Гороскоп на 31 березня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 31 березня 2021 року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку.

Карти підказали, кого чекає удача, а кому варто поберегти своє здоров’я.

Овен – Місяць
Овни, 31 березня ви обов’язково зможете зробити щось надзвичайне. Це буде день, повний радості і пробудження. Всі питання вдасться вирішити відповідно до вашим планом. Дозвольте собі приймати похвалу за зроблене.
Телець – Колесо Фортуни
Ця карта Таро уособлює матеріальний успіх, достаток, а також емоційний та інтелектуальний задоволення. Крім того, вона символізує фізичне здоров’я і любов. Ваші бажання неодмінно здійсняться 31 березня, але ось гороскоп попереджає – доведеться чимось пожертвувати.
Близнюки – Четвірка Мечів
Для Близнюків цей день може виявитися досить несприятливим. Ймовірно, що будуть виникати несподівані проблеми, для вирішення яких потрібно проявити максимальну розважливість і стриманість.

Рак – Світ
Раків 31 березня чекають приємні клопоти. Представники цього знака зможуть з головою зануритися в сімейні справи, залишивши роботу на інший день.
Лев – Верховна Жриця
Карти Таро кажуть, що 31 березня може виникнути ситуація, в якій вам доведеться зробити важливий вибір. Заздалегідь переконайтеся, що ви проаналізували своє рішення і приймаєте його виважено.
Діва – Дама денаріями
Діви, якщо ви давно задумували втілення непростої справи – саме час взятися за нього. Завдяки підтримці інших людей ви нарешті відчуєте, що можете це зробити.
Ваги – Закохані
Ворожіння на Таро каже, що Терезам 31 березня наступного більшу частину часу провести з коханою людиною, це благотворно вплине на них обох. Все інше цілком може почекати.
Скорпіон – Лицар денаріями
Скорпіони, найімовірніше, ви 31 березня відчуєте апатію і занепад сил. Але руки опускати не варто – такий стан триватиме недовго, і ви зможете швидко повернути собі бойовий настрій.

Стрілець – Вежа
Стрільцям 31 березня варто побути наодинці з собою і помедитувати. Це допоможе представникам цього знаку зрозуміти себе і свої бажання, отримати відповіді на питання, які їх турбують.
Козеріг – Туз Мечів
Козероги, 31 березня подбайте про своє здоров’я. Якщо планували почати правильно харчуватися, займатися спортом або кинути погану звичку – це хороший день для початку.

Водолій – Паж кубків
Карти Таро кажуть, що Водоліїв чекає день з підвищеним рівнем конфліктності. Варто уникати з’ясування відносин з колегами, друзями і намагатися зберігати мир в сім’ї.
Риби – Король денаріями
Рибам 31 березня варто бути сміливішими, проявляти більше ініціативи і голосно говорити про свої бажання і наміри. Трошки амбітності вам не завадить, особливо тим, у кого є пара.