Гороскоп на 30 липня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 30 липня 2022 року за картами Таро для всіх знаків Зодіаку приготував низку сюрпризів.

Так, астрологи пророкують, що Овни та Скорпіони зможуть вдало завершити важливі справи, а от Близнюкам та Водоліям варто побоюватися інтриг, які плетуться за їхньою спиною.

ОВЕН – П’ятірка Жезлів
Овни 30 липня зможуть отримати цінний урок, який допоможе їм упоратися з раніше поставленим завданням. Ви довго боролися з тим, щоб пройти всі щаблі на шляху до мети, і нарешті в спину повіяв попутний вітер. Пам’ятайте, що тепер вам потрібно рухатися тільки вперед і не озиратися на минуле, інакше можете припуститися помилки.
ТЕЛЕЦЬ – Маг
Гороскоп на завтра для Тельців пророкує їм день, сповнений турбот. Вам доведеться метатися з боку в бік, щоб встигнути з усіма справами, які навалилися, наче снігова куля. Але якщо все ретельно розпланувати та не розпорошувати увагу на дрібні перешкоди – зумієте добігти до фінішної межі переможцем.
БЛИЗНЮКИ – Трійка Кубків
Близнюки у суботу, 30 липня, зіткнуться з дрібними проблемами зі здоров’ям. Можливо, ви відчуєте раптову втому, проте не поспішайте зневірятися. Вона є знаком того, що напередодні ви доклали багато зусиль для досягнення бажаного результату, а це завжди винагороджується всесвітом.

РАК – Верховна Жриця
Гороскоп на сьогодні для Раків говорить про те, що вам настав час щось кардинально поміняти у своєму житті. Це може бути будь-що: від зовнішності до зміни місця роботи або навіть місця проживання. Пам’ятайте, що навіть найсміливіші кроки можуть реалізувати мрію всього вашого життя.
ЛЕВ – Дев’ятка Денаріїв
Гороскоп на суботу застерігає Львів від конфліктів Ви можете, самі того не бажаючи, образити людину, яка нічого поганого вам не зробила. А виною цьому – ваша принциповість та різкість. Будьте м’якшими, і тоді зможете вибудувати міцний ланцюжок спілкування з корисними людьми.
ДІВА – Трійка Жезлів
Діви в суботу нарешті зупинять свою гонку за примарною метою, яку продовжували вже довгий час. Настав час зупинитися і перевести дух: ваше від вас нікуди не піде, а витрачаючи занадто багато сил, ви можете пропустити щось важливіше. Намагайтеся не втрачати пильності, але й відпочивати теж треба.
ТЕРЕЗИ – Двійка Мечів
Гороскоп на завтра для Терезів обіцяє їм емоційну бурю, яка дещо виб’є вас зі звичної колії, але при цьому допоможе здорово підбадьоритися. Останнім часом Терези нерідко відчували спустошення, але цьому періоду настав кінець. У ваше життя увірветься людина, яка переверне все з ніг на голову і заповнить собою всю душевну порожнечу. Залишилося тільки запитати себе “ви до цього готові?”.
СКОРПІОН – Сонце
Гороскоп на суботу для Скорпіонів підготував сюрприз і навіть не один. По-перше, ви зможете довести до логічного завершення давно розпочатий процес і при цьому вийде у фіналі з максимальною вигодою. По-друге, на вас чекає приємна зустріч, яка покаже, наскільки ви цінні для оточуючих. Дивіться тільки, щоб від усіх успіхів не закрутилася голова.

СТРІЛЕЦЬ – Дев’ятка Кубків
Стрільці, ваша субота, як каже гороскоп, пройде нелегко, але досить ефективно. Ви ризикуєте стати жертвою інтриг, які можуть дещо заплямувати вашу репутацію, проте якщо зумієте вчасно розглянути свого потенційного кривдника – зможете запобігти його удару та показати, наскільки ви сильний суперник. А це вже точно сприятливо відіграється на вашому майбутньому.
КОЗЕРІГ – Вісімка Жезлов
Гороскоп для Козерогів на сьогодні подарує їм хвилю свіжих відчуттів, за якими вони давно нудьгували. Швидше за все, на вас чекає приємна зустріч з дорогими людьми, а також тепле та щире спілкування з коханими. Виявіть ініціативу та організуйте якийсь захід у тісному колі – це точно піде вам на користь та допоможе скинути неприємний емоційний баласт.

ВОДОЛІЙ – Суд
Водолії в липні зможуть продовжити робити те, що їм подобається, але раніше обставини перешкоджали цьому. Намагайтеся зробити все, щоб реалізувати навіть довгострокові плани, інакше застрягнете на одному ступені, де вам не вистачатиме повітря. Рух – саме те, що для вас зараз необхідно, і чим активніше ви йтимете до мети, тим швидше досягнете її.
РИБИ – Зірка
Гороскоп для Риб говорить про якусь незавершену справу, яка тягне вас назад і не дозволяє перевернути пройдену сторінку життя. Вам потрібно різко одним впевненим рухом розрубати канати, які сковують і не дозволяють зробити те, про що давно мріяли. Не бійтеся викидати “стару валізу без ручки”, побачите, наскільки вам без неї стане легше.