Гороскоп на 31 липня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на 31 липня 2020 року картах Таро готує для всіх знаків Зодіаку несподівані новини в діловій і особистій сферах.

Доля допоможе розпочати абсолютно новий період в житті. Низка неприємних подій підійшла до кінця, за ними починається біла смуга.

ОВЕН – Сімка денарієв
Овни в п’ятницю будуть зайняті собою і можуть потрапити під хвилю розчарувань. Гороскоп  каже, що день змусить задуматися над надіями, які раніше не виправдалися. Якийсь час назад ви посіяли “насіння” – вклали сили і засоби в якусь справу. Але результату не дочекалися. Астрологи радять не панікувати – на все свій час.
ТЕЛЕЦЬ – Десятка мечів
31 липня Тельці можуть зіткнутися з небезпечною ситуацією, яка може підірвати ваш бойовий дух. Можливо, ви робите щось таке, що не подобається оточуючим. Рано чи пізно знайдеться той, хто зможе “увіткнути палицю вам в колесо” і нашкодити. Але намагайтеся тримати удар максимально впевнено.
БЛИЗНЮКИ – Паж денарієв
Гороскоп на сьогодні для Близнюків обіцяє представникам цього знаку прилив фінансових коштів. При чому з найнесподіваніших джерел. але пам’ятайте, що не можна розмінюватися на дріб’язок, так як раптові гроші – це завжди ризик. А якщо ризикувати – то тільки по-крупному.

РАК – Лицар денарієв
Раки – консервативні і часто дуже практичні люди, і ці риси, як не дивно, іноді заважають їм реалізовувати свої плани. Зрозуміло, не всім подобається, коли їм диктують, що робити в тій чи іншій ситуації. Будь-яка людина іноді потребує шалених і легковажних вчинках. Гороскоп  говорить про те, що пора було б забути, що саме подумають про вас без вашого дозволу. Зробіть щось для себе.
ЛЕВ – Верховна жриця
Леви зосередилися на духовному, і, як кажуть карти Таро – це правильне рішення. Не завжди матеріальні блага здатні зробити вас щасливими, іноді варто робити ставку на емоції і почуття. Гороскоп каже, що ваше завдання на найближчий час – знайти баланс між першим і другим.
ДІВА – Дев’ятка кубків
Гороскоп на п’ятницю обіцяє Дівам яскраві емоції і насичений день: у вас виникне непереборне бажання робити щось таке, чого раніше від вас ніхто не міг очікувати. Безумовно, це принесе свої плоди, але варто враховувати, що в будь-якій ситуації необхідно мати голову на плечах. Ну і не забувати про здоровий глузд.
ТЕРЕЗИ – Десятка денарієв
Карти Таро кажуть, що Терезам варто подумати про сімейні цінності. Ваші близькі як ніколи потребують вашої підтримки і доброго слова. Чи не порятуйте їх від цієї простої радості, інакше відносини можуть погіршитися. Особливо варто звернути увагу на те, як останнім часом з вами спілкуються рідні і улюблені. Може бути, вони давно давали вам сигнали, але ви цього вперто не помічали?
СКОРПІОН – Імператриця
Скорпіони давно очікують настання нового етапу в житті, так як на попередньому вони вже реалізували весь свій потенціал. Вам вже досить довгий час здається, що ви ходите по колу і нічого цікавого і вартого навколо не відбувається. Радійте, період затишшя минув і тепер вас чекають нові захоплюючі пригоди.

СТРІЛЕЦЬ – Верховний жрець
Гороскоп радить Стрільцям провести цієї п’ятниці максимально спокійно. Чи не мерехтіли, не квапте події і вже тим більше не робіть ризикованих ставок на що-небудь. Вам зараз важливо “залягти на дно” і вести себе якомога тихіше. Інакше ви можете злякати велику удачу.
КОЗЕРІГ – Король жезлів
Козероги відчують небувалий приплив сил, і Таро каже, що це неспроста. З’явиться стійке відчуття, що вам під силу будь-яке завдання, власне, так воно і є. Все, чого від вас вимагають – це бути уважним до оточуючих і не забувати про те, чого насправді хочете саме ви. Гороскоп радить трохи розслабитися і подумати, до якої мети йти далі.

ВОДОЛІЙ – Четвірка жезлів
Гороскоп для Водоліїв радить їм звернути увагу на ваші стосунки з коханими. Зараз настав той період, коли ви зможете зробити їх максимально гармонійними і комфортними. При цьому вам не доведеться прикладати помітних зусиль, просто підштовхніть обставини і чекайте результатів. Все відбудеться само по собі.
РИБИ – Вежа
Риби 31 липня задумаються про зміни. Мова йде не тільки про те, що ви самі можете змінити, а ще й про ті випадки, коли від вас нічого не залежить. Іноді події розвиваються дуже швидко: в один момент ви маєте всі, в інший – все втрачаєте. Не варто плакати про те, що пішло від вас останнім часом, і вже тим більше про людей. Значить, все це заважало вам продовжувати свій шлях.