Гороскоп на 30 жовтня 2021 року по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на субботу, 30 жовтня 2021 року, по карті Таро радить всім знакам Зодіака розслабитися і з головою окунутися в роботу або розважання.

 

Овен – Луна
Овнам випала рідка і дивовижна на значення карти. Так, ви будто темної ночі бредете і намагаєтеся вийти на світ. Ваш шлях освітлює тільки луну, яка і вказує вам істинний шлях. Будьте внимательны и смотрите под ноги. Ваші недругі очікують вас у темному і можуть доставити вам неприємності. Но пам’ятайте, що після кожної ночі обов’язково наступає день.
Телец – Отшельник
Будь мудрецом не складно, але важливо пам’ятати, що мудрі говорять лише тоді, коли їх просять. Молчание – істинне золото и Тельцам 30 жовтня слід пам’ятати об цьому. Ваші слова можуть ранити близьких, але ви зовсім не понімете цього. Знайте, якщо ви не виправите ситуацію – вас очікують неприємності. Одиночество вам не підходить, оскільки ви привикли до шуму толпи та схвалення інших людей. Тому, вам необхідно не віддавати від себе людей.
Близнеці – Шестерка мечей
Близнецам слід 30 жовтня собратися з думками і вирішити на відчайний крок. Внимательно слідуйте за всіма знаками, які вам надається Вселенна. Ви устали і це негативно відражається на вашій роботі. Ви постійно відчуваєте дискомфорт і не можете знайти себе. Расслабьтесь. Хороший отдых поможет вам. Крім того, вам необхідно уділити увагу состоянию свого здоров’я.

Рак – Десятка жезлов
Ракам слід уділити увагу своєю роботою. Ви намагаєтеся успети дуже багато і в підсумку не успеєте нічого. Будьте внимательни к мелочам і деталям, які іноді кажуться вам незначительними. Гороскоп по карті Таро на 30 жовтня говорить про те, що ви можете досягти успіху тільки в тому випадку, якщо ви візьмете себе в руки.
Лев – Королева кубков
Гороскоп по картам Таро для Львова обіцяє безліч цікавих зустрічей. Деякі з них зможуть прояснити ситуацію на тому, що відбувається у вашій житті, і зможуть дати вам можливість розглянутися в себе. Вам пора задуматися о том, що ви хочете від життя.
Дева – Воздержание
Гороскоп по карті Таро для Дев рекомендує їм забути про всіх справах і заботах і з головою окунутися в радості і веселощі. Віддихайте і не думайте ні о чем. Ваша стійкість негативно впливає на ваше самопочуття і продуктивність на роботі. Крім того, ви зберігаєте секрет, який мішає вам і не дає покоя. Не бойтесь розкритися перед близьким чоловіком. Він обов’язково поймет вас.
Весы – Тройка мечей
Гороскоп на 30 жовтня рекомендує Весам провести час з улюбленим чоловіком. Ви давно не уделяли йому уваги. Ви розучилися бути вдячні собі і тем людям, які допомагають вам. Виправте ситуацію і постарайтеся відчувати себе більш розслаблено і спокійно.
Скорпион – Двойка денариев
Не відмовляйтесь від хорошого справи тільки із-за свого змінного настрою. Проявіть гнучкість і спробуйте пограти з усіма можливостями. Вам не слід ні до чого ставитися дуже серйозно. Лучше повеселитесь. Цей день вам треба прожити граючи.

Стрелец – Королева мечей
Не думайте, що має право прощати себе будь-які капризи і не приймаєте бажане за дійсне. Оставайтесь верни своїми почуттями. Можливо також, що ви зустрінетеся з тонкою, чутливою жінкою, за допомогою якої сумуєте розкрити багато тайни та загадки життя.
Козерог – Сила
Гороскоп на субботу ради Козерогам собрать всю свою волю в кулак і вирішиться на важливим кроком. Пришла пора двигатися далі і забути о минулому. Ви концентруєте увагу на емоціях і почуттях, а повинні думати трезво.

Водолей – Імператрица
Водолеям можна тільки позавидувати в цей день. Вас очікує успіх і радість, а також зустріч з незнакомкою, яка зможе змінити вашу життя. Будьте готові до цього і не намагайтеся убежать від своєї судді. Результати дій, які ви привели в цей день, зможуть принести вам фінансову прибуток у майбутньому.
Рыбы – Рыцарь денариев
Гороскоп для Риб на 30 жовтня радить цьому знаку Зодіака ділить увагу своєму фінансовому стану. В останній час ви тратите занадто багато грошей і зовсім не думаєте про наслідки таких нерозумних трат. У майбутньому вас можуть очікувати неприємності із-за цього.