Гороскоп на 31 жовтня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 31 жовтня 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Туз Жезлів
Овнам гороскоп по картах Таро на 31 жовтня рекомендує почати налагоджувати відносини зі своїми ворогами. Серед них є люди, які в майбутньому зможуть допомогти вам досягти успіху. Не обов’язково перетворювати їх в своїх друзів, але згладити всі гострі кути безперечно варто.
ТЕЛЕЦЬ – Верховний Жрець
Гороскоп на 31 жовтня для Тельців обіцяє цьому знаку Зодіаку насичений на події день. Вам необхідно бути життєрадісним і відкритим до світу. Не бійтеся приймати важливі рішення в цей день, а також висловлювати свою думку. Крім того, постарайтеся зробити всі свої справи вчасно і не порушити дедлайни.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Мечів
Близнюкам гороскоп по картах Таро рекомендує дати волю своїм бажанням. Будьте уважні до оточуючих вас людям і подумайте про те, що чекає вас в майбутньому. Ви занадто зациклені на собі і зовсім не звертаєте увагу на те, що робите боляче тим, кого любите.

РАК – Трійка Мечів
Ракам 31 жовтня слід довіритися свого внутрішнього голосу. Будьте сміливими і не чекайте поки на вас нападуть. Прийшов час оголосити війну своїм ворогам і власним страхам. Нічого не бійтеся і сміливо рухайтеся вперед. Перед вами будуть відкриті всі двері тільки тоді, коли ви самі цього захочете.
ЛЕВ – Король денаріями
Гороскоп по картах Таро на 31 жовтня рекомендує Левам бути впевненим в собі. Подібно королю, вам доведеться захищати інтереси власної родини та своїх близьких. Ви, як мудрий правитель, повинні приймати правильні рішення, оскільки від них залежить не тільки ваше благополуччя.
ДІВА – Двійка денаріями
Дівам гороскоп по картах Таро на 31 жовтня рекомендує розслабитися і відпочити. Ви відчуваєте втому і через це зліться на себе і оточуючих вас людей. Будьте собою і не намагайтеся приховати істину за сотнями масок, які ви постійно носите.
ТЕРЕЗИ – Четвірка Кубків
Гороскоп на 31 жовтня для Терезів говорить про те, що цього знаку Зодіаку необхідне перезавантаження. Уважно стежте за тим, що відбувається навколо вас. Ви втрачаєте рівновагу і душевний спокій і вам слід виправити це. Перестаньте концентрувати увагу на своїх провалах і краще сміливо йдіть вперед.
СКОРПІОН – Трійка Жезлів
Ваше серце готове зустріти нову любов. Ви відкриті до світу і не боїтеся бути щасливим. Але над вами збираються хмари і це лякає вас. Не бійтеся неприємностей, оскільки ви точно впораєтеся з ними. Пам’ятайте, що нічого не дається легко, а безкоштовний сир лежить тільки в мишоловці.

СТРІЛЕЦЬ – Світ
Стрільцям гороскоп на 31 жовтня по картах Таро рекомендує відпочити. Не думайте про справи та роботу. Відкладіть усі важливі завдання, а також перенесіть зустрічі. Вам слід провести час з собою, подумайте про свої бажання і дайте собі можливість зібратися з силами для подальших звершень.
КОЗЕРІГ – Диявол
Вам випала страшна карта, яка зазвичай не несе нічого хорошого. Але 31 жовтня везіння буде на вашому боці і ви не відчуєте серйозних труднощів. Будьте уважні і не приймайте сумнівних пропозицій. У цей день не слід укладати якісь угоди або приймати важливі рішення.

ВОДОЛІЙ – Правосуддя
Подібно судді вам доведеться винести вирок 31 жовтня. Ваше рішення стане доленосним для кого-то, а можливо, і для вас самих. Але не думайте про наслідки. Приймайте рішення не тільки серцем, а й розумом. Зважте всі “за” і “проти”.
РИБИ – Шут
Протиріччя, які ви відчуваєте останнім часом можуть нашкодити вам і принести неприємності в цей день. Тому вам слід розслабитися і не концентрувати увагу на негативі. Краще розслабтеся і тоді відповіді на всі ваші запитання прийдуть самі собою.