Гороскоп на 30 квітня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Надається прогноз на неділю, 30 квітня 2023 року, для кожного знака Зодіаку з використанням карток Таро.

 

Овен – Туз жезлів
Вам доведеться зіткнутися з викликами та труднощами. Будьте уважні до дрібниць і не дозволяйте собі здаватися. Майте на увазі, що попереду у вас багато завдань, і вам доведеться зібрати всі свої сили.
Телець – Двійка денаріїв
Гороскоп для Тельця – карта Двійка Денаріїв. Не бійтеся нічого і пам’ятайте, що молодість пробачить усе. Ваша внутрішня сила допоможе вам подолати всі випробування та відкриє нові можливості. Будьте відкриті для нових горизонтів та не реагуйте на критику.
Близнюки – Дама кубків
Зберігайте спокій. Обмірковуйте свої слова і висловлюйтеся лише у випадках, коли вас про це просять. У цей день вам доведеться боротися за правду та довести, що ви чесна людина.

Рак – Десятка денаріїв
Гороскоп для Раку – карта Десятка Денаріїв. Намагайтеся усвідомити можливості, які пропонує вам повсякденне життя. Відчуйте себе внутрішньо і зовні багатою людиною і поділіться своїм багатством з іншими.
Лев – Трійка мечів
Залишайтеся уважними до деталей і не дайте обдурити себе. Вас також чекає на важливу розмову з близьким другом, тому будьте ласкаві та ввічливі у спілкуванні з ним. Зверніть увагу також на ваших колег.
Діва – Дама денаріїв
Гороскоп для Діви – карта Дама Денаріїв. Не сприймайте всерйоз думки інших і не дозволяйте їм маніпулювати вами. Продовжуйте спокійно і послідовно рухатися у напрямку раніше поставленої мети. Пам’ятайте, що хороше вино потребує часу для визрівання.
Терези – П’ятірка кубків
Настане час, коли будь-яка справа чи проект може зіткнутися з труднощами та зруйнуватися через свою власну складність. Початкова пристрасть та натхнення можуть ослабнути під вагою перешкод.
Скорпіон – Десятка жезлів
Гороскоп для Скорпіона – карта Десятка Жезлів. На даний момент ви можете бути занурені у суб’єктивні переживання. Не сталося нічого трагічного у вашому житті, що могло б викликати таку безліч прикрощів. Однак, ви, можливо, заплуталися у власних бажаннях і страхах настільки, що це призводить до складнощів.

Стрілець – Четвірка кубків
Поки ви тільки починаєте свій шлях, ви вже очікуєте на швидкі результати. Однак, не поспішайте і спробуйте заспокоїтись, вникнути в суть того, що ви робите. Ваше сильне прагнення успіху може призвести до спотворення вашої початкової мети.
Козеріг – Трійка жезлів
Гороскоп для Козерога – карта Трійка Жезлів. Вам доведеться пройти іспит на винахідливість, знання тактики та вміння використовувати свій накопичений досвід. Підготуйтеся до цього, розробіть переконливі плани, підберіть аргументи і не забудьте скористатися своєю чарівністю.

Водолій – Король мечів
Скористайтеся наданою можливістю, погодьтеся на компроміс або спробуйте досягти примирення. Будьте пильні і не довіряйте улесливим похвалам та обіцянкам. Ваша доля зараз грає вам на руку.
Риби – Паж кубків
Гороскоп для Риб – карта Пажу Кубків. Будьте обережні, тому що раптовий успіх може засліпити вас і змусити забути про обережність. Пам’ятайте, що світло супроводжує вас усім життєвим шляхом, і ви самі повинні стати джерелом цього світла.