Гороскоп на 31 січня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 31 січня 2021 року по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Віра (Верховний Жрець)
Вам випала дуже позитивна карта, що символізує якесь полегшення і зміну обставин. Вищі сили на вашому боці, тому гороскоп на сьогодні радить Овнам скористатися цим і ризикнути зробити щось таке, що взагалі не вписується в рамки типового для вас поведінки. Ймовірно, прийшла пора не тільки змінюватися внутрішньо, а й розповісти про це всьому міру.Громко, чітко і, можливо навіть, різко. Ви витягли щасливий квиток, так що не пропустіть свій шанс реалізувати справа всього життя.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Тельці мають досить різким і впертим характером, через що часто потрапляють у незручні ситуації, але щиро не розуміють, в чому полягає їх промах. Прийшов час задуматися над своєю поведінкою і дещо змінити модель взаємодії з соціумом. Гороскоп на завтра натякає на те, що пора звернути увагу на ступінь відповідальності за свої вчинки. Як ви поступаєте, так і з вами надійдуть, при чому в самий невідповідний момент. Пам’ятайте, ви отримаєте те, що заслужили, не більше і не менше. Доля пильно спостерігає за вами, так що не робіть необачних кроків.
БЛИЗНЮКИ – Повішений
Близнюки останнім часом є справжніми щасливчиками: вам щастило буквально у всіх починаннях, а з будь-якої незручної ситуації ви виходили “сухими”. Але життя не стоїть на місці і тепер вам доведеться непогано постаратися для того, щоб знову завоювати прихильність вищих сил. Карта символізує закінчення певного циклу подій, тому якщо ви давно хотіли почати все з чистого аркуша – гороскоп на неділю радить вам почати впроваджувати це в життя. Ось тільки тепер все буде залежати тільки від ваших зусиль і старань.

РАК – Туз Жезлів
У житті Раків спостерігався застій, але з приходом неділі ця ситуація зміниться кардинально. Доленосні події будуть буквально вриватися у ваше життя, а її ритм нагадає виверження вулкана. Вибух, вогонь і стрімке оновлення енергії – ось що обіцяє вам гороскоп на сьогодні. Можливо, доведеться зробити якусь жертву, однак якщо це буде зроблено щиро – нагорода не змусить себе довго чекати.
ЛЕВ – Десятка Жезлів
У розкладі на неділю для Львів карта Десятка Жезлів позначає якийсь фінал. Можливо, ви стоїте на шляху великих змін, які, до речі, можуть помітно підкосити вас. Обставини дійшли до тієї стадії, коли ускладнення, перешкоди і тиск будуть буквально нагинати вас до землі. Так, пора припиняти літати в хмарах, починайте діяти рішуче і жорстко. Повірте, доля оцінить ваші старання. Головне – не бути рабом чиїхось амбіцій.
ДІВА – Туз Кубків
Туз Кубків є однією з найбільш сприятливих карт в колоді Таро. Його поява в розкладі на завтра пророкує швидкі позитивні зміни в долі. Оскільки масть Кубків головним чином “відповідає” за любовні переживання, що випав Туз Кубків – знак того, що незабаром у ваше життя увійде велике почуття. Головне, встигнути зрозуміти, що це саме воно. Варто підкреслити, гороскоп на неділю не обіцяє вам, що це почуття буде кардинально новим, можливо, ви просто встигли забути про щось важливе.
ТЕРЕЗИ – Лицар кубків
Пажі в Таро символізують мінливість і нестабільність. Отже, якщо вам випала ця карта, значить ви не можете слідувати чітко визначеної позиції і постійно кидаєте почате на половині шляху. Гороскоп на сьогодні радить припиняти поводитися легковажно, так як стабільність дозволить вам досягти задуманого набагато раніше. Якщо будете все пропускати повз вуха – ризикуєте потрапити в немилість і стати аутсайдером для долі.
СКОРПІОН – Король Кубків
Король Кубків – символ переможця, негласного лідера і людини, який може вести за собою натовп людей. Ви залучаєте багатьох і підкуповує своєю безпосередньою харизмою, проте самі не розумієте цього. Останнім часом про вас раз у раз говорять як про людину, у якого немає і не може бути ворогів. Але іноді все ж варто проявляти жорсткість, не боячись когось образити. Пам’ятайте, настав той період, коли варто подумати про себе в першу чергу. Інші ж нехай дивляться зі сторони і захоплюються.

СТРІЛЕЦЬ – Сімка денаріями
Сімка денаріями говорить про те, що пора запастися терпінням і трохи зменшити темп, до якого ви звикли раніше. Іноді Стрільці йдуть напролом, не помічаючи важливих сигналів долі. Надмірна впевненість у своїй правоті не завжди відповідає дійсності, а впертість дратує і відштовхує від вас оточують. Гороскоп радить бути трохи м’якше і прислухатися до людей, і ви побачите, як зміниться ставлення до вас з боку.
КОЗЕРІГ – Двійка Мечів
Меч – бурхливо зростаюча, імпульсивна сила, що охоплює людини в період пристрасті і любовного захоплення. Ви багато тримайте в собі, а будь-яка пристрасть обов’язково повинна бути “виплеснути” з душі: в іншому випадку людина просто не зможе нормально жити і працювати. Не соромтеся самі себе і говорите оточуючим про те, що відчуваєте. Побачите, душевне полегшення настане дуже швидко.

ВОДОЛІЙ – Десятка Мечів
Десятка Мечів вказує на шквал негативних емоцій і страху перед прийдешніми подіями. Ви можете запитати самі себе: невже колишніх неприємностей було мало і необхідно ще далі йти цим же шляхом? Але життя не таке просте, як вам здавалося раніше. Гороскоп на завтра каже, що вам дійсно необхідно ще більше заглибитися в неприємні і пригнічують події, а також зануритися в відповідні важкі емоції. Цей крок робиться з цілком певною метою: ви стоїте на рубежі однієї епохи в вашому житті, просто дозвольте собі увійти у відчинені двері.
РИБИ – Лицар денаріями
Ця карта символізує людину, яка звикла бути сполучною ланкою між різними людьми. Самі по собі на даному етапі життя ви не уявляєте цінності для соціуму, і такого стану речей виною теж ви самі. Занадто багато подій ви ігнорували, занадто часто відмовлялися робити вчинки і нести відповідальність за них. За своєю природою ви – людина обережна і завбачливий, але занадто полохливий, а доля не любить боягузів. Лицар денаріями також попереджає, що навіть якщо раніше ви зробили щось істотне і вагоме, розраховувати на нагороду в найближчому майбутньому не доводиться. Але якщо виправите раніше допущену помилку – зможете вийти з цього замкнутого кола.