Гороскоп на 31 грудня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 31 грудня 2022 року, за картами Таро передбачає неоднозначний, але цілком продуктивний день практично всім знакам Зодіаку.

 

ОВЕН – Трійка Жезлів
Трійка Жезлов об’єднує у собі два контексти – по-перше, це довгий і важкий шлях, що веде до вершини крізь численні перепони, і, по-друге, це широкий огляд навколишнього світу, що відкриває перед представниками цього знаку Зодіаку нові горизонти. Гороскоп на суботу пророкує Овнам активний день та щедру винагороду, якщо ви зумієте подолати всі труднощі та духовні бар’єри.
ТЕЛЕЦЬ-Шістка Денаріїв
Ця карта обіцяє вам легке вирішення фінансових проблем та надання необхідної допомоги у важливому на даний момент питанні. Гороскоп на сьогодні каже, що завдяки власним зусиллям, діловим талантам, цілеспрямованості та розуму ви зможете забезпечити собі добрий рівень добробуту. Більше того, можливо навіть доведеться допомагати іншим, адже відтепер у вас будуть всі умови для цього.
БЛИЗНЮКИ – Королева Мечів
Вам випала цікава карта, особливо з погляду духовної складової життя. Королева Мечів пророкує Близнюкам активне прагнення ідеалу і боротьбу власну незалежність. У суботу ви можете зробити реальні кроки, щоб отримати більше свободи – насамперед у плані прийняття рішень. Методично ви обрубуватимете один за одним ланцюги, що сковують ваші рухи.

РАК – Повішений
Карта показує ступінь свободи людини та вказує на численні обмеження, а також заборони. Життєва ситуація у Раків суттєво змінилася: поставлена мета не досягнута, бо була зупинена обставинами чи вашими помилками. Ви зайшли в глухий кут або знаходитесь, що називається, в “підвішеному стані”, тому постійно почуваєте себе, немов у пастці.
ЛЕВ – Башта
Вежа попереджає Львів про майбутні небезпеки, які можуть торкнутися різних сфер їхнього життя. Гороскоп на завтра обіцяє, що суботу може піднести низку несподіваних подій, які здатні геть-чисто вибити вас зі звичного ритму. Але не варто впадати у відчай – всі ваші проблеми настільки дрібні і несуттєві, що їх рішення не буде вас обтяжувати. До того ж результат подій принесе масу позитивних емоцій під кінець дня.
ДІВА – Четвірка Денаріїв
Сьогодні Таро рекомендують вам подумати про своє ставлення до грошей та інших матеріальних цінностей. На карті зображено типовий скнара. Немає жодних сумнівів у тому, що він заробив багатство власною працею, і в цьому сенсі він заслуговує на повагу. У той же час, став багатим, він втратив спокій і сон. Надмірна прихильність до матеріальних цінностей не принесе у ваше життя щастя, і вам варто завжди звертати увагу на цей момент.
ТЕРЕЗИ – Двійка Мечів
Двійка Меч символізує настання періоду пристрасті та емоційний сплеск. Ймовірно, що у вашому житті прийде нове захоплення, яке затягне вас з головою. Не варто тримати в собі те, що так затято рветься назовні. Іншими словами, любовна пристрасть (та й взагалі будь-яка пристрасть) обов’язково має бути “виплеснута” з душі: в іншому випадку людина просто не зможе нормально жити і працювати.
СКОРПІОН – Сонце
Ця карта передбачає нагороду та впевненість у майбутньому. Гороскоп на завтра твердить вам про виконання бажань та втілення задуманих планів у життя. Швидше за все, ви отримаєте приємну новину, яка хоч і виб’є ненадовго вас зі звичної життєвої колії, але подарує справді незабутні емоції та враження.

СТРІЛЕЦЬ – Дев’ятка Кубків
Карта Дев’ятка Кубків позначає період, коли людина відчуває непідробну радість від усього, що відбувається довкола. Нестримні веселощі – девіз вашої суботи, який, якщо вірити Таро, пройде легко і безтурботно. Навіть робота буде доставляти задоволення, адже всі поставлені завдання будуть легко і будь-яких перешкод вдаватися.
КОЗЕРІГ – Вісімка Жезлов
Цей день може стати днем змін – змін на краще. Або звісток про такі зміни. Проблема, яка не вирішувалася протягом тривалого часу, сьогодні вирішиться легко та просто. Все відбуватиметься швидко. Перед вами виникнуть нові перспективи, можливо ви отримаєте цікаві пропозиції. Ретельно обмірковуйте їх, але не поспішайте відмовлятися.

ВОДОЛІЙ – Суд
Незважаючи на похмуру назву, насправді це хороша і позитивна карта. Цього дня може “воскреснути” щось, що ви давно “поховали”. Несподівано новий розвиток може отримати проект, на якому ви давно поставили хрест, або відродиться стара дружба, коротше кажучи, станеться щось таке, що дасть старт новому витку вашого життя. Крім того, сьогодні ви зможете пробачити тим, на кого тримали образу.
РИБИ – Зірка
Зірка – це карта надії, мудрості та розуміння вищих взаємозв’язків всього, що відбувається у житті. Ви в даний момент робите або плануєте речі, результати яких виявляться лише в дуже віддаленому майбутньому, при цьому докорінно змінивши ваше життя. Ймовірно, щось нове увірветься в долю, подарувавши їй зовсім нові фарби, хоч і позбавить вас колишнього спокою.