Гороскоп на 30 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 30 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Сімка Жезлів
У цей день вам належить боротьба – ви бачите це по карті. Головний герой зайняв оборонну позицію та приготувався до відображення атаки. Зрозуміло, йдеться не про фізичне протистояння, а про битву у переносному значенні слова. Можливо, хтось зробить замах на ваше місце під сонцем, на ваше право мати свої переконання та принципи, а також на власні бажання.
Телець – Верховна Жриця
Ця карта символізує найвищий духовний досвід, прозріння, спалахи інтуїтивного знання та інші метафізичні речі. На ній зображено “Папеса” – Папа Римський жіночого роду. Вона занурена у медитативний стан, її увага зосереджена на тому, що відбувається всередині, а не зовні. Так само і у вас сьогодні може з’явитися бажання побути наодинці із собою, поміркувати, помедитувати чи помолитися. філософії та релігії.
Близнюки – Король Денаріїв
Чоловік, який зображений на карті, практичний, заповзятливий, надійний, обома ногами “коштує на землі”, господарський. Ця карта обіцяє вдалий вирішення всіх завдань, пов’язаних з матеріальними речами, з фінансами та побутом. Швидше за все, сьогодні у вас виникне бажання зайнятися будинком, городом або розбиранням рахунків. Це важливі справи. Присвятіть їм день. А допомога Неба вам забезпечена.

Рак – Колесо Фортуни
Без зайвих слів зрозуміло, що ця мапа прекрасна! Сьогодні Фортуна, богиня удачі та везіння, буде вашою супутницею. Що б ви не робили, все вдаватиметься якнайкраще. Ви відчуватимете невидиму підтримку. І все ж поспішіть: це колесо не зупиняється! Встигніть зробити якнайбільше, поки ви на висоті. Є й інший варіант: стати подібним до сфінксу, який спостерігає за цією життєвою суєтою з боку, повний спокою та задоволення.
Лев – Зірка
Картинка трохи еротична, але до еротики вона не має відношення. Оголена жінка символізує відкритість, щирість, чистоту. Головна тема карти – вихід із глухого кута, напередодні нової, світлої, смуги в житті. Як відомо, найтемніша ніч буває перед світанком. На карті зображено саме цей момент. Але ваша зірка вже вказує на шлях до прекрасного майбутнього.
Діва – Повішений
Чудова карта! Ви не повірите, але вона швидше позитивна, ніж негативна. Вона має кілька значень. Насамперед, чоловік живий і навіть веселий. Він отримав можливість побачити світ із нової точки. Іноді Повішеного порівнюють зі скандинавським богом Одином, який, висячи вниз головою, отримав просвітлення і вигадав руни. Карта також означає паузу та підвішений стан, коли ви не можете контролювати процес або втручатися в нього.
Терези – Шістка Меч
Ця карта несе подвійне значення. По-перше, мова може йти про свідомий уникнення конфлікту, вихід із ситуації, яка складається не на вашу користь. По-друге, карта вказує на шлях до нових берегів, на надії та побоювання, пов’язані з цим кроком. Можливо, ви завмерли в нерішучості. Здається, що ви залишилися одні перед незрозумілою метою. Але насправді це негаразд.
Скорпіон – Місяць
Як і більшість карт Таро, ця також має кілька значень. Перше говорить про Місяць як символ ілюзії, обману, неясних побоювань та передчуттів. У напівтемряві тіні перетворюються на жахливих монстрів, і страх сковує серце. У цьому контексті рада Таро – почекати з ухваленням важливих рішень, почекати до ранку. Друге значення карти пов’язане із символом двох колон на задньому плані, дороги між ними та двома тваринами – собакою та вовком.

Стрілець – Ієрофант
На карті зображено символічний Папа Римський, духовний лідер мільйонів. Сьогодні головною темою дня може стати “ритуальна духовність” – пов’язана з релігійними структурами, організаціями, церквами, обрядами, традиціями.
Козеріг – Дев’ятка Кубків
Цього вихідного дня на вас чекає вечірка! Принаймні так стверджують Таро. На карті зображено гостинний господар, готовий до прийому гостей. За його спиною – келихи з вином, що вишикувалися в ряд. Релакс, приємна компанія, розмови до душі, випивка та закуска – що ще потрібно в літній вечір? Насолоджуйтесь цим днем!

Водолій – П’ятірка Жезлів
Незважаючи на вихідний, схоже, цей день пройде під знаком суперництва та конкуренції. На карті зображено момент боротьби – чи то жартівливою, чи серйозною. Сьогодні хтось може зазіхнути на ваше місце під сонцем, поставити під сумнів ваш авторитет, не погодитися з вашою думкою. У лайт-варіанті картка обіцяє корисне змагання, яке дозволяє всім учасникам процесу залишатися в тонусі.
Риби – Десятка Денаріїв
Вам випала “сімейна” карта. Її головне значення – рідня, сімейні цінності, турбота про рідних, спілкування у сімейному колі, ідилія та взаємна підтримка. Карта також символізує структури, основу яких лежить сімейний бізнес.