Гороскоп на 30 травня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 30 травня 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, проте особливо під її приціл потрапили Риби та Овни. А от Козерогам у цей день треба приділити увагу своєму здоров’ю.

Овен – Маг
Овнів 30 травня чекає багато цікавих зустрічей, у тому числі з протилежною статтю. Гарний день для того, щоб налагодити особисте життя.
Телець – Імператриця
Тільцям карти рекомендують більше розраховувати на себе, менше – на допомогу іншого. Також не варто намагатися виправдати тих, хто вас підвів.
Близнюки – Блазень
30 травня Близнюкам треба бути дуже уважними, особливо на роботі. Є ймовірність зробити багато помилок. Вдома можете зіткнутися із напруженою атмосферою.

Рак – Верховна жриця
Раки можуть отримати вигідну пропозицію. Однак перед тим, як його приймати, слід добре обміркувати. Настрій надвечір істотно покращиться.
Лев – Імператор
Карти не рекомендують починати Левам ремонт або домашні роботи. Це може зайняти набагато більше часу, ніж ви розраховуєте. Також варто звернути увагу на свій раціон.
Діва – Сила
30 травня не варто планувати ділові зустрічі. Вечір проведіть у компанії близької людини, влаштуйте романтичну вечерю при свічках. Не відмовляйте у допомозі оточуючим.
Терези – Путівник
Чи не найкращий день для здійснення великих покупок. Можливо, до вас сьогодні звернути друзі по фінансову допомогу. Перш ніж давати в борг, добре подумайте.
Скорпіон – Правосуддя
30 травня Скорпіони зможу остаточно вирішити всі питання, пов’язані з особистим життям. Більше того, можливо, сьогодні ваші стосунки із партнером перейдуть на новий рівень.

Стрілець – Світ
30 травня – гарний день для активного зайняття спортом. На вечір можна запланувати спа-процедури або записатись на масаж. А ось наради та ділові переговори краще призначити на ранок.
Козеріг – Трійка жезлів
30 травня вам буде складно знаходити спільну мову із керівництвом на роботі. Однак, не приймайте зауваження близько до серця. Карти рекомендують приділити увагу здоров’ю, а також переглянути своє харчування.

Водолій – Вісімка жезлів
Не поспішайте довіряти малознайомим людям. Буде багато зустрічей, переговорів, можливо, відкриються привабливі перспективи. Ймовірно досягнення успіху у роботі.
Риби – Двійка кубків
День вимагатиме відповіді на якесь серйозне питання, пов’язане з фінансовою сферою. Не намагайтеся знайти порадників, а краще довіртеся до власної інтуїції.