Гороскоп на 30 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 30 жовтня 2022 року, за картами Таро радить усім знакам Зодіаку розслабитися та з головою поринути у роботу чи розваги.

 

Овен – Місяць
Овнам випала рідкісна та дивовижна на значення карта. Так, ви ніби темної ночі марите і намагаєтеся вийти на світ. Ваш шлях висвітлює тільки місяць, який і вказує вам справжній шлях. Будьте уважні та дивіться під ноги. Ваші вороги чекають на вас у темряві і можуть завдати вам неприємностей. Але пам’ятайте, що після кожної ночі обов’язково настає день.
Телець – самітник
Бути мудрецем не складно, але важливо пам’ятати, що мудрі кажуть лише тоді, коли їх просять. Мовчання – справжнє золото і Тельцям 30 жовтня слід пам’ятати про це. Ваші слова можуть поранити близьких, але ви не розумієте цього. Знайте, якщо ви не виправите ситуацію – на вас чекатимуть неприємності. Самотність не підходить вам, оскільки ви звикли до шуму натовпу та схвалення інших людей. Тому вам необхідно не віддаляти від себе людей.
Близнюки – Шістка мечів
Близнюкам слід 30 жовтня зібратися з думками та зважитися на відчайдушний крок. Уважно стежте за всіма знаками, які вам надає Всесвіт. Ви втомилися і це негативно відбивається на вашій роботі. Ви постійно відчуваєте дискомфорт та не можете знайти себе. Розслабтеся. Гарний відпочинок допоможе вам. Крім того, вам необхідно звернути увагу на стан свого здоров’я.

Рак – Десятка жезлів
Ракам слід звернути увагу на свою роботу. Ви намагаєтеся встигнути дуже багато і в результаті не встигаєте нічого. Будьте уважні до дрібниць та деталей, які іноді здаються вам незначними. Гороскоп по картах Таро на 30 жовтня говорить про те, що на вас може чекати успіх лише в тому випадку, якщо ви візьмете себе в руки.
Лев – Королева кубків
Гороскоп за картами Таро для Львова обіцяє безліч цікавих зустрічей. Деякі з них зможуть прояснити ситуацію на те, що відбувається у вашому житті та зможе дати вам можливість розібратися у собі. Вам час задуматися про те, що ви хочете від життя.
Діва – Помірність
Гороскоп по картах Таро для Дів рекомендує їм забути про всі справи та турботи і з головою поринути у радість та веселощі. Відпочивайте та не думайте ні про що. Ваша втома негативно впливає на ваше самопочуття та продуктивність на роботі. Крім того, ви зберігаєте секрет, який заважає вам і не дає спокою. Не бійтеся розкритися перед близькою людиною. Він обов’язково зрозуміє вас.
Терези – Трійка мечів
Гороскоп на 30 жовтня рекомендує Терезам провести час з коханою людиною. Ви давно не приділяли йому уваги. Ви розучилися бути вдячні собі та тим людям, які допомагаю вам. Виправте ситуацію і постарайтеся почуватися більш розслаблено та спокійно.
Скорпіон – Двійка денаріїв
Не відмовляйтеся від гарної справи лише через мінливий настрій. Виявіть гнучкість і спробуйте грати з усіма можливостями. Вам не слід ні до чого ставитись надто серйозно. Краще порадуйте. Цей день вам треба прожити, граючи.

Стрілець – Королева мечів
Не думайте, що маєте право прощати собі будь-які примхи і не приймайте бажане за дійсне. Залишайтеся вірними своїм почуттям. Можливо також, що ви зустрінетеся з тонкою, сенситивною жінкою, за допомогою якої зумієте розкрити багато таємниць та загадок життя.
Козеріг – Сила
Гороскоп на неділю радить Козерогам зібрати всю свою волю в кулак і зважитися на важливий крок. Настав час рухатися далі і забути про минуле. Ви концентруєте увагу на емоціях та почуттях, а повинні мислити тверезо.
Водолій – Імператриця
Водоліям можна лише позаздрити цього дня. На вас чекає успіх і радість, а також зустріч з незнайомкою, яка зможе змінити ваше життя. Будьте готові до цього та не намагайтеся втекти від своєї долі. Результат дій, які ви зробите цього дня, зможуть принести вам фінансовий прибуток у майбутньому.
Риби – Лицар Денаріїв
Гороскоп для Риб на 30 жовтня радить цьому знаку Зодіаку приділити увагу фінансовому стану. Останнім часом ви витрачаєте дуже багато грошей і зовсім не думаєте про наслідки таких нерозумних витрат. У майбутньому на вас можуть очікувати неприємності через це.