Гороскоп на 31 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 31 січня 2023 за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Віра (Верховний Жрець)
Вам випала дуже позитивна карта, що символізує деяке полегшення та зміну обставин. Вищі сили на вашому боці, тому гороскоп на сьогоднішній день радить Овнам скористатися цим і ризикнути зробити щось таке, що взагалі не вписується в рамки типової для вас поведінки. Ймовірно, настав час не лише змінюватися внутрішньо, а й розповісти про це всьому світу.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Тільці мають досить різку і вперту вдачу, через що часто потрапляють у незручні ситуації, але щиро не розуміють, у чому полягає їх промах. Настав час замислитися над своєю поведінкою та дещо змінити модель взаємодії із соціумом. Гороскоп на завтра натякає на те, що настав час звернути увагу на ступінь відповідальності за свої вчинки. Як ви робите, так і з вами надійдуть, причому в самий невідповідний момент.
БЛИЗНЮКИ – Повішений
Близнюки останнім часом є справжніми щасливчиками: вам щастило буквально у всіх починаннях, а з будь-якої незручної ситуації ви виходили “сухими”. Але життя не стоїть на місці і тепер вам доведеться непогано постаратися для того, щоб знову завоювати прихильність вищих сил. Карта символізує закінчення певного циклу подій, тому якщо ви давно хотіли почати все з чистого аркуша – гороскоп на вівторок радить почати впроваджувати це в життя.

РАК – Туз Жезлов
У житті Раків спостерігався застій, але з приходом вівторок ця ситуація кардинально зміниться. Долеві події буквально вриватимуться у ваше життя, а її ритм нагадає виверження вулкана. Вибух, вогонь та стрімке оновлення енергії – ось що обіцяє вам гороскоп на сьогодні. Можливо, доведеться здійснити якусь жертву, проте якщо це буде зроблено щиро – нагорода не забариться.
ЛЕВ – Десятка Жезлів
У розкладі на вівторок для Львова карта Десятка Жезлов означає якийсь фінал. Можливо, ви стоїте на шляху великих змін, які, до речі, можуть помітно підкосити вас. Обставини дійшли до тієї стадії, коли ускладнення, перешкоди та тиск буквально нагинатимуть вас до землі. Так, настав час припиняти літати в хмарах, починайте діяти рішуче і жорстко.
ДІВА – Туз Кубків
Туз Кубків є однією з найсприятливіших карток у колоді Таро. Його поява в розкладі на завтра передбачає швидкі позитивні зміни в долі. Оскільки масть Кубків головним чином “відповідає” за любовні переживання, Туз Кубків, що випав, – знак того, що незабаром у ваше життя увійде велике почуття. Головне, встигнути зрозуміти, що це саме воно. Варто підкреслити, що гороскоп на вівторок не обіцяє вам, що це почуття буде кардинально новим, можливо, ви просто встигли забути про щось важливе.
ТЕРЕЗИ – Лицар Кубків
Пажі в Таро символізують мінливість та непостійність. Отже, якщо вам випала ця карта, значить, ви не можете слідувати чітко визначеної позиції і постійно кидаєте почате на половині шляху. Гороскоп на сьогодні радить припиняти поводитися легковажно, оскільки стабільність дозволить вам досягти задуманого набагато раніше.
СКОРПІОН – Король Кубків
Король Кубків – символ переможця, негласного лідера та людини, яка може вести за собою натовп людей. Ви приваблюєте багатьох і підкупаєте своєю безпосередньою харизмою, але самі не розумієте цього. Останнім часом про вас постійно говорять як про людину, у якої немає і не може бути ворогів. Але іноді все ж таки варто виявляти жорсткість, не боячись когось образити. Пам’ятайте, настав той період, коли варто подумати про себе насамперед.

СТРІЛЕЦЬ – Сімка Денаріїв
Сімка Денаріїв говорить про те, що настав час запастися терпінням і трохи зменшити темп, до якого ви звикли раніше. Іноді Стрільці йдуть безперервно, не помічаючи важливих сигналів долі. Надмірна впевненість у своїй правоті не завжди відповідає дійсності, а впертість дратує та відштовхує від вас оточуючих.
КОЗЕРІГ – Двійка Мечів
Меч – стрімко наростаюча, імпульсивна сила, що охоплює людину в період пристрасті та любовного захоплення. Але в розкладі на завтра карта говорить про те, що ця сила рано чи пізно починає шукати вихід зовні. Ви багато тримаєте в собі, а будь-яка пристрасть обов’язково має бути “виплеснута” з душі: інакше людина просто не зможе нормально жити та працювати.

ВОДОЛІЙ – Десятка Мечів
Десятка Меч вказує на шквал негативних емоцій і страху перед майбутніми подіями. Ви можете запитати себе: невже колишніх неприємностей було мало і необхідно ще далі йти цим же шляхом? Але життя не таке просте, як вам здавалося раніше.
РИБИ – Лицар Денаріїв
Ця карта символізує людину, яка звик бути сполучною ланкою між різними людьми. Самі собою на даному етапі життя ви не уявляєте цінності для соціуму, і такому стану речей виною теж ви самі. Занадто багато подій ви ігнорували, надто часто відмовлялися робити вчинки та нести відповідальність за них. За своєю природою ви – людина обережна і передбачлива, але надто полохлива, а доля не любить трусів.