Гороскоп на 30 квітня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 30 квітня 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро.

 

Овен – Туз жезлів
На вас чекає складний період. Будьте уважними до деталей і не дайте собі можливості опустити руки. Пам’ятайте, що у вас попереду безліч завдань, і вам знадобляться сили.
Телець – Двійка денаріїв
Не бійтеся нічого та пам’ятайте, що молодість прощає все. Ваша внутрішня сила допоможе вам пройти всі випробування та надасть можливості. Відкривайте нові горизонти та не реагуйте на критику.
Близнюки – Дама кубків
Будьте спокійні. Думайте перед тим, як говорити та говоріть лише тоді, коли звертаються до вас. Цього дня вам доведеться битися за правду та довести, що ви чесна людина.

Рак – Десятка денаріїв
Намагайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя. Відчуйте себе людиною, багатою внутрішньо і зовні, і поділіться своїм багатством з іншими.
Лев – Трійка мечів
Будьте уважні до дрібниць і не дайте себе обдурити. Також вас чекає важлива розмова з близьким другом. Будьте ласкаві та ввічливі до нього. Також зверніть увагу на своїх колег.
Діва – Дама денаріїв
Не слухайте нікого, не давайте нікому маніпулювати вами. Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше. Адже ви знаєте, що добре вино визріває роками.
Терези – П’ятірка кубків
Настає час, коли будь-яка справа чи проект просто руйнується під силою власної тяжкості. Початковий вогонь та натхнення виснажуються під тяжкістю ускладнень. Ідіть до своєї мети, не дивлячись ні на що, і не намагайтеся обдурити Всесвіт.
Скорпіон – Десятка жезлів
Ви зараз занурені в переживання, які, строго кажучи, можна назвати суб’єктивними. У вашому житті не сталося нічого трагічного, що могло б завдати вам стільки прикростей. Але ви настільки заплуталися у власних бажаннях і страхах

Стрілець – Четвірка кубків
Ви тільки розпочали свій шлях і вже очікуєте на результат. Не поспішайте, спробуйте заспокоїтись і вникнути в суть того, що ви робите. Ваше прагнення успіху може зіпсувати вам початкову мету.
Козеріг – Трійка жезлів
Ви маєте іспит на винахідливість, знання тактики та вміння користуватися накопиченим досвідом. Готуйте переконливі плани, підбирайте аргументи, не забудьте скористатися своєю чарівністю.

Водолій – Король мечів
Використовуйте запропонований шанс, погодьтеся на компроміс або підіть на примирення. Не вірте улесливим похвалам і обіцянкам. Доля грає на руку.
Риби – Паж кубків
Будьте обережні, адже раптовий успіх може закрутити вам голову і ви забудете про застереження. Пам’ятайте, світло супроводжує вас на всьому життєвому шляху і ви самі маєте стати його джерелом.