Гороскоп на 30 вересня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 30 вересня 2021 року по картах Таро каже, що Скорпіонам день принесе позитивні зміни, а Рибам не варто нікому довіряти.

 

Овен – карта дня Таро “Король жезлів”
Сприятливий день для розвитку вашої кар’єри. Ви відмінно себе зарекомендуєте перед керівництвом, так що можете розраховувати на премію, підвищення і розвиток перспектив.
Телец- карта дня Таро “Четвірка жезлів”
У цей день будьте готові до приємних известиям і удачі. Та справа, над яким ви старанно працювали, дасть свої позитивні результати. День принесе визначеність.
Близнюки – карта дня Таро “Страшний Суд” (в перевернутому положенні)
Вам слід бути обережніше в словах і діях, тому що незабаром вам доведеться покаятися, якщо ви були неправі. Головне – проявити терпіння, розсудливість і дипломатичність.

Рак – карта дня Таро “Королева Пентакль”
Доля вирішила щедро нагородити вас. У цей день ваше матеріальне становище може відчутно і надовго покращитися. Важливу роль в цьому відіграє якась впливова жінка.
Лев- карта дня Таро “Четвірка кубків”
Суперечливий день. З одного боку, він принесе багато позитивних подій, але з іншого – ви не будете цим задоволені. Постарайтеся подолати апатію, зайнявшись, наприклад, спортом.
Діва- карта дня Таро “П’ятірка кубків”
Це не найкращий день для вас. Великий ризик розчарування в важливих речах або дорогих вам людей. Ваші надії не збудуться. Але не варто надто все драматизувати. Все можна виправити.
Веси- карта дня Таро “Сімка жезлів”
Вам доведеться захищати свої інтереси. Навколишні планують претендувати на те, що вам належить, перевіряючи вас на міцність. Але ви зумієте відстояти свою точку зору.
Скорпіон- карта дня Таро “Шістка мечів”
Цей день принесе позитивні зміни, після яких ви відчуєте полегшення. Справи, які вас турбували останнім часом, вирішаться самі собою, без вашої участі.

Стрілець – карта дня Таро “Вісімка мечів” (в перевернутому положенні)
У цей день ви відчуєте безсилля і невпевненість в якомусь питанні. Вам може здатися, що ви не в змозі вплинути на ситуацію, що склалася, хоча насправді це не так.
Козерог- карта дня Таро “Смерть” (в перевернутому положенні)
Будьте готові, що події цього дня будуть буквально вибивати вас з колії. І чим сильніше ви будете намагатися впливати на ситуацію, тим більше проблем з’явиться. Краще просто перечекати.

Водолей- карта дня Таро “Трійка Пентакль”
Можете розраховувати на те, що ваші труди не залишаться непоміченими, а будуть оцінені по достоїнству. Ви отримаєте схвалення оточуючих, а також матеріальну нагороду від начальства.
Риби-карта дня Таро “Королева мечів” (в перевернутому положенні)
Цей день принесе суперечки і з’ясування відносин. Проти вас можуть бути спрямовані інтриги і плітки, посіяні якийсь найвпливовішою жінкою. Намагайтеся нікому не довіряти.