Гороскоп на 30 жовтня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 30 жовтня 2020 року, по картах Таро радить всім знакам Зодіаку розслабитися і з головою зануритися в роботу або розваги.

 

Овен – Місяць
Овнам випала рідкісна і дивовижна на значення карта. Так, ви ніби темної ночі бреде і намагаєтеся вийти на світло. Ваш шлях висвітлює тільки місяць, яка і вказує вам істинний шлях. Будьте уважні і дивіться під ноги. Ваші недруги очікують вас в темряві і можуть доставити вам неприємності. Але пам’ятайте, що після кожної ночі обов’язково настає день.
Телець – Пустельник
Бути мудрим не складно, але важливо пам’ятати, що мудрі говорять лише тоді, коли їх просять. Мовчання – справжнє золото і Тельцям 29 жовтня слід пам’ятати про це. Ваші слова можуть поранити близьких, але ви абсолютно не розумієте цього. Знайте, якщо ви не виправите ситуацію – вас чекатимуть неприємності. Самотність не підходить вам, оскільки ви звикли до шуму натовпу і схваленню інших людей. Тому, вам необхідно не віддаляти від себе людей.
Близнюки – Шістка мечів
Близнюкам варто 29 жовтня зібратися з думками і зважитися на відчайдушний крок. Уважно стежте за всіма знаками, які вам надає Всесвіт. Ви втомилися і це негативно відбивається на вашій роботі. Ви постійно відчуваєте дискомфорт і не можете знайти себе. Розслабтеся. Хороший відпочинок допоможе вам. Крім того, вам необхідно приділити увагу стану свого здоров’я.

Рак – Десятка жезлів
Ракам слід приділити увагу своїй роботі. Ви намагаєтеся встигнути занадто багато і в результаті не встигаєте нічого. Будьте уважні до дрібниць і деталей, які іноді здаються вам незначними. Гороскоп по картах Таро на 29 жовтня говорить про те, що вас може чекати успіх тільки в тому випадку, якщо ви візьмете себе в руки.
Лев – Королева кубків
Гороскоп по картах Таро для Львів обіцяє безліч цікавих зустрічей. Деякі з них зможуть прояснити ситуацію на те, що відбувається у вашому житті і зможе дати вам можливість розібратися в собі. Вам пора задуматися про те, що ви хочете від життя.
Діва – Утримання
Гороскоп по картах Таро для Дів рекомендує їм забути про всі справи і турботи і з головою зануритися в радість і веселощі. Відпочивайте і не думайте ні про що. Ваша втома негативно впливає на ваше самопочуття і продуктивність на роботі. Крім того, ви зберігаєте секрет, який заважає вам і не дає спокою. Не бійтеся розкритися перед близькою людиною. Він обов’язково зрозуміє вас.
Ваги – Трійка мечів
Гороскоп на 29 жовтня рекомендує Терезам провести час з коханою людиною. Ви давно не приділяли йому уваги. Ви розучилися бути вдячні собі і тим людям, які допомагаю вам. Виправте ситуацію і постарайтеся відчувати себе більш розслаблено і спокійно.
Скорпіон – Двійка денарієв
Не відмовляйтеся від доброї справи тільки через свого мінливого настрою. Проявіть гнучкість і спробуйте пограти з усіма можливостями. Вам не слід ні до чого ставитися занадто серйозно. Краще повеселитесь. Цей день вам треба прожити граючи.

Стрілець – Королева мечів
Не думайте, що маєте право прощати собі будь-які примхи і не приймайте бажане за дійсне. Залишайтеся вірні своїм почуттям. Можливо також що ви зустрінетеся з тонкої, сенситивной жінкою, за допомогою якої зумієте розкрити багато таємниць і загадки життя.
Козеріг – Сила
Гороскоп на п’ятницю радить Козерогам зібрати всю свою волю в кулак і зважитися на важливий крок. Прийшла пора рухатися далі і забути про минуле. Ви концентруєте увагу на емоціях і почуттях, а повинні мислити тверезо.
Водолій – Імператриця
Водоліям можна тільки позаздрити в цей день. Вас чекає успіх і радість, а також зустріч з незнайомкою, яка зможе змінити ваше життя. Будьте готові до цього і не намагайтеся втекти від своєї долі. Результат дій, які ви справите в цей день зможуть принести вам фінансову прибуток в майбутньому.
Риби – Лицар денарієв
Гороскоп для Риб на 29 жовтня радить цього знаку Зодіаку приділити увагу своїм фінансовим станом. Останнім часом ви витрачаєте занадто багато грошей і зовсім не думаєте про наслідки таких нерозумних витрат. У майбутньому вас можуть очікувати неприємності через це.