте, що молодість прощає все. Ваша внутрішня сила допоможе вам пройти всі випробування і дасть можливості. Відкривайте нові горизонти і не реагуйте на критику.
Близнюки – Дама кубків
Будьте спокійні. Думайте перед тим, як говорити і говорите тільки тоді, коли звертаються до вас. В цей день вам доведеться битися за правду і довести, що ви чесна людина.

Рак – Десятка денарієв
Постарайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя. Відчуйте себе людиною, багатим внутрішньо і зовні, і поділіться своїм багатством з іншими.
Лев – Трійка мечів
Будьте уважні до дрібниць і не дайте себе обдурити. Також вас чекає важлива розмова з близьким другом. Будьте ласкаві і ввічливі до нього. Також, зверніть увагу на своїх колег.
Діва – Дама денарієв
Не слухайте нікого, не дозволяйте нікому маніпулювати вами. Спокійно і послідовно робіть те, що намітили раніше. Ви ж знаєте, що добре вино визріває роками.
Ваги – П’ятірка кубків
Настає час, коли будь-яка справа або проект просто руйнується під силою власної ваги. Початковий вогонь і натхнення виснажуються під вагою ускладнень. Ідіть до своєї мети, не дивлячись ні на що, і не намагайтеся обдурити Всесвіт.
Скорпіон – Десятка жезлів
Ви на даний момент занурені в переживання, які, строго кажучи, можна назвати суб’єктивними. У вашому житті не відбулося нічого трагічного, що могло б заподіяти вам стільки прикрощів. Але ви до такої міри заплуталися у власних бажаннях і страхах.

Стрілець – Четвірка кубків
Ви тільки почали свій шлях і вже очікуєте результат. Не поспішайте, спробуйте заспокоїться і вникнути в суть того, що ви робите. Ваше прагнення до успіху може зіпсувати вам початкову мету.
Козеріг – Трійка жезлів
Вам належить іспит на винахідливість, знання тактики і вміння користуватися накопиченим досвідом. Готуйте переконливі плани, підбирайте аргументи, не забудьте скористатися своєю чарівністю.

Водолій – Король мечів
Скористайтесь наявним шанс, погодьтеся на компроміс або підіть на примирення. Не вірте улесливим похвал і обіцянкам. Доля грає вам на руку.
Риби – Паж кубків
Будьте обережні, адже раптовий успіх може запаморочити вам голову і ви забудете про застереження. Пам’ятайте, світло супроводжує вас на всьому життєвому шляху і ви самі повинні стати його джерелом.