Гороскоп на 30 травня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 30 травня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Риби і Овни. А ось Козерогам в цей день потрібно приділити увагу своєму здоров’ю.

Овен – Маг
Овнів 30 травня чекає багато цікавих зустрічей, в тому числі і з протилежною статтю. Хороший день для того, щоб налагодити особисте життя.
Телець – Імператриця
Тельцям карти рекомендують більше розраховувати на себе, менше – на допомогу когось іншого. Також не варто намагатися виправдати тих, хто вас підвів.
Близнюки – Шут
30 травня Близнюкам потрібно бути вкрай уважними, особливо на роботі. Є ймовірність зробити багато помилок. Будинки можете зіткнутися з напруженою атмосферою.

Рак – Верховна жриця
Раки можуть отримати вигідну пропозицію. Однак перед тим, як його приймати, слід добре все обміркувати. Настрій до вечора істотно покращиться.
Лев – Імператор
Карти не рекомендують починати Левам ремонт або домашні роботи. Це може зайняти набагато більше часу, ніж ви розраховуєте. Також варто звернути увагу на свій раціон.
Діва – Сила
На 30 травня не варто планувати ділові зустрічі. Вечір проведіть у компанії близької людини, завітайте на романтичну вечерю при свічках. Не відмовляйте в допомозі оточуючим.
Ваги – Пустельник
Чи не найкращий день для здійснення великих покупок. Можливо, до вас сьогодні звернути друзі по фінансову допомогу. Перш, ніж давати в борг, добре подумайте.
Скорпіон – Правосуддя
30 травня Скорпіони зможу остаточно вирішити всі питання, пов’язані з особистим життя. Більш того, можливо, сьогодні ваші відносини з партнером перейдуть на новий рівень.

Стрілець – Світ
30 травня – хороший день для активного заняття спортом. На вечір можна запланувати спа-процедури або записатися на масаж. А ось наради і ділові переговори краще призначити на ранок.
Козеріг – Трійка жезлів
30 травня вам буде складно знаходити спільну мову з керівництвом на роботі. Однак не приймайте зауваження близько до серця. Карти рекомендують приділити увагу своєму здоров’ю, а також переглянути своє харчування.

Водолій – Вісімка жезлів
Не поспішайте довіряти малознайомим людям. Буде багато зустрічей, переговорів, можливо, відкриються привабливі перспективи. Ймовірно досягнення успіху в роботі.
Риби – Двійка кубків
День зажадає відповіді на якийсь серйозний питання, пов’язане з фінансовою сферою. Не намагайтеся знайти порадників, а краще довіртеся своїй інтуїції.