Гороскоп на 31 грудня 2021 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 31 грудня 2021 року, за картами Таро передбачає неоднозначний, але цілком продуктивний день практично всім знакам Зодіаку.

 

ОВЕН – Трійка Жезлов
Трійка Жезлов об’єднує два контексти – по-перше, це довгий і важкий шлях, який веде до вершини крізь численні перепони, і, по-друге, це широкий огляд навколишнього світу, що відкриває перед представниками цього знаку Зодіаку нові горизонти. Гороскоп на вівторок пророкує Овнам активний день і щедру винагороду, якщо ви зможете подолати всі труднощі та духовні бар’єри.
ТЕЛЕЦЬ-Шістка Денаріїв
Ця карта обіцяє вам легке вирішення фінансових проблем та надання необхідної допомоги у важливому на даний момент питанні. Гороскоп на сьогодні каже, що завдяки власним зусиллям, діловим талантам, цілеспрямованості та розуму ви зможете забезпечити собі добрий рівень добробуту. Більше того, можливо навіть доведеться допомагати іншим, адже відтепер у вас будуть всі умови для цього.
БЛИЗНЮКИ – Королева Мечів
Вам випала цікава карта, особливо з погляду духовної складової життя. Королева Мечів пророкує Близнюкам активне прагнення ідеалу і боротьбу власну незалежність. У вівторок ви можете зробити реальні кроки, щоб отримати більше свободи – насамперед у плані прийняття рішень. Методично ви обрубуватимете один за одним ланцюги, що сковують ваші рухи.

РАК – Повішений
Карта показує рівень свободи людини і вказує на численні обмеження, а також заборони. Життєва ситуація у Раків суттєво змінилася: поставлена ​​мета не досягнута, бо була зупинена обставинами чи вашими помилками. Ви зайшли в глухий кут або знаходитесь, що називається, в “підвішеному стані”, тому постійно відчуваєте себе, як у пастці.
ЛЕВ – ВЕЖА
Вежа попереджає Львів про майбутні небезпеки, які можуть торкнутися різних сфер їхнього життя. Гороскоп на завтра обіцяє, що вівторок може піднести низку несподіваних подій, які здатні геть-чисто вибити вас зі звичного ритму. Але не варто впадати у відчай – всі ваші проблеми настільки дрібні і несуттєві, що їх вирішення не буде вас обтяжувати. До того ж результат подій принесе масу позитивних емоцій під кінець дня.
ДІВА – Четвірка Денаріїв
Сьогодні Таро рекомендують вам подумати про своє ставлення до грошей та інших матеріальних цінностей. На карті зображено типовий скнара. Немає жодних сумнівів у тому, що він заробив багатство власною працею, і в цьому сенсі він заслуговує на повагу. У той же час, став багатим, він втратив спокій і сон. Надмірна прихильність до матеріальних цінностей не принесе у ваше життя щастя, і вам варто завжди звертати увагу на цей момент.
ТЕРЕЗИ – Двійка Мечів
Двійка Меч символізує настання періоду пристрасті та емоційний сплеск. Імовірно, що у вашому житті прийде нове любовне захоплення, яке затягне вас із головою. Не варто тримати в собі те, що так затято рветься назовні. Іншими словами, любовна пристрасть (та й взагалі будь-яка пристрасть) обов’язково має бути “виплеснута” з душі: інакше людина просто не зможе нормально жити і працювати.
СКОРПІОН – Сонце
Ця карта передбачає нагороду і впевненість у майбутньому. Гороскоп на завтра твердить вам про виконання бажань та втілення задуманих планів у життя. Швидше за все, ви отримаєте приємну новину, яка хоч і виб’є ненадовго вас зі звичної життєвої колії, але подарує справді незабутні емоції та враження.

СТРІЛЕЦЬ – Дев’ятка Кубків
Карта Дев’ятка Кубків позначає період, коли людина відчуває непідробну радість від усього, що відбувається довкола. Нестримні веселощі – девіз вашого вівторка, який, якщо вірити Таро, пройде легко і безтурботно. Навіть робота доставлятиме задоволення, адже всі поставлені завдання будуть легко і будь-яких перешкод вдаватися.
КОЗЕРІГ – Вісімка Жезлов
Цей день може стати днем ​​змін – змін на краще. Або звісток про такі зміни. Проблема, яка не вирішувалася протягом тривалого часу, сьогодні вирішиться легко та просто. Все відбуватиметься швидко. Перед вами виникнуть нові перспективи, можливо ви отримаєте цікаві пропозиції. Ретельно обмірковуйте їх, але не поспішайте відмовлятися.

ВОДОЛІЙ – Суд
Незважаючи на похмуру назву, насправді це гарна і дуже позитивна карта. Цього дня може “воскреснути” щось, що ви давно “поховали”. Несподівано новий розвиток може отримати проект, на якому ви давно поставили хрест, або відродиться стара дружба, коротше кажучи, станеться щось таке, що дасть старт новому витку вашого життя. Крім того, сьогодні ви зможете вибачити тих, на кого ображалися.
РИБИ – Зірка
Зірка – це карта надії, мудрості та розуміння вищих взаємозв’язків всього, що відбувається у житті. Мабуть, щось нове увірветься в долю, подарувавши їй абсолютно нові фарби, хоч і позбавить вас колишнього спокою.