Гороскоп на 30 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 30 січня 2023 за картами Таро говорить про майбутні зміни практично для всіх знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Маг
Овнам випала досить позитивна картка. Чарівник символізує початок нового етапу в житті, але для благополучного старту гороскоп на понеділок рекомендує вчасно завершити всі розпочаті справи. Варто пам’ятати: настав час діяти, інакше ніколи не зможете здійснити свою мрію. Не скаржтеся, не ногойте і не нарікайте на долю – все йде своєю чергою.
ТЕЛЕЦЬ – Колесо Фортуни
Колесо у тлумаченні Таро означає циклічність подій. Отже, вам необхідно налаштуватись на те, що в житті щось зміниться. Завжди за чорною смугою приходить біла, і навпаки, тому гороскоп на сьогоднішній день радить проаналізувати все, що з вами відбувалося останнім часом і на основі цього зробити висновки – чого очікувати. У будь-якому разі, навіть якщо прогноз на завтра тривожний, краще бути готовим до несподіваних сюрпризів.
БЛИЗНЮКИ – Смерть
Карта Смерть не пов’язана із фізичним кінцем. Швидше вона позначає фінал, закінчення якоїсь низки подій та зміну обставин. Гороскоп на сьогодні каже, що настав час незворотних змін. Напевно, певний період вашого життя підійшов до логічного завершення, тому потрібно зібрати волю в кулак і зробити ривок для того, щоб новий етап розпочався благополучно. Пам’ятайте, трансформація неминуча, але які будуть зміни – залежить тільки від вас самих.

РАК – Двійка Жезлів
Масть Жезлов означає розплату та викуплення. Ви повинні розібратися, чим ви могли “накосячити” і задуматися, як саме в найкоротші терміни виправити цю помилку. Гороскоп на понеділок обіцяє, що ви зможете з’ясувати, наскільки ви самі здатні відповідати за свої вчинки і приймати вірні рішення. Від того, яке рішення ви приймете, і залежатиме подальше спілкування з якоюсь важливою людиною.
ЛЕВ – Король Жезлов
Король Жезлов символізує стабільність, однак у даному розкладі він означає, що ви відштовхуєте від себе все нове та невідоме. Так, Леви найменше схильні піддаватися змінам і всіляким нововведенням, проте їхнє життя все-таки не стоїть на місці, отже, принципово важливо експериментувати та дивувати несподіваними рішеннями та вчинками. Хоча б час від часу.
ДІВА – Дев’ятка Кубків (Чаш)
Згідно з розкладом Таро, гороскоп завтра говорить про те, що ви ще не готові взятися за активне “впровадження в життя” своїх задумів. Можливо, вам не вистачає сил, посидючості чи емоційних ресурсів. Ви ніби стоїте на порозі ухвалення якогось рішення (а може, вже неодноразово приймали його подумки), але далі міркувань справа, на жаль, не пішла. Так не можна, подібний застій може отруїти всі ваші плани на світле майбутнє, тому час зібратися і вийти із зони комфорту.
ТЕРЕЗИ – Вісімка Денаріїв
Вісімка Денарієв говорить про те, що ви досягли рідкісного вміння домагатися поставлених перед собою цілей та здатності вчасно відмовитися від надмірних претензій. Якщо в особистому розкладі зустрілася ця карта, значить, ви – людина, про яку кажуть, що вона завжди “на плаву”. Не було ще такої ситуації у вашому житті, яка змусила б вас опустити руки і поринути у депресію та меланхолію. Гороскоп радить і далі дотримуватись цього правила, і тоді всі вершини будуть підкорені із завидною легкістю.
СКОРПІОН – Дама Денаріїв
Королева Денарієв – образ сильної людини, який домагається насамперед суспільного визнання і вже потім власного благополуччя. Мабуть, це точно характеризує емоційний настрій Скорпіонів у час. Якщо карта випала у вашому розкладі, ви – на диво непересічна особистість, здатна досягти найбільших висот у вибраній діяльності. Але, як правило, при всіх своїх численних талантах, останнім часом ви трохи розпорошені і навіть “втрачені”.

СТРІЛЕЦЬ – Туз Мечів
Туз Меч – уособлення сили та пристрасті, але це не ті почуття, які людина витрачає на мирне та гармонійне творення. Ці емоції часто провокують бурю, яка може як “освіжити” звичне життя, так і спровокувати руйнування. Це стосується і матеріальної, і емоційної складової. Вам слід контролювати свої почуття і не піддаватися істерикам, хоч би що трапилося, інакше є ймовірність схибити. А те, що легко зруйнувати, згодом досить складно відновити.
КОЗЕРІГ – Король Мечів
Король – це завжди лідер, який завжди рішуче і чітко досягає своєї мети. Якщо Козерогам випала ця карта – значить незабаром в життя втілиться те, чого ви так давно прагнули. Ви досить обачна і розважлива особистість, тому вважаєте, що все в житті має відбуватися стабільно, і тільки так, як ви запланували.
ВОДОЛІЙ – Місяць
Ви перебуваєте в полоні страху, обману чи невпевненості. Можете уявляти ситуацію зовсім не так, як вона виглядає насправді, а також лякаєтеся несуттєвих труднощів, а те, що вам здається невинним, може бути загрозою. Карта свідчить про схильність “уникати” проблем, хоча їх все одно рано чи пізно доведеться вирішувати.
РИБИ – Зірка
Зірки наполегливо вказують вам на істинний шлях, але ви настільки стурбовані своїми проблемами (які, до речі, самі придумали), що навіть не бачите самих явних знаків і сигналів. Ви застрягли десь у дитинстві і постійно літаєте у хмарах, а за найменшої невдачі починаєте опускати руки та самі себе шкодувати. Це, мабуть, найнеправильніше рішення з усіх можливих.