Гороскоп на 30 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 30 серпня 2022 року, за картами Таро говорить про те, що Овнам та Ракам слід звернути увагу на своє оточення, а Девам та Левам добре відпочити.

 

Овен – Лицар кубків
30 серпня Овнам здасться, що вони виросли крила. І справа тут не лише у гарному настрої та самопочутті. Можливо ви отримаєте таке емоційне підживлення, яке піднесе вас на сьоме небо. Використовуйте цю можливість, щоб влаштувати свої справи.
Телець – Туз жезлів
Виявляйте ініціативу та рішуче рухайтеся вперед. З ентузіазмом використовуйте шанс, що випав. Не будьте захоплені, нетерплячі та самовпевнені. У вас все вийде лише якщо ви докладете максимум зусиль.
Близнюки – Вісімка кубків
Вам так чи інакше доведеться розлучитися з тим, що вам було давно або добре знайоме, або здавалося само собою зрозумілим. Ні, вас не виганяють, просто настав час шукати нові шляхи. Навіть якщо вас це засмутить, не відступайте і вирушайте в дорогу.

Рак – Сімка жезлів
Будьте насторожі, щоб не випустити з рук важливої ​​для вас справи. У вас є суперники або вороги, які мають намір зробити вам підніжку. Коли вони будуть виводити видобуток у вас з-під носа, не сидіть склавши руки, а кидайтеся в бій. Ваші права незаперечні, і ви зумієте нагадати своїм противникам, що їм доведеться зважати на вас.
Лев – Король денаріїв
Ви можете підбити підсумки своєї праці та порадіти їм. І, провівши інвентаризацію своїх багатств, можете навіть трохи відпочивати на лаврах. Якщо у вас виникне бажання взятися за якусь нову справу, це дуже добре. Радуйтеся досягнутому та розумно використовуйте свої ресурси.
Діва – Паж мечів
Прийміть критику на свою адресу і зробіть урок. 30 серпня вітер дме проти вас. Вас критикуватимуть, ваші пропозиції можуть відкинути. Будьте готові до цього і не намагайтеся відразу перейти в контратаку. Можливо, та критика, яку вам доведеться вислухати, справді містить чимало цінного.
Терези – Вісімка жезлів
Чекайте на хороші новини та сприятливі зміни. Зміни можливі навіть там, де справа, начебто, застопорилася навіки. Якщо ви збиралися 30 серпня почати щось нове, то у вас є хороший шанс досягти успіху швидше, ніж ви розраховували.
Скорпіон – Лицар Денаріїв
Беріться лише за справи серйозні та перевірені. Нікому не вдасться обвести вас навколо пальця. Якщо ви повинні зробити якісь важливі, довготривалі кроки, або вирішити важку проблему, яка потребує здорового глузду та терпіння, то це найкраща позиція.

Стрілець – Дама мечів
Вам може вдасться найфантастичніший трюк. Якщо ви досі відчували себе сором’язливо, залежно від когось чи чогось, то тепер у вас є шанс прийняти правильне рішення і раз назавжди звільнитися від цього. Але дивіться, щоб це прагнення незалежності не вилилося у війну проти всіх.
Козеріг – Дама кубків
Не думайте, що маєте право прощати собі будь-які примхи і не приймайте бажане за дійсне. Ваш емоційний стан 30 серпня такий, що ви особливо ясно відчуваєте душевні сподівання та потреби оточуючих. На жаль не виключено, що ви можете і постраждати через чужі негативні емоції.

Водолій – Вісімка денаріїв
Вам доведеться взятися за щось нове. Можливо, це буде навчання або нове завдання по роботі, а можливо, і здійснення якогось бажання, що давно виношується. Що б це не було, перспективи у вас хороші, і зрештою на вас чекає успіх.
Риби – Туз мечів
30 серпня вам спаде на думку блискуча ідея, яка допоможе вирішити набридлу проблему або розгадати загадку, що давно мучила вас. Будьте уважні та готові до прийому сигналу. Так ви не тільки проникнете в суть справи, але й отримаєте можливість прийняти наймудріше рішення.