Гороскоп на 31 травня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 31 травня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Тельці і Раки. А ось Діви можуть зіткнутися з критикою.

Овен – Палац мечів
Овни 31 травня можуть зіткнутися з проблемами, вирішення яких буде залежати від зовнішніх обставин. Навколишні будуть впливати на ваше внутрішнє самопочуття.
Телець – Дама мечів
Тельцям буде забезпечено можливість зустріти свою любов. Крім того, 31 травня представники знака можуть переосмислити власне життя, змінити ставлення до багатьох речей.
Близнюки – Дама денарієв
Карти рекомендують Близнюкам зайнятися профілактикою власного організму, а також постаратися позбутися від шкідливих звичок. 31 травня треба стежити за своїми словами: менше говорити, більше слухати.

Рак – Трійка денарієв
Ракам слід перестати аналізувати помилки минулого, адже це негативно впливає на відносини з близькими людьми. Хороший період для того, щоб змінити сферу діяльності.
Лев – Десятка кубків
Леви 31 травня можуть бути надмірно неуважність, через що є ймовірність втратити гаманець, ключі або навіть забути десь парасольку. Намагайтеся спокійно реагувати на те, що відбувається.
Діва – Туз кубків
Дівам карти радять подивитися на ситуацію, які вас хвилюють, під іншим кутом. Представники знака 31 травня можуть зіткнутися з критикою. Не приймайте близько до серця зауваження, але зробіть висновки.
Ваги – Король жезлів
Хороший період для того, щоб дізнатися щось нове або відправитися в подорож. У вашому житті може з’явитися людина, яка відіграє важливу роль у долі.
Скорпіон – Двійка жезлів
День обіцяє шквал емоцій. У Скорпіонів буде виникати спокуса діяти необдумано, піддаватися миттєвим поривам. Багато що буде залежати сьогодні від вашого настрою.

Стрілець – Вежа
31 травня – хороший день для прийняття будь-яких рішень, в тому числі і непростих. Стрільці зможуть легко домовитися з оточуючими і знайти компроміс.
Козеріг – Колесо Фортуни
День підходить для ділових та особистих переговорів, початку самостійних проектів. Якщо у вас є ідея, якою хочете поділитися, можете сміливо діяти.

Водолій – Імператриця
День відкриває можливості для того, щоб домогтися успіху. Однак разом з тим у Водоліїв можуть загостритися такі якості, як образливість і ранимість, тому контролюйте свої емоції.
Риби – Трійка мечів
31 травня – хороший день для того, щоб налагодити особисте життя. Риби будуть привертати увагу протилежної статі. А у представників знаку, які знаходяться в парі, з’явиться можливість перевести відносини на новий рівень.