Гороскоп на 30 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 30 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Сімка Жезлів
В цей день вам доведеться боротися – ви бачите це по карті. Головний герой зайняв оборонну позицію і приготувався до відбиття атаки. Зрозуміло, мова йде не про фізичне протистояння, а про битву в переносному сенсі слова. Можливо, хтось зазіхне на ваше місце під сонцем, на ваше право мати свої переконання і принципи, а також на власні бажання. Але подивіться на карту: чоловік знаходиться у вигідній позиції (нагорі), і його зброя нічим не поступається за силою зброї супротивників. Таро обіцяють вам перемогу.
Телець – Верховна Жриця
Ця карта символізує вищий духовний досвід, прозріння, спалахи інтуїтивного знання і інші метафізичні речі. На ній зображена “Папесса” – Папа Римський жіночого роду. Вона занурена в медитативний стан, її увага зосереджена на тому, що відбувається всередині, а не зовні. Точно так само і у вас сьогодні може з’явитися бажання побути наодинці з собою, поміркувати, помедитувати або помолитися. І це буде дуже до речі, з огляду на, що 28 липня – День Хрещення Русі. Карта також вказує на прагнення отримати нові знання в області філософії і релігії.
Близнюки – Король денаріями
Чоловік, який зображений на карті, практичний, заповзятливий, надійний, обома ногами “стоїть на землі”, господарський. Ця карта обіцяє вдале вирішення усіх завдань, пов’язаних з матеріальними речами, з фінансами і з побутом. Швидше за все, сьогодні у вас виникне бажання зайнятися будинком, городом або розбиранням рахунків. Що ж, це важливі справи. Присвятіть день їм. А допомога Неба вам забезпечена.

Рак – Колесо Фортуни
Без зайвих слів зрозуміло, що ця карта прекрасна! Сьогодні Фортуна, богиня удачі і везіння, буде вашою супутницею. Що б ви не робили, все вдаватиметься найкращим чином. Ви будете відчувати невидиму підтримку. І все ж покваптеся: це колесо не зупиняється! Встигніть зробити якомога більше, поки ви на висоті. Є й інший варіант: стати подібним сфінкса, який спостерігає за цією життєвою суєтою з боку, повний спокою і задоволення.
Лев – Зірка
Картинка злегка еротична, але до еротики вона не має відношення. Оголена жінка символізує відкритість, щирість, чистоту. Головна тема карти – вихід з глухого кута, переддень нового, світлого, смуги в житті. Як відомо, сама темна ніч буває перед світанком. На карті зображено саме цей момент. Але ваша зірка вже вказує шлях до прекрасного майбутнього.
Діва – Повішений
Прекрасна карта! Ви не повірите, але вона, скоріше, позитивна, ніж негативна. Вона має кілька значень. Перш за все, чоловік живий і навіть весел. Він отримав можливість побачити світ з нової точки. Іноді повішеного порівнюють зі скандинавським богом Одіном, який, висячи вниз головою, отримав просвітлення і придумав руни. Карта також означає паузу і підвішений стан, коли ви не можете контролювати процес або втручатися в нього.
Ваги – Шістка Мечів
Ця карта несе подвійний сенс. По-перше, мова може йти про свідоме ухилянні від конфлікту, вихід із ситуації, яка складається не на вашу користь. По-друге, карта вказує на шлях до нових берегів, на надії і побоювання, пов’язані з цим кроком. Можливо, ви застигли в нерішучості. Здається, що ви залишилися одні перед лицем неясною мети. Але насправді це не так. Є й однодумці, і відмінні перспективи. Зробіть цей крок.
Скорпіон – Місяць
Як і більшість карт Таро, ця також має кілька значень. Перше говорить про Місяць як символі ілюзії, обману, неясних побоювань і передчуттів. У напівтемряві тіні перетворюються на жахливих монстрів, і страх сковує серце. У цьому контексті рада Таро – почекати з ухваленням важливих рішень, почекати до “ранку”. Друге значення карти пов’язано з символом двох колон на задньому плані, дороги між ними і двома тваринами – собакою і вовком. Ваше підсвідомість знає вірний шлях, довіртеся йому. Головне – зуміти перетворити ваші неприборкані пристрасті (вовк) в контрольовані (собака).

Стрілець – Іерофант
На карті зображено символічний Папа Римський, духовний лідер мільйонів. Сьогодні головною темою дня для вас може стати “ритуальна духовність” – пов’язана з релігійними структурами, організаціями, церквами, обрядами, традиціями. Наприклад, ви можете відзначити черговий ювілей Хрещення Русі. Крім того, карта символізує лідерство. Можливо, до вас звернуться за порадою.
Козеріг – Дев’ятка Кубків
У цей день вас чекає вечірка! Принаймні, так стверджують Таро. На карті зображено привітний господар, готовий до прийому гостей. За його спиною – вишикувалися в ряд келихи з вином. Релакс, приємна компанія, розмови по душам, випивка і закуска – що ще потрібно в літній вечір? Насолоджуйтеся цим днем!

Водолій – П’ятірка Жезлів
Схоже, цей день пройде під знаком суперництва і конкуренції. На карті зображено момент боротьби – то чи жартівливій, то чи серйозною. Сьогодні хтось може зазіхнути на ваше місце під сонцем, поставити під сумнів ваш авторитет, не погодитися з вашою думкою. У лайт-варіанті карта обіцяє корисне змагання, яке дозволяє всім учасникам процесу залишатися в тонусі. У більш важкому – війна не на життя, а на смерть. Ще одне значення карти – позбавлення від зв’язку з людиною, який вас відверто напружує.
Риби – Десятка денаріями
Вам випала “сімейна” карта. Її головне значення – рідня, сімейні цінності, турбота про рідних, спілкування в сімейному колі, ідилія і взаємна підтримка. Карта також символізує структури, в основі яких лежить сімейний бізнес. Сьогодні вам може надійти пропозиція приєднатися до однієї з них. Головне – поважати їхні традиції, найвищу цінність.