Гороскоп на 30 січня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 30 січня 2021 року по картах Таро говорить про прийдешні зміни практично для всіх знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Маг
Овнам випала досить позитивна карта. Маг символізує початок нового етапу в житті, але для благополучного старту гороскоп на суботу рекомендує вчасно завершити всі розпочаті справи. Варто пам’ятати: настав час діяти, інакше ніколи не зможете реалізувати свою мрію. Чи не скаржтеся, що не скигліть і не нарікають на долю – все йде своєю чергою.
ТЕЛЕЦЬ – Колесо Фортуни
Колесо в тлумаченні Таро позначає циклічність подій. Отже, вам необхідно налаштуватися на те, що в житті щось зміниться. Завжди за чорною смугою приходить біла, і навпаки, тому гороскоп на сьогодні радить проаналізувати все, що з вами відбувалося останнім часом і на основі цього зробити висновки – чого очікувати. У будь-якому випадку, навіть якщо прогноз на завтра тривожний, краще бути готовим до несподіваних сюрпризів.
БЛИЗНЮКИ – Смерть
Карта Смерть не пов’язана з фізичним кінцем. Швидше вона позначає фінал, закінчення якийсь низки подій і зміну обставин. Гороскоп на сьогодні говорить, що прийшла пора необоротних змін. Напевно, певний період вашого життя підійшов до логічного завершення, тому потрібно зібрати волю в кулак і зробити ривок для того, щоб новий етап почався благополучно. Пам’ятайте, трансформація неминуча, але ось яким будуть зміни – залежить тільки від вас самих. Якщо прислухаєтеся до сигналів долі, то зумієте реалізувати все кращим чином.

РАК – Двійка Жезлів
Масть Жезлів позначає розплату і спокутування. Вам належить розібратися, чим ви могли “накосячіть” і задуматися, як саме в найкоротші терміни виправити цю помилку. Гороскоп на суботу обіцяє, що вам буде надана можливість з’ясувати, наскільки ви самі здатні відповідати за свої вчинки і приймати правильні рішення. Від того, яке рішення ви приймете, і буде залежати подальше спілкування з якоюсь важливою людиною.
ЛЕВ – Король Жезлів
Король Жезлів символізує стабільність, проте в даному розкладі він означає, що ви відштовхуєте від себе все нове і невідоме. Так, Леви найменше схильні піддаватися змінам і всіляких нововведень, проте їхнє життя все-таки не варто на місці, отже, принципово важливо експериментувати і дивувати несподіваними рішеннями і вчинками. Хоча б час від часу. Також Король Жезлів при ворожінні зазвичай вказує на те, що цікавить вас ситуація в значній мірі буде залежати від людини, старше вас за віком, станом або просто життєвого досвіду. Можливо, прийдешні зміни відбудуться з його “легкої руки”, однак чи будуть вони комфортними для вас – ось в чому питання.
ДІВА – Дев’ятка Кубків (Чаш)
Згідно розкладу Таро, гороскоп на завтра говорить про те, що ви ще не готові взятися за активну “впровадження в життя” своїх задумів. Можливо, вам не вистачає сил, посидючості або емоційних ресурсів. Ви немов стоїте на порозі прийняття якогось рішення (а може бути, вже не раз брали його подумки), але далі міркувань справа, на жаль, не пішла. Так не можна, подібний застій може отруїти все ваші плани на світле майбутнє, тому пора зібратися і нарешті вийти із зони комфорту.
ТЕРЕЗИ – Вісімка денаріями
Вісімка денаріями говорить про те, що ви досягли рідкісного вміння домагатися поставлених перед собою цілей і здатності вчасно відмовитися від надмірних претензій. Якщо в особистому розкладі зустрілася ця карта, значить, ви – людина, про якого говорять, що він завжди “на плаву”. Не було ще такої ситуації у вашому житті, яка змусила б вас опустити руки і зануритися в депресію і меланхолію. Гороскоп радить і далі дотримуватися цього правила, і тоді все вершини будуть підкорені із завидною легкістю. Зрозуміло, і вам доводиться стикатися з подіями, які вимагають неабиякої витримки і здатності пристосовуватися. Проте кожного разу ви, оцінивши та проаналізувавши ситуацію, знаходите в тому, що відбувається чимало позитивних для себе моментів, і доля щедро нагородить вас за це.
СКОРПІОН – Дама денаріями
Королева денаріями – образ сильної людини, який домагається насамперед суспільного визнання і вже потім власного благополуччя. Мабуть, це в точності характеризує емоційний настрій Скорпіонів в даний час. Якщо карта випала в вашому розкладі, ви – на рідкість неабияка особистість, здатна досягти найбільших висот в обраній діяльності. Але, як правило, при всіх своїх численних талантах, останнім часом ви трохи розсіяні і навіть “втрачені”. Гороскоп на сьогодні радить вам зібратися: ви знаходитеся в кроці від дуже значного досягнення, до якого прагнули довгий час. Ще зовсім трохи, і мрія стане реальністю.

СТРІЛЕЦЬ – Туз Мечів
Туз Мечів – уособлення сили і пристрасті. Ці емоції часто провокують бурю, яка, може як “освіжити” звичне життя, так і спровокувати руйнування. Це стосується і матеріальної, і емоційної складової. Вам слід контролювати свої почуття і не піддаватися істерик, що б не трапилося, інакше є ймовірність схибити. А то, що легко зруйнувати, потім досить складно відновити.
КОЗЕРІГ – Король Мечів
Король – це завжди лідер, який завжди рішуче і чітко досягає своїх цілей. Якщо Козерогам випала ця карта – значить зовсім скоро в життя втілиться те, до чого ви так давно прагнули. Ви досить обачна і розважлива особистість, тому вважаєте, що все в житті має відбуватися розмірено, і тільки так, як ви запланували. Але життя не завжди йде за чітко проведеної лінії, іноді можливі раптові повороти, спуски, за ним обов’язково спостерігатиметься підйом. Можливо, настав час ризикнути. Не бійтеся своїх бажань, вони неодмінно приведуть вас до заповітної мети.

ВОДОЛІЙ – Місяць
Ви перебуваєте в полоні страху, обману або невпевненості. Можете уявляти ситуацію зовсім не так, як вона виглядає насправді, а також лякаєтеся несуттєвих труднощів, а то, що вам здається нешкідливим, може таїти загрозу. Карта свідчить про схильність “уникати” проблем, хоча їх все одно рано чи пізно доведеться вирішувати. Якщо не займетеся цим прямо сьогодні, гороскоп на суботу передрікає вам початок кризи, з якого ви навряд чи зможете вибратися самостійно. Місяць радить не робити різких рухів, йти, спираючись на власну інтуїцію.
РИБИ – Зірка
Зірки наполегливо вказують вам на шлях істинний, але ви настільки стурбовані своїми проблемами (які, до речі, самі придумали), що навіть не бачите найбільш явних знаків і сигналів. Ви застрягли десь в дитинстві і постійно літаєте в хмарах, а при найменшій невдачі починаєте опускати руки і самі себе жаліти. Це, мабуть, саме невірне рішення з усіх можливих. Прийдіть в себе і почніть нарешті таки думати головою. Інакше ви так і застрягнете в болоті власних помилок. Тим більше, що зірки готові допомогти вам з нього вибратися вже завтра.