Гороскоп на 30 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 30 вересня 2022 року, за картами Таро каже, що Скорпіонам день принесе позитивні зміни, а Рибам не варто довіряти нікому.

 

Овен – карта дня Таро “Король жезлів”
Сприятливий день для розвитку кар’єри. Ви чудово себе зарекомендуєте перед керівництвом, тож можете розраховувати на премію, підвищення та розвиток перспектив.
Телець – карта дня Таро “Четвірка жезлів”
Цього дня будьте готові до приємних повідомлень і успіху. Та справа, над якою ви старанно працювали, дасть свої позитивні результати. День принесе певність.
Близнюки – карта дня Таро “Страшний Суд” (у перевернутому положенні)
Вам слід бути обережнішими в словах і діях, тому що незабаром вам доведеться покаятися, якщо ви були неправі. Головне – виявити терпіння, розсудливість та дипломатичність.

Рак – карта дня Таро “Королева пентаклей”
Доля вирішила щедро нагородити вас. Цього дня ваше матеріальне становище може відчутно та надовго покращити. Неабияку роль у цьому відіграє якась впливова жінка.
Лев – карта дня Таро “Четвірка кубків”
Суперечливий день. З одного боку, він принесе багато позитивних подій, але з іншого боку – ви не будете цим задоволені. Постарайтеся подолати апатію, зайнявшись, наприклад, спортом.Дева-карта дня Таро
Це не найкращий день для вас. Великий ризик розчарування у важливих речах чи дорогих вам людях. Ваші надії не збудуться. Але не варто все драматизувати. Все можна виправити.
Терези- карта дня Таро “Сімка жезлів”
Вам доведеться захищати свої інтереси. Навколишні планують претендувати на те, що вам належить, перевіряючи вас на міцність. Але ви зможете відстояти свою точку зору.
Скорпіон – карта дня Таро “Шістка мечів”
Цей день принесе позитивні зміни, після яких відчуєте полегшення. Справи, які вас турбували останнім часом, вирішаться самі собою, без вашої участі.

Стрілець – карта дня Таро “Вісімка мечів” (у перевернутому положенні)
Цього дня ви відчуєте безсилля та невпевненість у якомусь питанні. Вам може здатися, що ви не в змозі вплинути на ситуацію, що склалася, хоча насправді це не так.
Козеріг – карта дня Таро “Смерть” (у перевернутому положенні)
Будьте готові, що події цього дня буквально вибиватимуть вас із колії. І чим сильніше ви намагатиметеся впливати на ситуацію, тим більше проблем з’явиться. Краще просто перечекати.

Водолій – карта дня Таро “Трійка пентаклей”
Можете розраховувати на те, що ваші праці не залишаться непоміченими, а будуть гідно оцінені. Ви отримаєте схвалення оточуючих та матеріальну нагороду від начальства.
Риби – карта дня Таро “Королева мечів” (у перевернутому положенні)
Цей день принесе суперечки та з’ясування стосунків. Проти вас можуть бути спрямовані інтриги та плітки, посіяні якоюсь впливовою жінкою. Намагайтеся нікому не довіряти.