Гороскоп на 31 грудня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 31 грудня 2020 року, по картах Таро пророкує неоднозначний, але цілком продуктивний день практично всім знакам Зодіаку.

 

ОВЕН – Трійка Жезлів
Трійка Жезлів об’єднує в собі два контексту – по-перше, це довгий і важкий шлях, який веде до вершини крізь численні перешкоди, і, по-друге, це широкий огляд навколишнього світу, що відкриває перед представниками цього знаку Зодіаку нові горизонти. Гороскоп на четвер пророкує Овнам активний день і щедру винагороду, якщо ви зумієте подолати всі труднощі і духовні бар’єри. У цей день доля покаже щось більше, ніж бачать всі навколишні. А ви, з висоти свого досвіду, зможете зрозуміти і оцінити знак.
ТЕЛЕЦЬ -Шестерка денаріями
Ця карта обіцяє вам легке дозвіл фінансових проблем і надання необхідної допомоги у важливому на даний момент питанні. Гороскоп на сьогодні говорить, що завдяки власним зусиллям, діловим талантам, цілеспрямованості і розуму ви зумієте забезпечити собі хороший рівень добробуту. Більш того можливо навіть доведеться допомагати іншим, адже відтепер у вас будуть всі умови для цього. Таро рекомендують в цей день відгукуватися на прохання, звернені до вас, але все-таки пам’ятати: не слід дозволяти сідати собі на шию.
БЛИЗНЮКИ – Королева Мечів
Вам випала цікава карта, особливо з точки зору духовної складової життя. Королева Мечів передрікає Близнюкам активне прагнення до ідеалу і боротьбу за власну незалежність. У четвер ви можете зробити реальні кроки, щоб отримати більше свободи – перш за все, в плані прийняття рішень. Методично ви будете обрубувати одну за одною ланцюга, що сковують ваші рухи. Варто відзначити, що гороскоп на завтра обіцяє: ви неодмінно досягнете успіху, але однодумців і просто друзів у вас стане менше. З іншого боку, бажання бути краще за всіх не принесе очікуваного задоволення – просто зверніть увагу на те, що найуспішніші ніколи не бувають ідеальними.

РАК – Повішений
Карта показує ступінь свободи людини і вказує на численні обмеження, а також заборони. Життєва ситуація у Раків істотно змінилася: поставлена ​​мета не досягнута, тому що була зупинена обставинами або вашими ж помилками. Ви зайшли в глухий кут або перебуваєте, що називається, в “підвішеному стані”, тому постійно відчуваєте себе, немов у пастці. Не виключено, що раніше Раки стали жертвою зради або самі зрадили себе, і якщо це так – у четвер все повинно стати на свої місця.
ЛЕВ – Вежа
Вежа попереджає Львів про прийдешні небезпеки, які можуть торкнутися різних сфер їх життя. Гороскоп на завтра обіцяє, що четвер може піднести ряд несподіваних подій, які здатні геть вибити вас зі звичного ритму. Але не варто впадати у відчай – все ваші проблеми настільки дрібні і несуттєві, що їх рішення не буде вас обтяжувати. До того ж, результат подій принесе масу позитивних емоцій під кінець дня.
ДІВА – Четвірка денаріями
Сьогодні Таро рекомендують вам подумати про своє ставлення до грошей і інших матеріальних цінностей. На карті зображено типовий скнара. Не доводиться сумніватися в тому, що він заробив багатство власною працею, і в цьому сенсі він заслуговує на повагу. У той же час, ставши багатим, він втратив спокій і сон. Зайва прихильність до матеріальних цінностей не принесе у ваше життя щастя, і вам варто завжди звертати увагу на цей момент. Пам’ятайте, що будь-яка матерія, в тому числі грошова, потребує оновлення – іноді гроші треба витрачати, і тому гороскоп на четвер підказує: настав час для глобальних покупок.
ТЕРЕЗИ – Двійка Мечів
Двійка Мечів символізує настання періоду пристрасті і емоційний сплеск. Ймовірно, що в вашу життя прийде нове любовне захоплення, яке затягне вас з головою. Не варто тримати в собі те, що так люто рветься назовні. Іншими словами, любовна пристрасть (та й взагалі будь-яка пристрасть) обов’язково повинна бути “виплеснути” з душі: в іншому випадку людина просто не зможе нормально жити і працювати.
СКОРПІОН – Сонце
Ця карта передбачає нагороду і впевненість в майбутньому. Гороскоп на завтра твердить вам про виконання бажань і втілення задуманих планів в життя. Швидше за все, ви отримаєте приємну новину, яка хоч і виб’є ненадовго вас зі звичної життєвої колії, але подарує воістину незабутні емоції та враження. Зокрема, вас чекає досягнення мети або матеріальний успіх, за яким послідують тріумф і публічна слава. Заслужені почесті не повинні закрутити вам голову – пам’ятайте про це і контролюйте свої емоції.

СТРІЛЕЦЬ – Дев’ятка Кубків
Карта Дев’ятка Кубків позначає період, коли людина відчуває непідробну радість від усього, що відбувається навколо. Нестримні веселощі – девіз вашого четверга, який, якщо вірити Таро, пройде легко і безтурботно. навіть робота буде приносити задоволення, адже всі поставлені завдання будуть без праці і будь-яких перешкод вдаватися. Однак, при цьому, є ризик злякати свою удачу, яка тільки-тільки долучилася на вашу сторону. Будьте обережні і не провокуйте ніяких сварок – просто слухайте і слишьте інших.
КОЗЕРІГ – Вісімка Жезлів
Цей день може стати днем ​​змін – змін на краще. Або звісток про таких змінах. Проблема, яка не вирішувалась протягом довгого часу, сьогодні вирішиться легко і просто. Все буде відбуватися швидко. Перед вами виникнуть нові перспективи, можливо, ви отримаєте цікаві пропозиції. Ретельно обмірковуйте їх, але при цьому не поспішайте відмовлятися.

ВОДОЛІЙ – Суд
Незважаючи на похмуре назва, насправді це хороша і дуже позитивна карта. У цей день може “воскреснути” щось, що ви давно “поховали”. Раптово новий розвиток може отримати проект, на якому ви давно поставили хрест, або відродиться стара дружба, коротше кажучи станеться щось таке, що дасть старт новому витку вашому житті. Крім того, сьогодні ви зможете пробачити тих, на кого тримали образу.
РИБИ – Зірка
Зірка – це карта надії, мудрості і розуміння вищих взаємозв’язків всього, що відбувається в житті. Вона вказує, що ви в даний момент робите або плануєте речі, результати яких виявляться лише в дуже віддаленому майбутньому, при цьому в корені змінивши ваше життя. Ймовірно, щось нове увірветься в долю, подарувавши їй абсолютно нові фарби, хоч і позбавить вас від колишнього спокою. Якщо не боїтеся майбутніх змін – тоді гороскоп на сьогодні радить вам ризикувати і насолоджуватися власним успіхом.